Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

To jak założymy temat "Pomorze zachodnie" i będziemy pisać o Szczecinie to będzie ok? :rotfl:

Tak, jeśli będziecie tam pisali w ten sposób, jak o Górnym Śląsku. Nie widzę w tym nic śmiesznego. Za moment mogę założyć temat "Zbąszynek" i spytać o pub z irlandzkim piwem. W Polsce jest coś koło 40 miast mających ponad 100000 mieszkańców, pozwalanie na pączkowanie nisz topikowych tego typu fatalnie odbije się na przejrzystości CMF.

Odnośnik do komentarza
A stolic województw jest 16...I dla nich powinny być dostępne oddzielne tematy.

Dlaczego? W netykiecie umieścili taki zapis?

Równie dobrze mogę napisać, że stolic państwowych mamy w Polsce jedną sztukę. I dla niej powinien być osobny temat.

Odnośnik do komentarza
A stolic województw jest 16...I dla nich powinny być dostępne oddzielne tematy.

Dlaczego? W netykiecie umieścili taki zapis?

Równie dobrze mogę napisać, że stolic państwowych mamy w Polsce jedną sztukę. I dla niej powinien być osobny temat.

 

No i jest....

Dlaczego Warszawa ma? Bo tam mieszka dużo forumowiczów czy, dlatego że to duże miasto czy , że stolica?

Odnośnik do komentarza
Pytanie - w jaki sposób temat założony przeze mnie złamał regulamin?

Od wielu już lat nie ma na CMF ściśle wytyczonego regulaminu w duchu "co nie jest zabronione, jest dozwolone". Od wielu lat.

To wyjaśnij mi, dlaczego temat został zamknięty, bo w ogóle tego nie rozumiem. Bo co? Bo wszystko można napisać w innych tematach (takie mam domysły)? Pff... Też mi powód. Warszawy jakoś nie zamknięto z tego powodu (bez obrazy rzecz jasna).

Odnośnik do komentarza
Pytanie - w jaki sposób temat założony przeze mnie złamał regulamin?

Od wielu już lat nie ma na CMF ściśle wytyczonego regulaminu w duchu "co nie jest zabronione, jest dozwolone". Od wielu lat.

To wyjaśnij mi, dlaczego temat został zamknięty, bo w ogóle tego nie rozumiem. Bo co? Bo wszystko można napisać w innych tematach (takie mam domysły)? Pff... Też mi powód. Warszawy jakoś nie zamknięto z tego powodu (bez obrazy rzecz jasna).

http://forumcm.net/index.php?s=&showto...st&p=687253

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze wtrącę swoje osobiste zdanie - zacznę od tego, że temat na tej bazie nie został założony, tylko kontynuowany przez WP. Na starą bazę nie mogę się obecnie dostać, ale AFAIR temat pierwotnie nie był tematem turystyczno-krajoznawczym, tylko swoistą dyskusją, czy to bardziej szpan, blichtr i cwaniactwo, czy jednak miasto to ma jakieś dobre strony. Później nieco zmienił swój charakter, ale przez wzgląd na dawne zasługi przymykaliśmy na to oko.

 

Nie widzę też przeciwwskazań, żeby było miejsce na forum, gdzie możecie podyskutować na temat swojego regionu, ale jeśli w ten sposób zaczynacie dyskusję, to się nie dziwię, że laki was wysłał najpierw na onet, a później do bardziej luźnych działów ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeglądałem dzisiaj historię swego ekonta i okazało się, że PayPal pobrał z niego więcej niźli zasugerowano mi to w mailu po opłacie licencji IPB. Wpisy (kwoty) zmodyfikowałem, a żeby nie było "jaj" różnicę dopłaciłem z własnej kieszeni. Forumowe saldo znowu się zgadza a kwotę dopłaconą ująłem jako zwiększenie mojej składki na CMF. Różnica to 8 zł 47 groszy a licencja kosztowała nas 422,94.

Odnośnik do komentarza

Można w jakiś sposób zmienić na subBlack? Albo inną w ciemnej tonacji.. Bo w opcjach nie widzę jak na razie takiej możliwości, choć bardzo możliwe, że ślepy jestem :)

 

Na razie jest tylko jeden - defaultowy, ale w wersji pełnej i low. Jeszcze chyba muszą to wszystko dopracować ;P Bo widzę, że brakuje miejscami polskich czcionek, jak przy odpisywaniu w opcjach mamy "Dodatkowe opcje wiadomo�ci"

 

I chyba posty się nabiają.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...