Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ta, a Keith uważa się za mądrego i cieszy się życiem.

w pewnych dyscyplinach jestem mądry, aczkolwiek moja wiedza jest dość wybiórcza.

 

A co do cieszenia się życiem, powiedz no mi w jakiej pozańskiej tanzbudzie sa młode i chętne loszki, wiesz może? Ja z 3 lata nie byłem, kiedy to było, ech...

 

A Ty przypadkiem jakiejś tam przygarniętej nie miałeś? Czy już nieaktualne? ;)

 

cicho, niech idzie. polski internet potrzebuje nowych copymakaronów.

Odnośnik do komentarza

 

Keith, jak tam rozmowa?

sprawa jest że tak powiem rozwojowa. W piątek moge już być przywrócony. Szkoda tylko że jeden termin licencjatu poszedł sie jebac i to nie z mojej winy.

 

@ Szu - za co tak zioniesz nienawiścią do mnie? nic ci w życiu chłopie nie zrobiłem, nawet chyba wódkę piliśmy.

 

Jaką nienawiścią? :D Przecież ja cię lubię, jesteś mega sympatyczny. Czasem (nawet częściej niż czasem) pierdolniesz jakąś srogą głupotę, ale taki twój urok. Zluzuj majty, ziomek :)

Odnośnik do komentarza

Club 22 tam nad Van Dieslem? byłem tam kiedyś, sam na pewno nie wyszedłem.

A Arcy, to jest stara Czarna Owca? Jeśli tak to wierzę ci, sporo łatwych paszczurów tam kiedys było

Co do tej piękności skad ja to znam :keke:

Arcy to dawniej Terytorium było.

schizzm - ja nie chce iść, kuzyn pyta, wybiera się na studia w Poznaniu i pyta, a ja się boję że wyjde na siedząca w domu spierdolinej.

jak Lucas przyjedzie na studia do Poznania to co tydzień będziemy w tych klubach na jakichś Karynach xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...