Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

preferuje życie typu yolo

Ja też :D

 

 

Dziecko, Ty jeszcze nie masz zielonego pojęcia czym jest życie.

Dokładnie Chomik!

Nie zdasz 2 razy w szkole średniej popracujesz za 5 zł na basenie i w budzie parkingowej 24/48 to wtedy się życia nauczysz ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Haha wracam z siłowni a tu jakie żarty =D.

W ogóle zasłyszałem ciekawą rozmowę w szatni, dwóch jegomościów rozmawiało na temat ubrań i jeden z nich powiedział "ej a podskoczysz ze mną po koszule do wólki?" :-k.

Łysy był? :>

Pewnie chodzilo o Wolke Kosowska, nie o Wolczanke ;) osoba cygana przynajmniej by na to wskazywala.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

preferuje życie typu yolo

Ja też :D

 

 

Dziecko, Ty jeszcze nie masz zielonego pojęcia czym jest życie.

Dokładnie Chomik!

Nie zdasz 2 razy w szkole średniej popracujesz za 5 zł na basenie i w budzie parkingowej 24/48 to wtedy się życia nauczysz ;)

 

To, że Chomik pisze głupoty i wkurwia to nie znaczy, że wyrośnie na takiego idiotę jak Ty. :] On ma jeszcze czas by się naprostować. :]

Odnośnik do komentarza

 

Jahu, mamy rozumieć, że Twoja zdaje się krótka przygoda z rynkiem pracy nauczyła Cię życia?

Dokladnie stałem sie innym czlowiekiem przejrzałem na oczy i rzucilem swoją była dziewczynę :)

 

 

Czas zatem napisać autobiografię, a następnie opchnąć prawa do ekranizacji :keke:

Odnośnik do komentarza

- Czego chcesz?
- Wiesz, przemyślałem to, uświadomiłem sobie pewne rzeczy, przejrzałem na oczy i myślę, że Ty i ja, to nie jest pomysł na przyszłość, musimy się rozstać!
- O co Ci chodzi koleś? Raz z Tobą wyszłam, bo miałeś rabat do Multikina, goń się!

Odnośnik do komentarza

 

 

Jahu, mamy rozumieć, że Twoja zdaje się krótka przygoda z rynkiem pracy nauczyła Cię życia?

 

Dokladnie stałem sie innym czlowiekiem przejrzałem na oczy i rzucilem swoją była dziewczynę :)

Czyli rzuciłeś ją jak już cię zostawiła?

Rzucilem ją bo mnie robila w chuja :P
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...