Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Może i tak, ale avatar także upodabnia do forum.

Pozostając przy tym, że sufler jest po to, by pomagać mniej doświadczonym osobom, po co są donosy (PM, PW)? Żeby można było się prywatnie zapytać o coś o co można zapytać w suflerze? Nie wiem czy administracja się nad tym zastawiała, ale teraz łatwiej jest piratom. Mogą wysyłać donosy, a nuż uda im się i trafią na kogoś kto także ma pirata i pomoże... Wystarczy GG w profilu i rozmowy na GG lub na CMF.

 

Co do komentowania czyichś profilów czy zapraszania towarzyszów to się nie wypowiem, bo NK nie jest zła.

Odnośnik do komentarza
@Reaper

A po kiego w tworze, który ma pomagać nieopierzonym są avatary?

Nie rozumiem... Przyczepiałeś się do wszystkiego po kolei aż trafiłeś na avatary. To chciałem Ci wyjaśnić, że nie występują one tylko w Suflerze, ale także w komentarzach do newsów czy Manifestach - jednym słowem, każdy użytkownik może je ustawić w swoim profilu na stronie. To, że widnieją one także w Suflerze wynika z tego, iż jest to zintegrowany system komentarzy. Więc pytanie, które zadałeś mógłbym przedstawić także Tobie - po co na FMEvent (gdzie starasz/starałeś się o angaż) avatary, które wyświetlane są w komentarzach - to przecież upodabnia stronę do forum...?

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię, że mi jakoś mocno przeszkadza, lecz, że to upodabnia do forum.

 

Edit:

Grzelo, a skąd mogę wiedzieć czy avatary są dla komentarzy czy dla suflera, skoro wszystko jest w jednym? Po prostu napisałem o tym co upodabnia do forum. Jakiś tam czas temu avatar był typowy dla for, nie dla stron.

Nie wiem czemu są avki w komentarzach na FME, a czemu mnie o to pytasz?

Odnośnik do komentarza
Ja nie mówię, że mi jakoś mocno przeszkadza, lecz, że to upodabnia do forum.

 

Edit:

Grzelo, a skąd mogę wiedzieć czy avatary są dla komentarzy czy dla suflera, skoro wszystko jest w jednym? Po prostu napisałem o tym co upodabnia do forum. Jakiś tam czas temu avatar był typowy dla for, nie dla strona.

Nie wiem czemu są avki w komentarzach na FME, a czemu mnie o to pytasz?

Sprawdź co to jest web 2.0 i zrozum, że CMRev podąża tą ideą.

Odnośnik do komentarza
@pelnaklatka

Ale, by skomentować coś niezbędne jest to pole, a avatar raczej nie za bardzo.

 

@Reaper

Nie czuję potrzeby sprawdzania :P Rozumiem, że CM Rev podąża tą ideą, lecz kłóci się ona z ideą wspólnego, scenowego forum.

Ja Ci tylko chce uzmyslowic absurdalnosc Twojego rozumowania - to tez rower ma kola, lusterko i siedzenie nie czyni z niego samochodu. Liczy sie do czego i jak dana rzecz wykorzystujemy, a nie czy jest ona podobna do drugiej. Dwa identycznie wygladajace przedmioty moga sluzyc do czego innego.

 

btw, podaza droga jak juz... :]

 

Jesli nie czujesz potrzeby sprawdzenia to nie wiesz o czym dysktujesz, ergo Twoje zdanie niewiele znaczy.

Odnośnik do komentarza
Dalszej części posta też nie rozumiesz? Bo w tym momencie tylko zaśmiecasz temat.

Właśnie o to chodzi, że niezbyt. Może gdybym się skoncentrował ;>

 

Co do avatarów - nie wiem, po co są, być może był to jeden z priorytetów wyznaczonych przez młodszą część społeczności CMRev. Nie wiem. Donosy zaś, miały służyć zgłoszeniom piractwa do moderatorów. Realnych zastosowań, jak to pisał Karpin, jest dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Nie czuję potrzeby sprawdzania razz.gif Rozumiem, że CM Rev podąża tą ideą, lecz kłóci się ona z ideą wspólnego, scenowego forum.

A tak jak Henkel napisał ta idea ma już 10 lat i pewne weryfikacje by się przydały, bo trudno iść z duchem czasu, kiedy trzeba się trzymać takich paktów. Nawet konstytucje państw są modyfikowane gdy nadchodzi taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
ta idea ma już 10 lat i pewne weryfikacje by się przydały, bo trudno iść z duchem czasu, kiedy trzeba się trzymać takich paktów.

 

To już brzmi conajmniej niepokojąco. Jeśli ów pakt hamuje wasz rozwój i nie jest jest dla CMR korzystny, musicie coś z nim zrobić :>

zabrzmiales jak rasowy polityk - powiedziales cos brzmiacego madrze i absolutnie nie majacego zadnego przelozenia na rzeczywistosc :keke:

Odnośnik do komentarza

Skoro ta idea już jest zbyt stara, to nie rozumiem czemu FMSite nie może dołączyć do reszty stron i reklamować się na CMF. Tylko idąc tym tropem CMF w końcu zniknie, lub będzie używany tylko przez tych starszych, lojalnych użytkowników. Skoro CM Rev może to czemu nie, a niech i CFM czy FME zrobi swoje forum o nazwie "kurze jajo", mniejszą ilością opcji i będzie ok. Tylko jaki procent userów ze stron będzie się udzielał na CMF? Wtedy to forum stanie się takimi googlami. Tylko dla inf0rmacji.

Odnośnik do komentarza
ta idea ma już 10 lat i pewne weryfikacje by się przydały, bo trudno iść z duchem czasu, kiedy trzeba się trzymać takich paktów.

 

To już brzmi conajmniej niepokojąco. Jeśli ów pakt hamuje wasz rozwój i nie jest jest dla CMR korzystny, musicie coś z nim zrobić :>

CMR to CM Review, my jesteśmy CMRev. Tak na przyszłość.

My się dalej rozwijamy, ale jak widać ten rozwój przeszkadza niektórym (chociaż razi mi tu hipokryzją, bo Ty i karpin wywodzicie się z Suflera o ile dobrze kojarzę, karpin na pewno, a Ty pisałeś nawet opki na CMRev, więc tak zakładam). A skoro komuś to przeszkadza to trzeba pójść na pewno kompromisy, bo my nie mamy zamiaru stawać w miejscu.

 

Skoro ta idea już jest zbyt stara, to nie rozumiem czemu FMSite nie może dołączyć do reszty stron i reklamować się na CMF. Tylko idąc tym tropem CMF w końcu zniknie, lub będzie używany tylko przez tych starszych, lojalnych użytkowników. Skoro CM Rev może to czemu nie, a niech i CFM czy FME zrobi swoje forum o nazwie "kurze jajo", mniejszą ilością opcji i będzie ok. Tylko jaki procent userów ze stron będzie się udzielał na CMF? Wtedy to forum stanie się takimi googlami. Tylko dla inf0rmacji.

Powtórzę - Sufler istnieje od lat i nigdy nie kolidował z CMF. CMF wcale nie zaprzestało się rozwijać, a Sufler nie zabiera CMF userów, ba, wręcz dzięki niemu oni przybywają na CMF (vide Ty na przykład). Natomiast to co istnieje na FM Site to jest po prostu forum, które działa na identycznych zasadach jak CMF, co oznacza, że nie ma szans żeby obydwa istniały naraz i się wspierały.

Odnośnik do komentarza
bo Ty i karpin wywodzicie się z Suflera o ile dobrze kojarzę

Wywodzę się z Łukowa, a pierwszą stroną o FM-ie, którą przeglądałem, było to forum. Ale fakt, na CMRev wypowiedziałem się po raz pierwszy. Z drugiej strony, co to zmienia? Gdyby nie było Suflera, z pewnością byłbym stałym bywalcem TEGO forum. Czy to dobrze świadczy o CMRev, nie wiem. Jednak Sufler przyczynia się do lenistwa userów.

 

Powtórzę - Sufler istnieje od lat i nigdy nie kolidował z CMF

Z całym szacunkiem, ale to osądzi Administrator CMF, a nie Ty.

 

zabrzmiales jak rasowy polityk - powiedziales cos brzmiacego madrze i absolutnie nie majacego zadnego przelozenia na rzeczywistosc

I vice versa :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...