Skocz do zawartości

Marynia płaci 453 zł za grafologa sądowego


Kuchar

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chomik, dnia 20 Sty 2014 - 17:57, napisał:snapback.png

@Będę się starał :)
*****

Nasz młody pomocnik ustawił piłkę na 11. metrze i odszedł od niej o 7 kroków. Nie za daleko, ale też nie za blisko. Idealnie. Rozległ się gwizdek i Chorwat ruszył. Pierwszy krok, drugi, trzeci i uderzył...

Nie starasz się. <--- Tio

Dalej mnie to śmieszy :D

Odnośnik do komentarza

schizzm, masz PW ;)

 

Ale ciężko się gra w LM, lidze i PP jednocześnie :/ Każdy mecz w lidze to walka o punkty, właśnie z 0-2 zrobiłem 3-2 po 3 zmianach i kompletnej zmianie nastawienia zawodników. A najważniejsze, że teraz gramy z ManU... szanse nikłe, ale z OM przegrałem pechowo, a VFB Stuttgart udało się pokonać 0-2 i milion eurasów w kieszeni :D

Odnośnik do komentarza

Pierwsze miejsce w lidze, faza grupowa LM i po dwóch meczach 3 pkt, a tu nagle moich 3 podstawowych zawodników mi requesty odejścia wręcza o_O Pogadałem z nimi, dałem obietnicę LM w przyszłym sezonie i odrzuciłem requesty, wygląda na to, że póki co uspokoiło to sytuację.

Odnośnik do komentarza

Halo, mobile, jak tam trasa WaWa-Wroclove?

Teraz bardzo fajna. Jedziesz autostradą A2 do zjazdu Poddębice. Potem bujasz się jakieś 100 km takimi se drogami przez Poddębice, Sieradz do wjazdu na S8 i prosto do Wrocławia. Trasa wybitnie kojarzy mi się z audiobookami Jo Nesbo :)

 

Ja dziś zrobiłem 550 km z Rzeszowa do Bydgoszczy. Padam z lekka na twarz. A jutro do Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...