Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przecież jeśli nie podrobiłeś to czego się boisz? :D No a jak masz coś za uszami no to sorry. Ale nie łam się, znam podobną historię i skończyło się tylko na 6 miesiącach odsiadki. :) przynajmniej będziesz miał czas żeby trochę przypakować.

 

Przecież jeśli nie podrobiłeś to czego się boisz? :D No a jak masz coś za uszami no to sorry. Ale nie łam się, znam podobną historię i skończyło się tylko na 6 miesiącach odsiadki. :) przynajmniej będziesz miał czas żeby trochę przypakować.

własnie czytam w necie, niektórzy zawiasy dostają, niektórzy tylko "wilczy bilet" najbardziej ekstremalny przypadek to chyba ten http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Sad-utrzymal-wyrok-za-falszerstwo-w-indeksie,wid,350396,wiadomosc.html?ticaid=112fbd

 

 

Keith, w Twojej sygnaturze art. 271 nie dotyczy Ciebie, więc 8 lat Ci nijak nie grozi.

Odnośnik do komentarza

chyba dzisiaj się najebie przed monitorem :-k najpierw próbowalem Stouta, a teraz kolega mi przywiózł 3 Perły za to, że mu pomogłem wczoraj samochód odpalić z kabla :] nawet mam klimat na taką akcję :D

ktoś pije ze mną? :piwo:

Ja. Zapas Perlenbacherów mam, skończyłem sesję ;).

Odnośnik do komentarza

W ogóle to powinienem powolutku ogarnąć jakieś kawałki na wesele :-k

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mam świetne (we własnym mniemaniu) kawałki, ale gościom trzeba będzie zagrać Boysów. Niestety, a może i stety w sumie, ludzie przy tym bawią się najlepiej.

polaki cebulaki

Odnośnik do komentarza

Ojojoj, nie...

 

Romina Power i Al Bano w słuchawkach

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q0wZQbK938Y&index=33&list=PLzVA6vhaxBivs6EdoxaCfskmOmxlKhCc7


 

W ogóle to powinienem powolutku ogarnąć jakieś kawałki na wesele :-k


Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mam świetne (we własnym mniemaniu) kawałki, ale gościom trzeba będzie zagrać Boysów. Niestety, a może i stety w sumie, ludzie przy tym bawią się najlepiej.

polaki cebulaki

 

No ba. Trzeba zadowolić całą świtę niezależnie od własnych upodobań.

Odnośnik do komentarza

Nie moje klimaty. Zapuszczam Coco Jambo.

 

No bo Coco Jumbo to nie eurodens :roll:

 

W ogóle to powinienem powolutku ogarnąć jakieś kawałki na wesele :-k

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mam świetne (we własnym mniemaniu) kawałki, ale gościom trzeba będzie zagrać Boysów. Niestety, a może i stety w sumie, ludzie przy tym bawią się najlepiej.

 

Wesele wyprawia się dla gości. Wybierz taką muzykę, żeby oni się bawili.

 

Chyba że sobie z małżonką włączycie Jump Around i będziecie skakać jak spławiki, ku zdziwieniu, a i obrzydzeniu niektórych gości. ;)

 

(ja mam jeszcze ze cztery swoje schwarzbiery, to sobie jednego też otworzę)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...