Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Grzelo, M8_Pl weźcie pod uwagę, że Wy jesteście w redakcji, a nie zwykłymi userami

u mnie też mizerny transfer, a ponoć nowy serwer miał to poprawić :>

 

Niestety jeszcze nie przenieśliśmy wszystkiego na nowy serwer, tak więc pliki FilePlanet nadal "siedzą" na starym serwerze. Nie ma to żadnego związku z redakcją czy userami. Mi także prędkość ściągania nie przekracza 2 k :/

Odnośnik do komentarza

Myślę, że warto wspomnieć o wywiadzie, który pojawił się wczoraj (dzisiaj?) na CM Revolution. Zadaliśmy kilka pytań odnośnie FM 2009 samemu Milesowi Jacobsonowi i choć on próbował unikać niewygodnych pytań, to i tak udało nam się dowiedzieć kilku ciekawych szczegółów dotyczących niektórych nowości. Serdecznie zapraszamy na CM Revolution!

 

Wywiad z Milesem Jacobsonem na CM Revolution!

Odnośnik do komentarza
tak a propos premiery gry w Polsce.

Jakoś nie mogę potwierdzić na stronie CDProjektu informacji o dacie wydania gry.

Skąd więc takie info na CMRev? :)

Było nawet na gram.pl ;)

no właśnie sęk w tym, że czytam gram.pl praktycznie codziennie, a do tego dziś przejrzałem archiwum i jakoś ni znalazłem notki na ten temat ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnimi czas spędziłem troszkę czasu na CMRev i doszedłem do tego, iż ta strona ma własne forum! Tak to nie żart. Sufler jako tako forum nie przypomina, ale dodając do tego manifesty mamy do czynienia z FORUM! I to dziwi mnie bardzo. Bo być może ,,oficjalnie" CMRev nie ma forum, to jednak według mnie i wielu innych osób sufler+manifesty=forum. Więc mam pytanie. Czy ktoś z forumcm ma zamiar to jakoś załatwić, bo jak dobrze pamiętam strona która współpacuje z forumcm nie może posiadać własnego FORUM.

 

Oczywiście zaraz oberwie mi się za to i co niektórzy będą twierdzili, iż na CMRev nie istnieje forum, ale ja i z całą pewnością każdy sądzi co innego;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, że system blogów (Manifesty) jest charakterystycznym i nieodłącznym elementem forum, ale skoro tak mówi @cichy90 to wydaje mi się, że trzeba to uznać za pewnik. Sufler na CM Revolution jest od zawsze, cały czas staramy się ograniczać wszystkie tematy i dyskusje nie mieszczące się w kanonie pytanie - odpowiedź, gdy już pojawia się coś niezwiązanego z ideą Suflera to temat kasujemy albo odsyłamy... na forum. Już kiedyś, bodajże w tym temacie była na temat 'forum CM Revolution' dyskusja, więc jeśli chcesz szerszych wyjaśnień do zapraszam do czytania archiwum.

 

CM Revolution promuje Forum CM, Forum CM promuje CM Revolution, od zawsze jesteśmy zwolennikami i czcicielami idei jednego forum dla jednej Sceny, a fakt ewolucji internetu w stronę Web 2.0 i to, że CM Revolution ma tak dużą bazę aktywnych użytkowników udzielających się nie tylko w samym Suflerze, ale w również systemie komentarzy do materiałów na stronie (który z Suflerem jest zintegrowany) nie jest jeszcze powodem do wmawiania nam, że prowadzimy swoje Forum.

 

Nic nowego, zobacz na którym miejscu jest u góry CM Revolution.

Po prostu w regulaminie powinno być zmienione - nie dotyczy CM Rev, jak najbardziej dotyczy FM Site,

ucięło by tym bardziej bezproduktywne dyskusje i napinki.

 

Dobrze by było, gdybyś wypowiadał się na pewne tematy, jeśli masz o nich pojęcie - CM Revolution jest na pierwszym miejscu u góry, ponieważ w chwili wprowadzania tej belki byliśmy jedyną działającą stroną bez Forum, potem doszło CFM i FME. Gdybyś znał trochę historii Sceny, to pewnie byś wiedział, że Icon (uber admin forum) nie jest największym fanem CM Revolution i ciche przyzwolenie na prowadzenie przez CM Revolution forum (którego nie prowadzimy, hipoteza) raczej nie byłoby możliwe przy nim (z całą sympatią Icon piszę, pozdrawiam ;-))

 

A tak na marginesie, żałuje, że wyjeżdżam na weekend bo ominie mnie ten piękny flame z userami FMSite, które akurat forum ma i się do niego przyznaje, a które najwyraźniej uznało, że najlepszym sposobem prześcignięcia CM Revolution jest nie walka o jakość, a walka na forum z tradycjami i Suflerem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...