Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na Petru chyba właśnie takie Gacki głosować będą, bo złego słowa nie można na Rycha powiedzieć :-k.

Mam w nosie Petru i głosować na niego nie będę, ale jak cytujesz jakieś gówno, to co się dziwisz, że ktoś Cię minusuje?

Ogarnij się i czytaj coś na jakimkolwiek poziomie, ale choć zbliżone do dziennikarstwa. Bo ja wiem, tygodnik farmera czy coś. A nie lobbystów jednej partii, którzy przestają kłamać jak idą spać.

Odnośnik do komentarza

 

Na Petru chyba właśnie takie Gacki głosować będą, bo złego słowa nie można na Rycha powiedzieć :-k.

Mam w nosie Petru i głosować na niego nie będę, ale jak cytujesz jakieś gówno, to co się dziwisz, że ktoś Cię minusuje?

Ogarnij się i czytaj coś na jakimkolwiek poziomie, ale choć zbliżone do dziennikarstwa. Bo ja wiem, tygodnik farmera czy coś. A nie lobbystów jednej partii, którzy przestają kłamać jak idą spać.

 

Ale Ty wiesz że to oficjalne dane udostępnione przez TVP? :D

 

http://s.v3.tvp.pl/repository/attachment/b/9/3/b93fb2bcc24aa8209b768006a1dbd8b11443602586737.pdf

 

Co do kłamstw to przecież nie wrzucałem nic z NaTemat, Wyborczej czy TVN-u :-k.

Odnośnik do komentarza

 

Co do kłamstw to przecież nie wrzucałem nic z NaTemat, Wyborczej czy TVN-u :-k.

 

Ja doceniam rolę wpotylice i zalezna.pl jako portali, na których lukasy07 i jahy tego kraju mogą się zebrać i wymieniać poglądy o Polsce w ruinie, Tusku agencie Stasi i o innych prawicowych fantasmagoriach, ale stanowczo protestuję przeciwko nazywaniu funkcjonariuszy partyjnych piszących tam - dziennikarzami.

Porównywanie gówna z wpotylice do GW czy Lisa to jak wychwalanie McDonalds jako świetnego dostawcy mięsa, bo gdzieś się kiedyś słyszało, że w najlepszej knajpie w mieście kiedyś podali nieprzyprawiony stek.

W ogóle beka z tego, że ktoś jeszcze wpotylice bierze na poważnie, bo przecież nawet oni przestali udawać, że są obiektywni, ale wychowane na nich lemingi nadal łykną wszystko to, co tam napiszą.

Odnośnik do komentarza

http://zapodaj.net/7f183ec0a0616.jpg.html

Mamy lidera :wub:


 


 

Co do kłamstw to przecież nie wrzucałem nic z NaTemat, Wyborczej czy TVN-u :-k.

 

Ja doceniam rolę wpotylice i zalezna.pl jako portali, na których lukasy07 i jahy tego kraju mogą się zebrać i wymieniać poglądy o Polsce w ruinie, Tusku agencie Stasi i o innych prawicowych fantasmagoriach, ale stanowczo protestuję przeciwko nazywaniu funkcjonariuszy partyjnych piszących tam - dziennikarzami.

Porównywanie gówna z wpotylice do GW czy Lisa to jak wychwalanie McDonalds jako świetnego dostawcy mięsa, bo gdzieś się kiedyś słyszało, że w najlepszej knajpie w mieście kiedyś podali nieprzyprawiony stek.

W ogóle beka z tego, że ktoś jeszcze wpotylice bierze na poważnie, bo przecież nawet oni przestali udawać, że są obiektywni, ale wychowane na nich lemingi nadal łykną wszystko to, co tam napiszą.

 

Chyba nie znasz pojęcia leming :-k

Odnośnik do komentarza

24 piwa na untappda wpadły (oczywiście sample, nie całe).

 

Z dobroci: Geezer od Kingpinów genialny, nawet bez turbo i bez beczki. Dark Horse Plead the 5th to przezajebisty RIS. Szałpiw Rubus Idaeus Maleficus się kończy, a szkoda, bo z polskich kwasów to zdecydowanie najlepsza pozycja. Od Szałów także Kociamber z butelki przezajebisty. Będę sam musiał zrobić piwo z kiwi. Kernel Imperial Brown Stout leżakowany w beczce po Auchentoshan niesamowity, wprost fenomenalny. The Stout Porter z Anspach & Hobday świetny na start.

Odnośnik do komentarza

Gacek, ale to jest news na podstawie oficjalnych danych z TVP, z czym Ty chcesz się tu kłócić? :D

 

z interpretacja, Po prostu ktoś od Petru był w ubiegłym tygodniu w tym programie co jest po wiadomościach na TVP info, a i sam Rysiek był u Lisa. Wzięto to 15 minut do statystyki jako "publicystyka" stąd wynik Petru, proste.

 

Kuchar, poszedł przelew na forum.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...