Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

soccer (n.) dictionary.gif 1889, socca, later socker (1891), soccer (1895), originally university slang (with jocular formation -er (3)), from a shortened form of Assoc., abbreviation of association in Football Association (as opposed to Rugby football); compare rugger. An unusual method of formation, but those who did it perhaps shied away from making a name out of the first three letters of Assoc.

Nie ma to jak leksykografia z humorem :)

Odnośnik do komentarza

Wsiąkłem w słownik etymologiczny, więc przez najblliższe minuty możecie liczyć na ciekawostki w Marnyni.

 

Z cyklu DID YOU KNOW:

 

słowo dick nabrało znaczenia kutas dopiero w końcówce XIX wieku, wcześniej oznaczało kolega, kumpel

Odnośnik do komentarza

LOL

 

Chris Waddle wznowił karierę w wieku 52 lat i grał w zeszłym sezonie w Hallam w Northern Counties East League D1. Niestety, nie pomógł swojej drużynie i spadł z nią do jedenastej ligi.. Jednak nie spadł. 20 miejsce dało utrzymanie.

Odnośnik do komentarza

[Yoda]

 

Cierpliwość musisz mieć by zespół ogarnąć prawidłowo

 

[/Yoda]

 

Ja bym na Twoim miejscu spróbował kariery solo. A jak nie to Cię rozkurwię przez sieć!!!!11

 

(aczkolwiek nie wiem czy na zintegrowanej gra mi pójdzie)

Ja tylko kariera solo. Zespołowo to tylko z kimś, z kompę nie czuję przyjemności.

 

Jak kupię PS4 to się ponapierdalamy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...