Skocz do zawartości

472 niedouczonych terapeutów gawędzi z Marynią o neoszopenhaueryzmie


Kuchar

W zgodzie z jakim etosem żyjesz?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Vami, znów przytyłeś? :>

 

Co znaczy znów? Od początku roku raczej trzymam wagę, ale od najlepszego momentu jasne że tak. Nie trzymam żadnej diety i się nie ruszam, to są efekty.

 

Schudłem parę cm przez jakiś ostatni miesiąc-dwa, a teraz robię pewien eksperyment, który opiszę jak się uda :P

Odnośnik do komentarza

 

Vami, znów przytyłeś? :>

 

Co znaczy znów? Od początku roku raczej trzymam wagę, ale od najlepszego momentu jasne że tak. Nie trzymam żadnej diety i się nie ruszam, to są efekty.

 

Schudłem parę cm przez jakiś ostatni miesiąc-dwa, a teraz robię pewien eksperyment, który opiszę jak się uda :P

 

Dieta oparta wyłącznie na krafcie? :D

Odnośnik do komentarza

 

Vami, znów przytyłeś? :>

 

Co znaczy znów? Od początku roku raczej trzymam wagę, ale od najlepszego momentu jasne że tak. Nie trzymam żadnej diety i się nie ruszam, to są efekty.

 

Schudłem parę cm przez jakiś ostatni miesiąc-dwa, a teraz robię pewien eksperyment, który opiszę jak się uda :P

 

 

Pamiętam twoje foty jak schudłeś do niemal kościotrupa, dotychczas się pokazywałeś na zdjęciach w kadrach pokazujących popiersie, dziś w całej okazałości :P Stąd moje zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...