Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Często zmieniać w trakcie meczu polecenia ? Warto czy na minus to ?
Jak Oezila ustawić , bo gra u mnie lipę .. Takie staty a tu kicha.
OPŚ ogólnie cienko grają mi coś :( Gram skrzydłami ale Oezil co ma piłkę to strzał z daleka w trybuny (rozumiem ,że Tusk tam siedzi ale przez to nam psuję mecze :D )

Odnośnik do komentarza

 

Jak Oezila ustawić , bo gra u mnie lipę .. Takie staty a tu kicha.

 

U mnie sprawdziła się Klasyczna 10.

 

Ja teraz gram bez OPŚ od początku ale w trakcie meczu daje Oezila na OPŚ i wysunięty rozgrywający zobaczymy jak to będzie :D

Czy często? Zależy jak idzie, jaki wynik. Jeśli grają dobrze, strzelą 2, 3 bramki to wtedy można zmieniać. Ja tak przynajmniej robię. Najczęściej coś w poleceniach zmieniam, jak mi nie idzie. Jak wygrywam, to nie ruszam.

 

Ja mam od kilku dni FM i na początku ... MASAKRACJA jak to młodzi ludzie mówią :P Nic nie szło , byłem bliski zwolnienia teraz jako tako wyszedłem na prostą , taktykę stworzyłem konkret :)

Odnośnik do komentarza

Do różnych teamów, różne taktyki spisują się świetnie.

W Shamrock Rovers cudnie się spisywało 4-2-3-1 i 4-4-2. W Realu to samo ustawienie już słabo. Nawet troszeczkę zmodyfikowane. Teraz w Moss FK gram 4-4-2 z Shamrock i muszę zmieniać na zagrywanie ze skrzydeł.

Odnośnik do komentarza

Witam spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją, a mianowicie gram w ekstraklasie Lechią Gdańsk, klub przejąłem gdy był już w grupie spadkowej i po wygranych przeze mnie 3 meczach przysła wiadomość że potrzebuję tylko 9 punktów aby zakwalikować się do pucharu EURO. Po wszystkich 7 meczach miałem 1 miejsce dostałem wiadomoście z gratulacjami dostania się do pucharu EURO tak samo było w rozmowach po i przed sezonowych.

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie kiedy zazwyczaj wychodziła ostatnia łatka po oknie zimowym? Dopiero w marcu czy może na koniec lutego ?

Jak podaje cmrev:

"Wersja gry 14.3 przewidywana jest po zamknięciu zimowego okna transferowe, a wraz z nią Sports Interactive powinno przygotować oficjalne uaktualnienie składów. Najbardziej prawdopodobnym terminem wyjścia łatki jest pierwszy tydzień marca."

Odnośnik do komentarza

AAA, jest jakaś możliwość odblokowania opcji "urlop" w trakcie meczu? Może jakaś skórka, pliczek, coś?

 

Bo jak, kutwa, dostaję 0:2 w 10 minucie, to mi się po prostu nie chce na to patrzeć do końca, a i dla urządzeń wejścia byłoby bezpieczniej, gdybym po prostu ten mecz przeskoczył...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...