Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, widzisz, chodzi o to, że ja jeszcze nie przestałem się śmiać ;)

Ja też, bo cały czas obserwuje sraczke na miarę drugiego przyjścia Shankly'ego.

 

Coś na miarę Edgara Davidsa w Barnet. Kibice LFC nigdy nie byli tak bardzo "smalltime". Ostateczny upadek.

 

W gruncie rzeczy Jerzy Klopp zdobył dwa tytuły mistrza Niemiec. Jakby na Anfield trafił Mourinho to chyba zafapowaliby się na śmierć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli macie wolne 13,32€ to kupujta Prison Architect. Ja pierdolę jak ta gra wciąga to jest koniec :D Nie mam porównania ze Skylines, bo nie grałem, ale dawno nie jarałem się tak przy "city" builderze :D

ja bym miał, ale nie mam czasu :( ostatnio kupiłem EU4 na promocji, pograłem 20min i koniec, trzeba było iść spać i następnego dnia do roboty :|

Odnośnik do komentarza

Naprawdę gra jest czadowa i fajnie zrobiona. Wczoraj np. mnie zaskoczyło, bo raz na jakiś transport więźniów, "świeżak" ginął podczas pierwszego dnia pobytu. Nie wiedziałem o co cho. W końcu jak zginął kolejny nowy więzień to zacząłem przeglądać jego akta, okazało się, że na wolności był kapusiem i generalnie powinien być odseparowany od reszty więźniów jeśli ma przeżyć :]

Z resztą samo patrzenie jak to wszystko funkcjonuje jak się dobrze (albo średnio, jak w moim przypadku) zaplanuje jest tak zajmujące, że koniec. A jeszcze nie dotarłem do etapu, gdzie mogę przyjmować więźniów skazanych na dożywocie czy karę śmierci :-k

Odnośnik do komentarza

Naprawdę gra jest czadowa i fajnie zrobiona. Wczoraj np. mnie zaskoczyło, bo raz na jakiś transport więźniów, "świeżak" ginął podczas pierwszego dnia pobytu. Nie wiedziałem o co cho. W końcu jak zginął kolejny nowy więzień to zacząłem przeglądać jego akta, okazało się, że na wolności był kapusiem i generalnie powinien być odseparowany od reszty więźniów jeśli ma przeżyć :]

Z resztą samo patrzenie jak to wszystko funkcjonuje jak się dobrze (albo średnio, jak w moim przypadku) zaplanuje jest tak zajmujące, że koniec. A jeszcze nie dotarłem do etapu, gdzie mogę przyjmować więźniów skazanych na dożywocie czy karę śmierci :-k

Nie działają dziś imprezy na PS... sprzedaję swoje pierwsze więzienie za 300k :D.

Odnośnik do komentarza

 

Nie, widzisz, chodzi o to, że ja jeszcze nie przestałem się śmiać ;)

Ja też, bo cały czas obserwuje sraczke na miarę drugiego przyjścia Shankly'ego.

Coś na miarę Edgara Davidsa w Barnet. Kibice LFC nigdy nie byli tak bardzo "smalltime". Ostateczny upadek.

W gruncie rzeczy Jerzy Klopp zdobył dwa tytuły mistrza Niemiec. Jakby na Anfield trafił Mourinho to chyba zafapowaliby się na śmierć.

czekaj, faktycznie zapomniałem włosienicy :D
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...