Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Iki, nie planujemy forum.

Proszę, nie pisz głupot. Nie jestem Reaperem i dla mnie tajemnica prywatnej korespondencji jest czymś więcej niż papierem toaletowym, którym można sobie dupę podetrzeć dlatego nie mam zamiaru ujawniać swoich privów z jedną z najważniejszych osób Waszej strony.

Nikt z CM Rev nie planuje w tej chwili zakladania nowego niezaleznego forum. Moze takie glosy pojawialy sie kiedys w Twojej korespondecji z kims z redakcji, nie wnikam.

 

Jedyna sprawa o jakiej wiem nie dotyczyla zakladania nowego forum, a jedynie pewnego rodzaju wspolpracy z CMF.

Odnośnik do komentarza
W tym momencie mam ochotę dać Ci dostęp do naszego forum redakcyjnego żebyś mógł mi znaleźć miejsce, w którym takie plany knujemy. Bo na ten moment nasze priorytety są opisane w manifeście Speeda:http://el_commendante.cmrev.com/blog/452,Angielskie-CM-Rev-i-nowa-strona-glowna_.html

Plus kilka innych, ale obiecuję Ci, że akurat forum nie planujemy. No chyba, że faktycznie wylecimy z CMF, wtedy musielibyśmy o tym pomyśleć, ale na ten moment nie mamy nawet żadnego planu działania na taką ewentualność, gdyż mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do rozłamu.

To co teraz napiszę odnosi się głównie do pogrubionego. Jeżeli nadal będziecie działać na szkodę CMF i będziecie łamać stare zasady jedności na scenie to sami się z tego forum wykluczycie. To nie pierwsze sygnały użytkowników forum, że Was serwis zaczyna stąpać po granicy i jest bliski tej granicy przekroczenia. I odnosi się to tylko i wyłączenie Suflera. Blogi czy inne śmieciarki nas nie obchodzą - to już Wasza polityka prowadzenia strony, która akurat nie łamie żadnych zasad. Sufler jest formą forum czyli łamie główną zasadę.

Po tylu latach Suflerowego życia, nagle się okazuje, że on przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Nikt z CM Rev nie planuje w tej chwili zakladania nowego niezaleznego forum.

W tej chwili CM Rev ma niezależne forum - Suflera. Wystarczy je tylko udoskonalić, prawda?

 

Po tylu latach Suflerowego życia, nagle się okazuje, że on przeszkadza.

Nagle? Był już kiedyś poruszany ten temat. Chocby tutaj. Jak widać nie widzicie dalej niż czubek własnego nosa i nie wyciągnęliście z niego żadnych wniosków.

Odnośnik do komentarza
Nikt z CM Rev nie planuje w tej chwili zakladania nowego niezaleznego forum.

W tej chwili CM Rev ma niezależne forum - Suflera. Wystarczy je tylko udoskonalić, prawda?

Prawda.

 

Tylko, ze taka mozliwosc wcale nie oznacza wcielenie jej w zycie, prawda?

 

A to, ze Sufler od samego poczatku budzi kontrowersje to tez prawda i nie ma sie co oszukiwac, ze tak nie bylo.

Odnośnik do komentarza
A może odpowiedza statystyki :> Czy Icon mógłby udostępnić generacje ruchu na CMF z poszczegolnych stron o FM-ie :> Podejrzewam że jako strona ze swoim forum jesteśmy na ostatnim miejscu :>

Argument z dupy. Owszem jeżeli chodzi o serwisy to najwięcej wejść na CMF jest z CM Rev ale wynika to z prostej kalkulacji i logiki - CM Rev jest stroną oficjalną i najchętniej odwiedzaną. CFM czy FME powstały niedawno, nie posiadają takiego zasobu danych, historii itp.

 

Za to na pewno nie z CM Rev wchodzi najwięcej osób na forum. Bo najwięcej wchodzi ich poprzez ulubione, wpisanie adresu forum w przeglądarce czy też poprzez google.pl

A to, ze Sufler od samego poczatku budzi kontrowersje to tez prawda i nie ma sie co oszukiwac, ze tak nie bylo.

Więc jeżeli masz podobną opinię jak ja na ten temat to nie stosuj jedynej słusznej linii jaką sobie wspólnie ustaliliście w redakcji CM Rev ;)

Odnośnik do komentarza
Więc jeżeli masz podobną opinię jak ja na ten temat to nie stosuj jedynej słusznej linii jaką sobie wspólnie ustaliliście w redakcji CM Rev ;)

Jak juz mowilem solidarnosc redakcyjna zobowiazuje ;)

 

No i jalowosc dyskusji w tym temacie tez nie zacheca do jakiegokolwiek szerszego wypowiadania sie na ten temat.

 

Bo to takie mizianie sie z jezem... Niby kluje, ale i tak go glaszczecie :]

Odnośnik do komentarza
A może odpowiedza statystyki :> Czy Icon mógłby udostępnić generacje ruchu na CMF z poszczegolnych stron o FM-ie :> Podejrzewam że jako strona ze swoim forum jesteśmy na ostatnim miejscu :>

Argument z dupy. Owszem jeżeli chodzi o serwisy to najwięcej wejść na CMF jest z CM Rev ale wynika to z prostej kalkulacji i logiki - CM Rev jest stroną oficjalną i najchętniej odwiedzaną. CFM czy FME powstały niedawno, nie posiadają takiego zasobu danych, historii itp.

 

Za to na pewno nie z CM Rev wchodzi najwięcej osób na forum. Bo najwięcej wchodzi ich poprzez ulubione, wpisanie adresu forum w przeglądarce czy też poprzez google.pl

 

Pisałem już, że większość scenowiczów pochodzi z suflera, toteż z CM Rev jest stosunkowo dużo wejść w porównaniu z innymi stronami. Jednak, gdyby nie sufler, to scenowicze kreowali by się na CMF. Prosty przykład to Rafee, na CM Rev jest już półtora roku, a na CMF dopiero dzisiaj założył konto. Wcześniej może oglądał, ale jedynie oglądał CMF. A forum jest od tego, by się na nim udzielać.

Odnośnik do komentarza
Argument z dupy. Owszem jeżeli chodzi o serwisy to najwięcej wejść na CMF jest z CM Rev ale wynika to z prostej kalkulacji i logiki - CM Rev jest stroną oficjalną i najchętniej odwiedzaną. CFM czy FME powstały niedawno, nie posiadają takiego zasobu danych, historii itp.

 

No tak ale, że czyli co nie zostają na naszym forum tylko idą dalej :| Co za chamstwo :| Jak tak można :D

Odnośnik do komentarza
Bo to takie mizianie sie z jezem... Niby kluje, ale i tak go glaszczecie :]

Z braku laku... ;)

Ja bym to nazwał inaczej - polityka CMF względem serwisów zawsze była uczciwa i nigdy nie pozwalaliśmy sobie robić z gęby dupy. Serwisy FM w tym momencie są tak słabe i jest ich tak mało, że nikomu jakieś podziały nie są potrzebne. A, że CM Rev widzi tylko siebie i swoje racje to stosunek do redakcji strony będzie się pogarszał. A do czego to prowadzi nie musze chyba pisac.

Odnośnik do komentarza

Sufler to jest projekt, który przez tyle lat był dopracowywany przez naszych webmasterów, że nie możemy sobie pozwolić na odrzucenie go. Jednak od lat sposób w jaki działa nie został zmieniony, dlatego wydaje mi się, że niektórzy po prostu próbują przyczepić się do niego z każdej możliwej strony - nawet od blogów, choć Icon ładnie rozwiał jakiekolwiek wątpliwości co do nich.

Odnośnik do komentarza
A nie można ustalić kompromisów, więcej linków itp.

Jak jedni odrzucą kamienie to i drudzy ...

Glowny problem polega na tym, ze dawniej strony byly mniej inteaktywne. Jedyne miejsce, gdzie odwiedzajacy mieli pole do popisu to byly komentarze pod newsem. Cala reszta dyskusji byla sila rzeczy przenoszona na forum - nawet te rozpoczete w komentarzach spory/dyskusje/polemiki sila rzeczy ladowaly na forum.

 

W tej chwili jesli idziemy w strone Web2.0 - co czyni wlasnie CM Rev - to wiekszosc "ruchu" generowanego przez uzytkownikow pozostaje na stronie i jest to naturalne.

 

Czasy sie zmienily i nalezalo by tez zrewidowac warunki wspolpracy i idee jednego forum scenowego. Nie jakos straszliwie radykalnie, ale w dosc sporym stopniu. Nie zapominajmy, ze cala ta umowa zostala zawarta niemal dekade temu, a biorac pod uwage rozwoj Internetu to ogrom czasu.

 

Wynika z tego, ze albo nalezy zaprzestac tworzenia stron opartych o modne wszedzie Web2.0 (to oczywiscie niewykonale i bezsensowne) albo bedzie dochodzilo do klotni takich jak te.

Odnośnik do komentarza

@Kinas

- CM Rev ma najwięcej ze stron udzielających się użytkowników, co widać gołym okiem

Może nie do końca jasno się wyraziłem, ale większość użytkowników, którzy się często udzielają i robią coś więcej dla sceny wywodzi się z suflera.

 

@Reaper

A po kiego w tworze, który ma pomagać nieopierzonym są avatary?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...