Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

no takich info to od żadnego scouta nie dostaję :/ jak gość ma 30 lat, to mogę obczaić historię i będę widział, czy i ile strzela. Ale w przypadku juniora, to na własnej skórze muszę się przekonać, że facet do pustej nie jest w stanie trafić? :/

Odnośnik do komentarza

Na temat Blackmana chyba już tutaj rozmwialiśmy. W 2013 też chyba trafiał do reprezentacji. U mnie w 2014 zagrał w dwóch meczach i koniec. Dupsztala to on nie urywa.

Wielce Czcigodny Kolego,

 

z tą przypadłością spotkałem się w 14, nie wiedziałem, że była dyskusja na jego temat, że nie urywa przysłowiowej dupy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza

Odnośnie napastników.

 

"Jeśli zawodnik jest czymś zaniepokojony, to może oznaczać, że słabo radzi sobie ze stresem" czy jakoś tak - czasem warto przeczytać co wyskakuje w trakcie przeliczania ;)

 

No i pasowałoby też, żeby miał rolę wykorzystującą jego możliwości (gwiazdki przy wyborze roli napastnika). Największe spustoszenie siał dwumetrowy odgrywający, mimo że przez trenerów jego skill był oceniany na jedną, dwie gwiazdki.

Odnośnik do komentarza

UTkICKW.png

 

Taki mały bullshit. Nie wiedziałem, że grę z kontry i posiadanie piłki +/- 40% można opisać w ten sposób.

Luz. Ja grając 4-4-2 wygrywam np. 7-0, posiadanie piłki 60%, przeciwnik oddaje 1 celny strzał, a potem piszą, że gram siłowo i defensywnie ;)

Odnośnik do komentarza

Pokaż ich, to pogadamy. I napisz, jak ich ustawiasz.

A w takim razie będę zobowiązany ;)

 

http://imageshack.com/a/img547/8062/ti6u.png oraz jego zmiennik: http://imageshack.com/a/img716/8234/1r8i.png

 

Dysponuję jeszcze tym panem: http://imageshack.com/a/img827/7302/ozz3.png a także

http://imageshack.com/a/img856/2444/o8k9.png

który to z uwagi na staty w zimowym oknie wylądował na wypożyczeniu ;)

 

A jak ustawiam? Hmm, generalnie gram 2 napastnikami, 4-4-2 diamentowym. Frahn gra zwykle jako fałszywa 9, więc zmiennika też tak próbowałem ustawiać. Drugi napastnik ma u mnie ciągłą rotację roli, próbuję różnych opcji (metodą prób i błędów). Przyznam się, że bardzo wysoką pozycję w bundeslidze (7 miejsce w drugim sezonie w tej klasie oraz w tym walkę o 5-6 miejsce) uzyskuję golami po rożnych oraz ogólnie - po stałych fragmentach.

Odnośnik do komentarza

Frahn nie wydaje się być dobrym kandydatem na F9; F9 wymaga wyjątkowego zawodnika na tę pozycję. Z Norwegiem sprawa jest prostsza - przydzielamy go obrońcy w stylu Tomka Hajty i z Walecznością 7 i Agresją 5 po pięciu minutach jest gotów z płaczem uciekać do szatni. Wyobrażam sobie, że przeciwko ścisłemu kryciu gra mu się bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza

Nie mam ochoty grać w grę, w której skuteczność pierwszego strzału wynosi ca 90%. "Najbardziej zabawne jest to gdy ten strzał ma miejsce w 94 minucie

 

W nowej grze tego cudu nie ma.Skuteczność pierwszego strzału nie jest wyższa niż 50 %.Aczkolwiek w pierwszych 4 sparingach na otwarcie sezonu wynosiła 100 na 100. Co ciekawe każdy strzał w obie strony był bramką)

Rzuty karne to l porażka i z tego się nie wycofam. Każdy w obie strony jest skuteczny. Poprzeczki i słupki w "każdym do tej pory prawie w każdym rozegranych meczu (od kiedy zacząłem na nie zwracać uwagę)

 

Czy mechanizm symulowania meczy dla reprezentacji jest identyczny jak dla ligi?

Odnośnik do komentarza

Witam, czy jest mozliwosc, by po wejsciu w profil zawodnika oknem ktore sie pojawia bylo atrybuty, a nie profil (w oknie profil nie ma wszystkich atrybutow, a przelaczanie miedzy oknami jest dosc meczace)?

Pewnie, że można. Ustawienia -> Interfejs -> Ekran zawodnika -> z rozwijanej listy wybierasz atrybuty, to samo możesz z drużyną zrobić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...