Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi wyłącznie o męskie drużyny. :P Nowosybirsk jest tą jedną drużyną. Choć patrząc na poprzedni sezon to Resovia powinna się Budvy obawiać.

 

No, a Skra nie powinna stracić nawet seta. Oczywiście mówię tu o oczekiwaniach, bo w praktyce to nie zdziwię się jak wezmą w dupę od kogoś. ;]

Odnośnik do komentarza

U mnie to nie będzie wesele tylko grillo-picie z najbliższą rodziną i młodymi znajomymi. Dziadków, wujków, ciotki zaprosimy na większe coś po kościelnym (jak do niego dojrzejemy) i będzie nas stać na wszystkie wodotryski.

 

14 czerwca moja siostra miała podobny ślub, na oko 20-30 osób, grill nad morzem w wynajętym terenie z domkami z drewna. Całkiem spoko, bo oni niewierzący, więc tylko cywilni był.

Odnośnik do komentarza

 

U mnie to nie będzie wesele tylko grillo-picie z najbliższą rodziną i młodymi znajomymi. Dziadków, wujków, ciotki zaprosimy na większe coś po kościelnym (jak do niego dojrzejemy) i będzie nas stać na wszystkie wodotryski.

14 czerwca moja siostra miała podobny ślub, na oko 20-30 osób, grill nad morzem w wynajętym terenie z domkami z drewna. Całkiem spoko, bo oni niewierzący, więc tylko cywilni był.

Bo w mundurze się wstydzili :keke:

Odnośnik do komentarza

Ludzie FTW :D

 

Steam na tej promocji zrobił konkurs, że jest pięć drużyn, które ścigają się o cośtam. Generalnie, w każdym dniu zwycięska drużyna, a dokładniej 30 jej członków ma szansę na dostanie gry z listy życzeń. Przez kilka dni było okej, bo każda drużyna wygrywała. Ale ludzie się jorgnęli, że lepiej wspomóc swoje szanse wygranej i masowo dołączyli do jednego z zespołów. Steam się ratował nagrodami pocieszenia, ale nic to nie pomogło i obecnie Red Team idzie na czwartą wygraną z rzędu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...