Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czyli głupie cipy. Koszykówka powinna być dozwolona od 18. roku życia.

Nie, powinna być zakazana dla kobiet. Nie widziałem bardziej żałośnie wyglądającej dyscypliny sportowej w wykonaniu kobiet jak koszykówka ;)

 

 

Hokej na lodzie.

 

oj, to chyba nie ogladales ostatnich IO*

 

 

 

*oczywiscie chodzi o USA i Kanade - reszta to rzeczywiscie same popierdolki :keke:

 

Czyli głupie cipy. Koszykówka powinna być dozwolona od 18. roku życia.

Nie, powinna być zakazana dla kobiet. Nie widziałem bardziej żałośnie wyglądającej dyscypliny sportowej w wykonaniu kobiet jak koszykówka ;)

 

+1

 

 

powiedzialem to kiedys kolezance ze studiow. prawie dala mi plaskacza w twarz. okazalo sie, ze jest jakas tam mistrzynia polski juniorek :lol:

 

byla calkiem ladna, wiec w zyciu nie pomyslalem ze jest koszykarka :-k

Odnośnik do komentarza

jakie to GTA IV jest pokurwione :| utworzyłem wszystkie te zjebane profile, o które mnie prosiło, niby wszystko ok, gram zapisuje sobie grę itd. potem ją zrestartowałem, próbuję się zalogować... i chuj. znowu nie działa. O_o

Kup se kurwa konsolę.

Odnośnik do komentarza

 

jakie to GTA IV jest pokurwione :| utworzyłem wszystkie te zjebane profile, o które mnie prosiło, niby wszystko ok, gram zapisuje sobie grę itd. potem ją zrestartowałem, próbuję się zalogować... i chuj. znowu nie działa. O_o

Social Game Club?

 

jakieś guwno od Microsoftu
Odnośnik do komentarza

hawk? jakas filmowa propozycja dla mnie i dziewczyny na dzisiaj? jeden thriller, a reszta dowolnie! :)

 

Dalej coś chcesz :P? Na piłce byłem.

 

hawk? jakas filmowa propozycja dla mnie i dziewczyny na dzisiaj? jeden thriller, a reszta dowolnie! :)

http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awiadek+oskar%C5%BCenia-1957-31581

 

Ooo to jest bardzo dobry film.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...