Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o 14 spotaknie z prorektorem mam, może on mi coś powie ciekawego.

 

<fade_in>

- Wiesz po co Cię wezwałem?

- Nie chcę zgadywać.

- Mam dla Ciebie dwie wiadomości.

- Poproszę najpierw tę złą.

- Obie są złe. W związku z zawieszeniem nie możesz przystąpić do egzaminu licencjackiego.

- Przecież to jest moja życiowa szansa. Nawet Mundialu nie oglądam, żeby się uczyć.

- Naucz się skromności synku. Ja w Twoim wieku dorabiałem sprzedając lizaki na pochodach pierwszomajowych.

- Jesteśmy ostatnim rocznikiem. Będę musiał zaczynać na nowo studia.

- Dosyć Flint, nie wszystko kręci się wokół Ciebie.

- Skąd ta niechęć do mnie? Przecież dałem znać o podłym oszustwie moich kolegów.

- To nie jest niechęć... ja Cię po prostu nie lubię. Uważam, że nie nadajesz się na geografa. Geografia poradzi sobie bez Ciebie. I to jest właśnie ta druga wiadomość. Nie masz po co zaczynać nowych studiów, bo i tak spreparujemy jakiś podpis i zrzucimy winę na Ciebie.

<fade_out>

Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj o 14 spotaknie z prorektorem mam, może on mi coś powie ciekawego.

 

<fade_in>

- Wiesz po co Cię wezwałem?

- Nie chcę zgadywać.

- Mam dla Ciebie dwie wiadomości.

- Poproszę najpierw tę złą.

- Obie są złe. W związku z zawieszeniem nie możesz przystąpić do egzaminu licencjackiego.

- Przecież to jest moja życiowa szansa. Nawet Mundialu nie oglądam, żeby się uczyć.

- Naucz się skromności synku. Ja w Twoim wieku dorabiałem sprzedając lizaki na pochodach pierwszomajowych.

- Jesteśmy ostatnim rocznikiem. Będę musiał zaczynać na nowo studia.

- Dosyć Flint, nie wszystko kręci się wokół Ciebie.

- Skąd ta niechęć do mnie? Przecież dałem znać o podłym oszustwie moich kolegów.

- To nie jest niechęć... ja Cię po prostu nie lubię. Uważam, że nie nadajesz się na geografa. Geografia poradzi sobie bez Ciebie. I to jest właśnie ta druga wiadomość. Nie masz po co zaczynać nowych studiów, bo i tak spreparujemy jakiś podpis i zrzucimy winę na Ciebie.

<fade_out>

 

prawie wszystko sie zgadza, poza tym że nie wytykał niechęci do mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...