Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Procentuje fakt, że na forum od odejścia Icona i kilku innych zapanowała radosna atmosfera, która przenika wszystkie sfery codziennego życia. Największym plusem jest to, że nie pojawiają się nowe posty w Kąciku Złamanych Serc, ale to, że wszyscy znajdują pracę też jest w sumie dobre ;)

Nie bądź taki skromny. Twoje modlitwy też pomagają. :good:

Odnośnik do komentarza

 

Procentuje fakt, że na forum od odejścia Icona i kilku innych zapanowała radosna atmosfera, która przenika wszystkie sfery codziennego życia. Największym plusem jest to, że nie pojawiają się nowe posty w Kąciku Złamanych Serc, ale to, że wszyscy znajdują pracę też jest w sumie dobre ;)

Nie bądź taki skromny. Twoje modlitwy też pomagają. :good:

 

 

Skoro tak mówisz, to prześlę rachuneczek na priv: "Na cele kultu religijnego" :D

Odnośnik do komentarza

T-m, no trzeba bylo ale na pierwszy rzut oka ta oferta, ktora wybralismy byla najkorzystniejsza cenowo. Znow okazalo sie, zeby czytac co jest napisane malym druczkiem :keke:

Poza tym ceny zaleza tez od miejsca, gdzie sie wybierasz, nie tylko od wypozyczalni. Podejrzewam, ze Korsyka ma prawo byc sporo drozsza niz np taka Macedonia :P

 

Może być, chociaż ja bym raczej wyżej ubezpieczał w Macedonii niż na Korsyce...

 

My dostaliśmy auto z AVISA (przez rentalcara właśnie) i w Avisie ziom nas poinformował o blokadzie na taką kwotę.

Leceznie kompleksów przez lada w tematach o angielskiej piłce jest coraz bardziej zabawne :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Procentuje fakt, że na forum od odejścia Icona i kilku innych zapanowała radosna atmosfera, która przenika wszystkie sfery codziennego życia. Największym plusem jest to, że nie pojawiają się nowe posty w Kąciku Złamanych Serc, ale to, że wszyscy znajdują pracę też jest w sumie dobre ;)

Nie bądź taki skromny. Twoje modlitwy też pomagają. :good:

 

 

Skoro tak mówisz, to prześlę rachuneczek na priv: "Na cele kultu religijnego" :D

 

 

Nie wystarczy już konsol prosze księdza :D ?

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Procentuje fakt, że na forum od odejścia Icona i kilku innych zapanowała radosna atmosfera, która przenika wszystkie sfery codziennego życia. Największym plusem jest to, że nie pojawiają się nowe posty w Kąciku Złamanych Serc, ale to, że wszyscy znajdują pracę też jest w sumie dobre ;)

Nie bądź taki skromny. Twoje modlitwy też pomagają. :good:

 

 

Skoro tak mówisz, to prześlę rachuneczek na priv: "Na cele kultu religijnego" :D

 

Udzielasz też odpustów online? ;)

Odnośnik do komentarza

hm... to jak już piszemy o pracach... Blizzard odrzucił mnie na stanowisko, na które kandydowałem w wakacje, a teraz sami się odezwali z propozycją na inne stanowisko. Teraz tylko ciekawe, czy coś konkretnego, czy tylko znowu wzięcie udziału od początku w procedurze rekrutacyjnej :-k. Trochę mi ciśnienie podnieśli, nie powiem.

 

A coś mi się ostatnio na fejsie wyświetlało, ale myślałem, że to to samo, na które rekrutowałeś :)

Odnośnik do komentarza

hm... to jak już piszemy o pracach... Blizzard odrzucił mnie na stanowisko, na które kandydowałem w wakacje, a teraz sami się odezwali z propozycją na inne stanowisko. Teraz tylko ciekawe, czy coś konkretnego, czy tylko znowu wzięcie udziału od początku w procedurze rekrutacyjnej :-k. Trochę mi ciśnienie podnieśli, nie powiem.

 

programujesz? czy jakaś inna działka?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...