Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką prośbę. Mógłby mi ktoś wrzucić na jakiś serwer pliki z folderu data/db/1430 chodzi mi głównie o foldery dbc, edt, lnc (tylko proszę o oryginalne pliki ponieważ ja wrzuciłem tam pliki odpowiedzialne za prawdziwe nazwy rozgrywek nagród itp. a przez to nie wyświetla mi przydomków klubów i chciałbym dojść który plik jest odpowiedzialny za ich brak)

Odnośnik do komentarza

Mam jedno pytanie: czy w najnowszym patchu coś zmieniono, czy może coś jest nie tak w strukturze mojego klubu (prowadzę GKS Katowice), co uzasadniałoby błyskawiczne zmiany zgrania?

Rozumiem, że przeprowadzanie wielu transferów powoduje zmiany, ale czasem silnik gry mnie zaskakuje - nie miałem jeszcze przeprowadzonego żadnego ruchu (jedynie zaplanowane na 1.07), ale w momencie zmiany sezonu (wiadomości o najlepszym graczu wg. kibiców, jedenastka sezonu itd.) znajomość taktyki spadła z ok. 60% do jakiś 20% z dnia na dzień. Dosłownie z dnia na dzień.

Minęły dwa miesiące, rozegrałem w tym czasie ok. 15 meczów (towarzyskie + o stawkę), nie wprowadzałem żadnych korekt do ustawienia, a zgranie zespołu ani drgnęło. Od ostatniego transferu rozegrałem ok. 10 meczów - wydawałoby się, że to zgranie choć odrobinę wzrośnie. Nastawiam się na to, że szlifowanie taktyki zajmie mi jeszcze jakieś półtorej roku, żeby piłkarze poruszali się po murawie automatycznie (tak miałem we wcześniejszych karierach, gdzie prowadziłem znacznie lepsze kluby), ale jednak 10 meczów to już niezły fundament.

Czy problem tkwi w jakimś drobiazgu, który zaniedbałem (trener od taktyki ma 3,5 gwiazdki), nieodpowiednim treningu (zrównoważony wysoki + meczowy ofensywne SFG) czy niskiej bazie treningowej?

Odnośnik do komentarza

Mam taką prośbę. Mógłby mi ktoś wrzucić na jakiś serwer pliki z folderu data/db/1430 chodzi mi głównie o foldery dbc, edt, lnc (tylko proszę o oryginalne pliki ponieważ ja wrzuciłem tam pliki odpowiedzialne za prawdziwe nazwy rozgrywek nagród itp. a przez to nie wyświetla mi przydomków klubów i chciałbym dojść który plik jest odpowiedzialny za ich brak)

No właśnie mam ten sam problem. Wiesz może, które pliki odpowiadają za nazwę rozgrywek i nagród? (zawodnik miesiąca etc.)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...