Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

gardzę cwaniactwem, serio. Uczciwość w końcu i tak wygra

Jesteś jeszcze dzieckiem, ojej :)
bycie dorosłym nie zwalnia z przyzwoitości.

@ jmk - propsy za postawę z profesorem, też bym się tak zachował.

 

Stary, ale tu nie chodzi o zwinięcie 70-letniej kobiecie 50 zł, które wystają jej z kieszeni. Tylko o walkę o swoje i rozpychanie się łokciami w tej walce, aby później nie mieć pretensji, że się stało w miejscu, gdy trzeba było zareagować.

 

Moja była dziewczyna też miała takie zajebiste problemy z pewnością siebie. W sumie to był jeden z powodów, dlaczego się rozstaliśmy. Drugim była jej przyjaciółka, która potrafiła ją nieźle zakręcić i te wątpliwości w jej możliwości tylko pogłębiała. Teraz raczej nie jest zadowolona z miejsca, w którym jest (nie, nie jest to więzienie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddd).

 

psychiatryk?

 

Jest obecnie z chłopakiem, którego traktuje jak kolegę, studiuje w mieście, do którego nie chciała iść, kierunek, którego miała już dosyć po licencjacie i co miesiąc jest spora zmiana planów. Obecnie chce rzucić wszystko i wyjechać do Anglii i zacząć od zera, nawet nie wiem, czy z kimś, czy sama. Trochę mi szkoda, bo naprawdę super dziewczyna, ale nie chce się mieszać w czyjeś życie, szczególnie, że rzadko ze sobą rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza

Ta, a Keith uważa się za mądrego i cieszy się życiem.

w pewnych dyscyplinach jestem mądry, aczkolwiek moja wiedza jest dość wybiórcza.

 

A co do cieszenia się życiem, powiedz no mi w jakiej pozańskiej tanzbudzie sa młode i chętne loszki, wiesz może? Ja z 3 lata nie byłem, kiedy to było, ech...

Odnośnik do komentarza

Ej, jak siedziałem przed chwilą na kiblu to rozmyślałem nad całą tą sytuacją Keitha i nawet mi się go szkoda zrobiło. No ale to był tylko chwilowy przebłysk, refleksja. Jak wstałem z klopa, wszystko wróciło do normy i jestem zdziwiony, że pozwoliłem sobie na taką chwilę głupoty i słabości.

Odnośnik do komentarza

 

Ta, a Keith uważa się za mądrego i cieszy się życiem.

w pewnych dyscyplinach jestem mądry, aczkolwiek moja wiedza jest dość wybiórcza.

 

A co do cieszenia się życiem, powiedz no mi w jakiej pozańskiej tanzbudzie sa młode i chętne loszki, wiesz może? Ja z 3 lata nie byłem, kiedy to było, ech...

 

 

ARCYKLUB xD no i obowiązkowo Club 22 ;)

 

ja raz byłem i żałuje, panna co z nio tańczyłem wyglądała na ładniejszo, także nie idź tą drogo

 

Odnośnik do komentarza

 

Ta, a Keith uważa się za mądrego i cieszy się życiem.

w pewnych dyscyplinach jestem mądry, aczkolwiek moja wiedza jest dość wybiórcza.

 

A co do cieszenia się życiem, powiedz no mi w jakiej pozańskiej tanzbudzie sa młode i chętne loszki, wiesz może? Ja z 3 lata nie byłem, kiedy to było, ech...

 

A Ty przypadkiem jakiejś tam przygarniętej nie miałeś? Czy już nieaktualne? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...