Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

A może jakaś pula modów lub jak ktoś powiedział skinów, z których user z rangą premium mógłby coś sobie wybrać :-k

 

Albo w ogóle wypisać kilka modów i skinów i wprowadzić opłaty za konkretną opcję. Tyle, że pewnie byłaby to jednorazowa opłata, chyba, że tak jak w niektórych grach online opcje premium można by wykupić na jakiś okres czasu. Pytanie jaka by była cena takich usług :-k

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Popieram to co napisal Feanor. Znajac zycie, to po X czasie zrobila by sie sytuacja, np. "ja k***a dostaje warna ? JA ? ktory was utrzymuje ?! A pieprze to niewdziecznicy ! Sami sie finansujcie!" :] Zobacza to inni "mlodzi", pomysla podobnie...zrobi sie kolejny dym. Tak przynajmniej mi sie wydaje. Ktos wplaci bezinteresownie, oki jest to warte pochwaly. Grupa Przyjaciel CMF w zupelnosci wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Rahim smsem? prosze....Z tego co wiem wartosc z sms ktora sie dostaje jest duzo mniejsza niz 50%, pozatym jakis umowy i inne sprawy...czy to takie problem po drodze z pracy/szkoly odwiedziec pierwszy z brzegu bank czy poczte? przeciez na kazdej ulicy jest mozliwosc wplaty pieniazkow, nie przesadzajmy juz, ze to takie trudne :) pozatym dziwne ze w dobie XXI wieku ktos w wieku 17+ lat nie mial darmowego konta w necie jeszcze :P

Nie wiem jak to jest dokładnie, po prostu rzuciłem propozycję, bo widziałem na kilku forach/stronach takie coś. Wiem, że każdy może wstąpić do banku/wysłać pieniądze. Zgadzam się, ale takim sms-em myślę, że znalazłaby się większa ilość chętnych, po prostu wystarczy wpisać kod, wysłać powiedzmy na 72xx i do Was pewnie z 80 gr przyjdzie. Powiedzmy, że w miesiącu przyszłoby 20 takich sms-ów i już jest 16 zł. Grosz do grosza...

 

Co do rzucanych propozycji - kolorom, podforom stanowcze nie! Grupa, możliwość podpisu, wyłączenia reklam - i owszem.

 

BTW, nie pomyślcie, że prawię morały, że się wtrącam etc., a sam grosza nie wpłaciłem. Też mam forum i muszę na swoje płacić :) Dlatego też prowadzę zbiórki...

Odnośnik do komentarza
Popieram to co napisal Feanor. Znajac zycie, to po X czasie zrobila by sie sytuacja, np. "ja k***a dostaje warna ? JA ? ktory was utrzymuje ?! A pieprze to niewdziecznicy ! Sami sie finansujcie!" :] Zobacza to inni "mlodzi", pomysla podobnie...zrobi sie kolejny dym. Tak przynajmniej mi sie wydaje. Ktos wplaci bezinteresownie, oki jest to warte pochwaly. Grupa Przyjaciel CMF w zupelnosci wystarczy.

hmmm Mike chyba cos Ci sie pomylilo :/ przeciez skladki na cmf sa od 2 lat i osoby wplacajace sa tak samo karane jak Ci co nie placa. Nie bylo jeszcze nigdy sytuacji by ktos nie dostal warna bo zaplacil...lub dostal bo nie placi. Prosze wiec nie posadzac Modteamy a takie cos. Nikomu tez przez mysl nie przeszlo by w odwolaniach napisac: "dlaczego dostalem warna, jesli wplacilem na serwer". Kompletne brednie piszesz...

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Nie, nie. Zle mnie zrozumiales. Chodzi mi o to, ze jezeli teraz obieca sie jakies nagrody dla wplacajacych w stylu podforum itd, duzo osob wplaci nie z intencji "wplacam bo chce pomoc, utozsamiam sie z tymi ludzmi i glupio tak na krzywy ryj dalej to ciagnac" tylko "wplace, to bede w grupie z Iconem, Qczem i Michem, bede slawny :jupi: ". Grono gimow tak zrobi wg mnie. A kiedy pozniej ktos "wyrozniony" wylapie warna/bana bo zwyczajnie w swiecie mu sie w dupie przewroci, bedzie myslal ze moze wiecej na cmf itd, zacznie sie dym ww stylu "place i wymagam". Cmf to nie sklep gdzie kupujemy rangi, opisy czy podfora. Byc moze sie myle, ale to tylko i wylacznie moje zdanie z ktorym kazdy ma prawo sie nie zgodzic. Do tej pory kazdy wplacal tyle ile mogl i kiedy mogl, BEZINTERESOWNIE. Nikogo sila nie zmusi sie do utrzymania serwera.

Odnośnik do komentarza

ale przeciez gimy/zwykli userze wplaja od 2 lat i masz takie konflikty? pomysl z zamknietych podforem raczej napewno nie przejdzie.

Wes pod uwage tez to ze opcja Premium to nie bedzie kupowanie wzgledow czy wiekszych praw dla wplacajacych! To beda TYLKO udogodnienia techniczne jak np brak reklamy czy ranga specjalna. Nie ma zadnych szans na konflikty ktore chcesz sam stwarzac :)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
Wes pod uwage

 

Nie pod uwage tylko "snajder" ? :keke:

 

Qcz, to tylko moje zdanie. Jak bedzie, to czas pokaze. Rangi specjalne za pieniadze...raczej bym sie nie zgodzil na cos takiego. Ranga ma byc nadana przez MT, taki rodzaj wyroznienia. Pozniej polowa ludzi z forum bedzie latala z "jou zią madafaka", "dziubasek larrego" czy "mloda foka". Chyba, ze "range" dac od powiedzmy...100zl :] To i owszem. Bo obie strony byly by zadowolone.

 

Czy ja chce stwarzac konflikty ? Nieeee :>Wes daj spokoj :keke:

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem te wszystkie rangi, podfora itp itd są zbędne. jak już wile osób napisało- jak toś wpłaca to widać, iż zależy mu na tym forum i robi to bezinteresownie. po prostu żeby było przyjemnie i miło :] ja czekam na wypłatkę i dorzucę coś od siebie. i nie oczekuje nic w zamian (od biedy może być samo dziękuję- od kogoś tam- mało ważne:) ). myślę, że powinna wystarczyć sama sadysfakcja.

 

specjalnym rangom mówię stanowczo nie!!

Odnośnik do komentarza

Też sądzę, że szczególne nagradzanie czy wyróżnianie składkowiczów jest zupełnie zbędne. A jakiekolwiek podfora są nieporozumieniem. Ewentualnie podpis pod awatarem lub grupa "Przyjaciel CMF" dla zainteresowanych.

 

W ogóle samo nagłośnienie sprawy składek na CMF z pewnością spowoduję, że więcej osób, które do tej pory nawet o tym nie myślały, zmotywuję się do wpłaty choćby niewielkiej sumy na rzecz forum ;)

Odnośnik do komentarza
Ja jeśli wpłacałem, to bez myśli o jakimkolwiek bonusie. Podobnie jak i inni jak sądzę. Ja nie rezygnowałbym z tej szlachetnej bezinteresowności. IMHO dołączenie do grupy: Przyjaciel CMF zupełnie by wystarczyło.

 

Ja tylko dodam od siebie - 100% poparcia. Zdecydowanie najlepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
W ogóle samo nagłośnienie sprawy składek na CMF z pewnością spowoduję, że więcej osób, które do tej pory nawet o tym nie myślały, zmotywuję się do wpłaty choćby niewielkiej sumy na rzecz forum ;)

Tia, na pewno... To nie pierwsza taka akcja i nie pierwszy apel. Sytuacja powtarza się za każdym razem, a pieniądze i tak wpływają od tych samych osób. Chwała im za to, a sygnaturka "Przyjaciel CMF" byłaby wystarczającym profitem.

Odnośnik do komentarza
W ogóle samo nagłośnienie sprawy składek na CMF z pewnością spowoduję, że więcej osób, które do tej pory nawet o tym nie myślały, zmotywuję się do wpłaty choćby niewielkiej sumy na rzecz forum ;)

Tia, na pewno... To nie pierwsza taka akcja i nie pierwszy apel. Sytuacja powtarza się za każdym razem, a pieniądze i tak wpływają od tych samych osób. Chwała im za to, a sygnaturka "Przyjaciel CMF" byłaby wystarczającym profitem.

+ wyłączenie reklam, albo chociaż możliwość wyboru, by ten co sobie chciał to mógł też klikać :)

 

 

EDiT

co to za wersja ipb? 2.2? 2.3?

Odnośnik do komentarza

Tak sobie przeglądałem stronki ipb i stwierdzam, że trochę słaby ten support, a raczej lista modyfikacji.

 

Szukałem pod kątem reklam i ich umiejscowiania:

http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/7367 reklama co enty post

http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/7404 reklama w dowolnych 5 miejscach na forum

 

niestety nigdzie nie ma info jak to zrobić tylko dla jakiś grup :| nie wiem może taka jest funkcja w jednej z tych modyfikacji, ale nie mogę tego sprawdzić z powodu braku skryptu ;)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...