Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

kto mnie wzywa nadaremno ;-) 

 

na szczęscie krótka lista, więc gładko pójdzie :D 

 

16 minut temu, tio napisał:

1. Imię

Bartłomiej

 

16 minut temu, tio napisał:

2. Imię partnerki

Andrzej, PDK... a poważnie drugą połówkę mam tylko w zamrażarce, jestem aspołeczny

 

16 minut temu, tio napisał:

3. Czy masz zwierzęta domowe? (imiona)

hmm, wieść niesie, że mam kota, ale trzymam go na odległość. klasyka, wabi się: "jebany sierściuch" 

 

16 minut temu, tio napisał:

4. Czym się zajmujesz zawodowo?

hmm, w umowie mam wpisane "Architekt", zawsze się muszę tłumaczyć na badaniach okresowych, w pracy stanowisko nazywa się "kierownik projektu". pracuję w Orange przy projektach, czasem biznesowych, czasem technicznych, czasem innych. Zgrubsza wygląda to tak: 

 dostajesz temat,

trzeba się zastanowić z jakimi osobami/systemami trzeba to zrobić

trzeba "skrzyknąć" ludzi,

trzeba zrozumieć samemu co chciał klient/zleceniodawca 

sprzedać to "ludziom" i zaprojektować,

trzeba zarządzić wdrożeniem,

trzeba zarządzić przetestowaniem,

trzeba oddać do utrzymania

potem pozostaje: śledzić jak potem klient to odberał

 

śledzimy rynek telco w tym tygodniu! mam nadzieję, że będzie petarda

 

16 minut temu, tio napisał:

5. Jaki gadżet chciałbyś mieć?

a jak definiujemy gadżet? technologiczny? hmm to chyba już wyrosłem z technologicznytch, ale mogę w pracy pomacać i czar pryska.

 

obecnie w ramach opcji "mali chłopcy" nigdy nie wyrastają od roku wkręciłem się w "stolarstwo", zabawa oczywiście dość kosztowna, dla mnie gadżetem była by zagłębiarka Maffella albo może GoPro do nagrywania na youtune. o tak wybieram go pro. chyba na ten moment najbardziej praktyczna rzecz, ale smartfon dzisiaj wystarcza. 

 

 

 

 

9 minut temu, wojt3k napisał:

6. Zamiłowanie do majsterkowania to nowe hobby, czy od dawna się tym zajmujesz?

jak byłem mały to ulubiona książka to Adam Słodowy zrób to sam, zawsze chciałem mieć jakiś samochodzik na baterie, który tam był i jeszcze jedną rzecz, której nie mogę skojarzyć i opisać . za młodzieżowca pomagałem trochę przy domu i jakoś instynkt zamarł, pewnie też przez inne zainteresowania. jestem z pokolenia gdzie po nocy grało się w piłkę przy świetle ulicznej latarni

na studiach pracowałem w castoramie na dziale narzędzia, więc sporo rzeczy było w pracy pod ręką, powoli mi się zaczęło odnawiać, potem już jakieś drobne rzeczy w domu. eksplozja nastąpiła rok temu, głównie od oglądania youtube i wycenie stolarzy za meble, stwierdziłem, że zrobię sam, ale zanim zrobię to trzeba poćwiczyć. czasu mało obecnie, pomysłów sporo, zobaczymy jak się to będzie rozwijało. 

 

 

zaraz edytuje ta odpowiedz - edycja zakończona

 

 

9 minut temu, wojt3k napisał:

7. Grasz jeszcze w FM, a jeśli tak to w którą wersję i jakim klubem?

ostatnio dłużej w 2017 grałem, 2018 chyba nie mam? opuściłem przed operację "wykończ siebie zamiast mieszkania", 2019 kupiłem odpaliłem klubem KTS Weszło chyba... i zaczął się sajgon na jesieni w pracy, 

 

9 minut temu, wojt3k napisał:

8. Czy wybierasz się na tegoroczny zlot?

ja już na zlocie w tym roku byłem, a Ty :ninja:

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, tio napisał:

9. Którym superbohaterem chciałbyś być i do czego użyłbyś swoich mocy?

nie ogarniam tych klimatów, więc nie mam pomysłu

 

11 godzin temu, tio napisał:

10. Ulubiony film, książka, serial 

film hmmm to chyba cała saga Gwiezdnych Wojen

Serial: ten naj to chyba house of cards, mocno fajna produkcja to dla mnie Suits, Gra o Tron i Grey's Anatomy jak i Zakazane Imperium oraz z polskich Fala Zbrodni

książka: coś z Dana Browna z opowieści o profesorze Langdonie - Inferno albo coś z tej serii, niestety od 3 lat chyba nie miałem żadnej książki w rękach, bardzo za tym tęsknie, no ale dzięki temu mam odpowiedź na 9.: chciałbym zostać czasowstrzymywaczem, czyli móc zatrzymać czas, aby spędzić czas przy hobby czy zwyczajnie poczytać

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

11. Czemu klubem Łodzi jest Widzew?;)

12. Pamiętasz czasy, gdy Widzewa nie było? Jak to się stało, że proporcje kibiców się tak zmieniły? 

13. Ulubiony piłkarz?

14. Chodzisz na jakieś mecze obecnie?

15. Najlepszy zlot?

16. Co zadecydowało, że pracujesz tam gdzie teraz i że w ogóle wyniosłeś się z Uodzi?

17. Polecasz Łódź na wypad weekendowy do zwiedzania? Co tam jest ciekawego?

18. Kiedy dasz linka do swojego kanału na Youtubie?

19. Kiedy wybierasz się do Szczecina?

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, jmk napisał:

11. Czemu klubem Łodzi jest Widzew?;)

matka wie, że ćpiesz? 

 

7 godzin temu, jmk napisał:

12. Pamiętasz czasy, gdy Widzewa nie było? Jak to się stało, że proporcje kibiców się tak zmieniły? 

nei było mnie jeszcze na świecie, w latach 90tych i początek dwutysięcznych to fifty-fifty i czasy wjazdów na osiedle, działo się, jak zaczął się sprzęt to do akcji wkroczyła policja i do dziś bardziej krzywe akcje to ekstremalna rzadkość, wcześniej trochę tego było. 

 

7 godzin temu, jmk napisał:

13. Ulubiony piłkarz?

współczesny:  ktoś pewnie z ligi angielskiej 

z przeszłości: Zola, Klinsmann, Sypniewski

 

7 godzin temu, jmk napisał:

14. Chodzisz na jakieś mecze obecnie?

czasem na traktorki :)

 

7 godzin temu, jmk napisał:

15. Najlepszy zlot?

trochę tego było, trudno ocenić.  w każdym było "coś". chyba pierwszy, Sulejów 2006, ale w sumie nie wiem czemu. liczą się ludzie a nie numer zlotu. 

 

7 godzin temu, jmk napisał:

16. Co zadecydowało, że pracujesz tam gdzie teraz i że w ogóle wyniosłeś się z Uodzi?

szansa pracy w zawodzie. wyniosłem się bo dojazd 2,5h dziennie w jedną stronę to było srogie przegięcie. 

 

7 godzin temu, jmk napisał:

17. Polecasz Łódź na wypad weekendowy do zwiedzania? Co tam jest ciekawego?

myśle, że tak, w szczególności latem. pozycje obowiązkowe:

- Stadion ŁKS

- kompleks EC4(taki odpowiednik Warszawskiego Kopernika)

- Semafor

- muzeum FIlmówki/Kinematografii

- deptak na ulicy Piotrkowskiej

- łódzki OFF. 

- Manufaktura, poza tym, że to centrum handlowe to jest tam fajnie zrobiona rzesza knajp na rynku

- rynek Starego Miasta.

 

7 godzin temu, jmk napisał:

18. Kiedy dasz linka do swojego kanału na Youtubie?

nie wiem, jak uznam, że warto się tym podzielić i będę miał czas regularnie tworzyć. na razie nie mam trolli i hejterów, a chyba nie jestem na to gotowy. chociaż z drugiej strony... 

 

7 godzin temu, jmk napisał:

19. Kiedy wybierasz się do Szczecina?

chyba w przyszłym roku, mam sporo zaległości przed robotę i muszę zacząć porządkować swoje problemy w pierwszej kolejności

 

6 godzin temu, lad napisał:

20. Ilu masz subskrybujących?

28 subskrybentów 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
chcesz powiedzieć, że nie można już tego zwiedzać?!
Semafor z okolic EC1 przenieśli następnie koło Pogotowia na Sienkiewicza i jest nieczynne.

Ktoś podrobił uchwałę RN i kwit do wypłaty kasy z kasy.

http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,23228424,co-dalej-z-muzeum-animacji-se-ma-for-sprawe-bada-prokuratura.html

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Brudinho napisał:

21. Poproszę podać przepis na zlotowy napój Bogów ;)

cola z gumą turbo ;)

6 godzin temu, Brudinho napisał:

22. Co myślisz o dokarmianiu głodnych na zlocie i dlaczego powinien to robić każdy? 

nie pochwalam takich praktyk, uważam, że znacząco rozleniwia to tych szukających jedzenia

6 godzin temu, Brudinho napisał:

23. Jak zdrowie? 

raz lepiej, raz gorzej, co było nie wróci.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pulek napisał:

czuj się wyróżniony! 

na wyróżnienia jeszcze przyjdzie czas

 

7 godzin temu, Pulek napisał:

24. Czemu tak rzadko uprawiasz foruming (nie mylić z rimmingiem)? Naprawdę to tylko brak czasu? Kiedyś było Cię tu u nas więcej.

czas, kiedyś był czas grać to i był czas forumować. w zasadzie jak w domu siadam do komputera, to montuje film, wrzucam i wyłaczam. jeżeli w tej chwili mam czas chwile dlużej posiedzieć to przysiadam do hobyy(albo coś robię albo o tym szukam, więc siłą rzeczy mnie tu nie ma)

 

skończe z pracą to będzie powrot do remontu i innych spraw, rok nie zapowiada się lekko pod względem czasu

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pulek napisał:

ja bardzo grzecznie odmówię. w sensie na każde pytanie odpowiem na pw, a już na pewno na Zlocie :) więc wytypuj proszę kogoś innego

Ktoś się boi otworzyć tu przed milionami słuchacz, TFFUUU, to znaczy przed kolegami :kekeke: 

Szanuję decyzję- przechodzi do historii CMF jako pierwsza odrzucona ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...