Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać? Dałeś linki do 3 tematów, które mieszczą się w koncepcji Suflera - człowiek ma problem z grą, inni mu próbują pomóc, o to chodzi w Suflerze, od bodajże 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Dobrze by było, gdybyś wypowiadał się na pewne tematy, jeśli masz o nich pojęcie - CM Revolution jest na pierwszym miejscu u góry, ponieważ w chwili wprowadzania tej belki byliśmy jedyną działającą stroną bez Forum, potem doszło CFM i FME. Gdybyś znał trochę historii Sceny, to pewnie byś wiedział, że Icon (uber admin forum) nie jest największym fanem CM Revolution i ciche przyzwolenie na prowadzenie przez CM Revolution forum (którego nie prowadzimy, hipoteza) raczej nie byłoby możliwe przy nim (z całą sympatią Icon piszę, pozdrawiam ;-))

Z górną belką to był żart, pokazujący, że zawsze coś się znajdzie do dyskusji. Swoją drogą naczytałem się już dyskusji na temat sufkero-forumowe i z nich wynika, że tylko redaktorzy CM Rev nie widzą w Suflerze forum/foruma ?!? Zawsze można zrobić sondę (na życzenie red. CM Rev mogła by w pewnym momencie zniknąć ;)).

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś z forumcm ma zamiar to jakoś załatwić, bo jak dobrze pamiętam strona która współpacuje z forumcm nie może posiadać własnego FORUM.

Proponuje bys powolal spoleczny komitet do walki z forum na CM Rev, wydal jakis manifest w ktorym potepisz zaplutego karla reakcji oraz rozpoczniesz bojkot CM Rev tj. nie bedziesz odpalal tego sajta. Sukces murowany i gwarantowany.

 

Aaaa i moze jeszcze jakies egzorcyzmy zamow.

Odnośnik do komentarza
A temat o tym, że Polska będzie organizowała Euro jest jak najbardziej na miejscu na takiego typu stronie.

Lol, do czego teraz bijesz? EURO-entuzjazm był taki wielki po wybraniu Polski i Ukrainy, że taki temat chyba nikomu nie przeszkadzał, wszyscy się cieszyli, a my pozwoliliśmy naszym użytkownikom wyrażać swoją radość w specjalnym temacie. Teraz pewnie powstałaby kupa manifestów i ten entuzjazm byłby wyrażany w komentarzach do nich. Jednak naprawdę nie rozumiem, czemu tamten temat tak bardzo Ci przeszkadzał?

Odnośnik do komentarza
A temat o tym, że Polska będzie organizowała Euro jest jak najbardziej na miejscu na takiego typu stronie.

 

Nie wiem gdzie ty na suflerze widzisz forum O_o jak dla mnie to są zwykłe komentarze pod tekstami/newsami/manifestami i nigdy w życiu nie nazwał bym tego forum z prostego powodu - ciężko się połapać, nie widać kto napisał ostatniego komenta itp. bez ducha forum. Zresztą bardzo dziwne że "prawie" cała redakcja siedzi i udziela się na forumcm :>

Odnośnik do komentarza

Ileż razy można wałkować ten sam temat? Ci którzy widzą Forum w Suflerze nigdy się nie przekonają, że to nie forum i vice versa. Najważniejsze w tej sytuacji jest to, że Icon i cały ModTeam (jeśli ma coś do gadania w ogóle) też jest zdania, że to nie forum.

 

Jak nie znałbym Suflera i całej otoczki i ktoś powiedziałby mi, że to Forum, to bym uwierzył. Tyle ode mnie. Miłej zabawy.

 

Argument dotyczący pierwszeństwa nazwy CMRev na pasku u góry uważam za co najmniej debilny.

Odnośnik do komentarza
Nie chce nikogo bronić i nikogo oskarżać. Wydaje mi się, że CMRev ma ten przywilej bycia pierwszym nawet by przez to, że są stroną oficjalną.

 

A to ma jakies znaczenie? Jestem zydem wiec czytam od tylu czyli u mnie pajacyk jest zawsze pierwszy

Odnośnik do komentarza
Chodzi najpewniej o komentarze pod Manifestami, one wyzwalają forumową dyskusję.

 

http://www.cmrev.com/sufler/komentarze/142...w-Austrii_.html

 

To mieści się w konwencji Suflera? Dyskusja na temat podany w Manifeście? :>

 

 

PS Wystarczy popatrzeć na komentarze pod dowolnym manifestem. Ten był pierwszy z brzegu.

O nie! FM Event też ma forum, bo ma opcję komentarzy pod tekstami!

 

Przecież to są komentarze tylko zintegrowane z Suflerem :| Rzucajcie jakimiś poważnymi argumentami, a nie debilizmami...

 

Chyba, że mamy zabronić userom prowadzenia dyskusji :|

Odnośnik do komentarza

Z tym, że to są teksty redakcyjne. Manifest - podobnie jak temat na forum - może stworzyć każdy.

 

Nie piszę o zabronieniu dyskusji - ja tam do forum Rewolucyjnego nic nie mam, FCM odwiedzam sporadycznie, więc nie przeszkadza mi, że CMRev przyczynia się do jego upadku. Ale skoro Administrator pozwala na takie działania - OK, jego sprawa.

 

Optymalnym rozwiązaniem byłoby uniemożliwienie komentowania danego manifestu - autor dawałby tylko link do odpowiedniego tematu na FCM i zapraszałby do dyskusji. Tyle, że byłoby to pewnie gorsze dla samego CMRev... :)

Odnośnik do komentarza
Profesor
osobny temat na komentarze byłby nonsensem.

Ja nie piszę o osobnych tematach. Jeśli Manifest traktowałby np. o 3D w FM-ie, autor dawałby link do swojego posta w temacie ogólnym o zmianach w nadchodzącym Football Managerze. Jeśli natomiast Manifest byłby freestylowy, twórca zapraszałby do "Maryni".

 

Taaa, a potem my byśmy płacili za urazy psychiczne użytkowników CMRev, próbujących dyskusji w Maryni?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...