Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, lad napisał:

1. Dla mnie jesteś kolejnym forumowym Chandlerem i nie do końca rozumiem czym się zajmujesz, więc standardowo - na czym polega Twoja praca?

 

2. Pracujesz/pracowałeś we wrocławskim IBM, tak? Czy widziałeś aferę pt. „Monika Słomiany Lost a dildo in her vagina”? A możesz znasz tego Rumuna, który za tym stoi? :D 

 

1. Pracuję w project managemencie, aczkolwiek ostatnio nie jako project manager. Jestem w zespole Compliance PMO, czyli w skrócie odpowiadam za portfolio projektowe w firmie i kontroluję czy wszystko jest robione zgodne z procesami (które też piszę) i czy ma w ogóle sens (założenia niektórych projektów są błędne, my to korygujemy i dajemy zielone światło na prowadzenie projektu) :)

2. Pracowałem. Nie kojarzę ani jej ani jego. Ale to nie pierwsza afera z osobą z szeroko rozumianych Bałkanów we wrocławsko-katowickim IBM.

Odnośnik do komentarza


7. Czy masz jakieś zwierzę domowe? Imię? 
8. Ulubione perfumy (damskie, męskie): 
9. Wymarzony prezent (uruchom wyobraźnię): 
10. Ulubiony malarz: 
11. Ulubiona książka: 
12. Jakie książki czytasz? 
13. Czy wolisz pisać listy? Czy dostawać? 
14. Czy lubisz tańczyć? Czy umiesz tańczyć?
15. Czy się gimnastykujesz? 
16. Czy palisz (ile?): 
17. Wolisz wannę, czy prysznic? 
18. Wolisz słuchać czy mówić?
19. Na co najbardziej zwracasz uwagę w "pierwszej chwili"? 
20. Czy jesteś wstydliwy?  
21. Co najbardziej pociąga cię u partnera erotycznego? 
22. Twoja największa wada? 
23. Twoja największa zaleta? 
24. Czy jesteś szczęśliwy? 

25. Imię partnerki/partnera (zdrobnienie)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Reaper napisał:

3. Czy kupujesz inne ciuchy niż snowboardowe? ;) 

 

3. Pewnie. Aczkolwiek ja w ogóle bardzo rzadko kupuję ciuchy. Sporo rzeczy mi się podoba, ale u mnie od "podoba się" do "kupiłem" jest spora droga do pokonania :) No i zgadza się, że bardzo często kupuję rzeczy marek związanych ze snowboardem: Quiksilver, 686, Volcom, Burton, DC, The North Face, POC, etc.

 

7 godzin temu, Reaper napisał:

4. Co robisz w wolnym czasie poza pracą i snowboardem? 

 

4. Ostatnio głównie czytam, szukam sobie perełek do kolekcji desek, oglądam NBA i planuję sobie rehabilitację (już zacząłem drugi etap :wub: ). Sporo czasu staram się spędzać z moją partnerką. Przed zabiegiem bardzo dużo czasu poświęcałem Zuzie. Godzinny spacer po pracy to mus. A poza tym? Trochę prac manualno-budowlanych, jak robienie regałów do garażu, ostatnio kładzenie tynku dekoracyjnego, rower, kosz, chlanie z @Kamtek na ławce, etc.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Feanor napisał:

5. Ulubione książki?

 

5. Kilka ich jest. Sporo rzeczy zahaczających o historię zwłaszcza okresu Rosji Radzieckiej. Najcięższa klimatem i zawsze leżąca przy łóżku to "Archipelag Gułag" Sołżenicyna. Do tego na liście na pewno musi się znaleźć "Wahadło Foucaulta" i "Tajemniczy płomień królowej Loany" Umberto Eco, "Japoński wachlarz" Asi Bator, "Dzieci Arbatu" Rybakowa oraz "Stalin" Radzińskiego.

 

3 godziny temu, kuab napisał:

6. Pisałeś coś o zmianie pracy w Maryni, na jaką/gdzie zmieniasz?

 

6. Na razie na nic. Odezwali się do mnie w sprawie zarządzania pakietem projektów (jako program manager), ale temat się zatrzymał na drugiej rozmowie. Zresztą bardzo spokojnie do tematu podchodzę, bo ogólnie panuje wszędzie spory freeze i korporacje albo dopiero co zamknęły rok fiskalny, albo będą niedługo zamykać, więc czekam :) 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, tio napisał:

7. Czy masz jakieś zwierzę domowe? Imię? 

 

7. Suczkę, Zuzię.

 

14 minut temu, tio napisał:

8. Ulubione perfumy (damskie, męskie): 

 

8. CK Free

 

16 minut temu, tio napisał:

9. Wymarzony prezent (uruchom wyobraźnię): 

 

9. Sklep i serwis snowboardowy w Whistler, BC, Kanada

 

16 minut temu, tio napisał:

10. Ulubiony malarz: 

 

10. Nie mam.

 

17 minut temu, tio napisał:

11. Ulubiona książka: 

 

patrz pytanie 5.

 

17 minut temu, tio napisał:

12. Jakie książki czytasz?

 

12. Częściowo odpowiedziałem w pytaniu 5. Do tego dochodzą biografie i, rzadziej, kryminały :) 

 

26 minut temu, tio napisał:

13. Czy wolisz pisać listy? Czy dostawać?

 

13. Pisać.

 

26 minut temu, tio napisał:

14. Czy lubisz tańczyć? Czy umiesz tańczyć?

 

14. Umiem. NIe wiem czy jakoś specjalnie lubię. Chyba tak.

 

27 minut temu, tio napisał:

15. Czy się gimnastykujesz?

 

15. Tak.

 

27 minut temu, tio napisał:

16. Czy palisz (ile?):

 

16. Nie. Już nie.

 

27 minut temu, tio napisał:

17. Wolisz wannę, czy prysznic?

 

17. Prysznic.

 

28 minut temu, tio napisał:

18. Wolisz słuchać czy mówić?

 

18. No raczej, że mówić.

 

28 minut temu, tio napisał:

19. Na co najbardziej zwracasz uwagę w "pierwszej chwili"? 

 

19. Na "wzrok".

 

29 minut temu, tio napisał:

20. Czy jesteś wstydliwy?

 

20. Niespecjalnie.

 

29 minut temu, tio napisał:

21. Co najbardziej pociąga cię u partnera erotycznego?

 

21. Partner.

 

29 minut temu, tio napisał:

22. Twoja największa wada?

 

22. Gadatliwość.

 

30 minut temu, tio napisał:

23. Twoja największa zaleta?

 

23. Sumienność.

 

31 minut temu, tio napisał:

24. Czy jesteś szczęśliwy?

 

Doprecyzuj proszę.

 

31 minut temu, tio napisał:

25. Imię partnerki/partnera (zdrobnienie)

 

25. Zachowam dla siebie :) 

Odnośnik do komentarza

NBA Style!

26. Ulubiony team w NBA? Dlaczego? Skąd się wzięła sympatia do tej drużyny?
27. Najlepsza piątka NBA All-time Twoim zdaniem to..?
28. Ulubiona piątka NBA All-time? 

29. Ulubiony team do oglądania w tym sezonie? Uzasadnij.
30. Którą drużynę i z którego sezonu wspominasz najlepiej? Co w niej było takiego specjalnego?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kolek23 napisał:

26. Ulubiony team w NBA? Dlaczego? Skąd się wzięła sympatia do tej drużyny?

 

26. Ukochany to chyba Boston. I to od dawien dawna. Nawet jak mocno trzymałem kciuki za Byki (Pippen :wub:  ) to zawsze Celtowie na pierwszym miejscu ;) Ale lubię też Kings, Spurs, czy Nets (firma w której pracuje jest mocno z nimi powiązana).

 

2 godziny temu, kolek23 napisał:

27. Najlepsza piątka NBA All-time Twoim zdaniem to..?

 

27. Stockton - Jordan - LeBron - KG - Bill Russell 

 

2 godziny temu, kolek23 napisał:

28. Ulubiona piątka NBA All-time? 

 

28. Kidd - T-mac - Pippen - KG - Shaq

 

2 godziny temu, kolek23 napisał:

29. Ulubiony team do oglądania w tym sezonie? Uzasadnij.

 

29. Dwa. Sacramento Kings i Brooklyn Nets. Nets dlatego, że od kilku lat robią tam bardzo fajną robotę budując zespół bez niczego. Marks z Atkinsonem pozbierali fajne puzzle, które są kombinacją zespólowości i indywidualności. Dobrze się ich ogląda, bo grają równo i dzielą się piłką. Nie ma Hardenów (chociaż D'Angelo czasami próbuje się tak zachowywać), tylko jest "podaj lepiej ustawionemu". Tam w każdym meczu każdy może być gwiazdą.

Kings są dla mnie zespołem sezonu. Robota Divaca, burdel, który tworzą do spółki z Vivekiem to jest jakiś żart. Jeden i drugi powinni zostać odsunięci od jakichkolwiek aktywności w NBA. A mimo to Joeger pozbierał zespół, ocenił w czym są dobrzy i dostosował taktykę tak, żeby to grało i banglało. Dla mnie Fox jest w tym sezonie All-Starem, ale na dopakowanym zachodzie dostał gównogłosy. Ale tak samo jak w przypadku Nets po prostu fajnie się ich ogląda. Szybka koszykówka oparta na sporej liczbie podań i co wieczór ktoś inny może zostać bohaterem :)

 

2 godziny temu, kolek23 napisał:

30. Którą drużynę i z którego sezonu wspominasz najlepiej? Co w niej było takiego specjalnego?

 

30. Boston. Dlatego, że znowu przebudowany skład grał super-zespołowo i do samego końca walczył o awans do finałów. Zabrakło trochę doświadczenia i boiskowego cwaniactwa, które ma LeBron. Lubię zespoły, które zespołowość stawiają ponad indywidualnymi popisami.

  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

31. Grasz jeszcze w FM-a? 

32. Ulubione miejsce w Polsce/na świecie, w którym byłeś?

33. A czy jest jakieś miejsce, które chciałbyś odwiedzić?

34. Masz jakieś guilty pleasure? Jesli tak, to co to jest?

35. Wpadniesz na dłużej na zlot? (żałuję, że nie miałem okazji porozmawiać z Toba i @Kamtek podczas waszych zeszłorocznych odwiedzin :/)

36. Czego słuchasz? Jesteś w stanie wymienić swój top 5 płyt?

37. I podobne pytanie w związku z filmem. Piątka tych naj? :)

38. Dlaczego Freiburg? ;) 

39. Skąd nick?

40. Jakbyś nie robił zawodowo tego, co robisz teraz, to co innego chciałbyś robić? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

31. Grasz jeszcze w FM-a? 

 

31. Zdarza mi się, ale zatrzymałem się na wersji 15. Mam tam save'a, w którym dojechałem do 19-20? roku, ale odpalam od dzwona w zasadzie. Próbowałem spróbować czegoś nowszego, ale po parunastu minutach odstawiałem. Chyba w ogóle coraz mniej interesuję się piłką nożną, więc konsekwentnie i FMem.

 

Godzinę temu, schizzm napisał:

32. Ulubione miejsce w Polsce/na świecie, w którym byłeś?

 

32. W Polsce chyba nie mam, chociaż im jestem starszy tym bardziej doceniam rodzinne strony ojca (Beskid Mały). W świecie chyba okolice Tux, Kaunertal (Austria), Fryburga Bryzgowijskiego (Freiburg) i Chamrousse. Tux, Kauner, Chamrou to snowboard :)

 

Godzinę temu, schizzm napisał:

33. A czy jest jakieś miejsce, które chciałbyś odwiedzić?

 

33. Tak, kilka. A z tych, które mega chciałbym zobaczyć to: Toronto, Banff (Alberta), Whistler (BC) i Vancouver (BC) w Kanadzie oraz Aspen (Kolorado) w Stanach ;) 

 

Godzinę temu, schizzm napisał:

34. Masz jakieś guilty pleasure? Jesli tak, to co to jest?

 

34. Nic mi nie przychodzi do głowy, ale na pewno mam :-k 

 

Godzinę temu, schizzm napisał:

35. Wpadniesz na dłużej na zlot? (żałuję, że nie miałem okazji porozmawiać z Toba i @Kamtek podczas waszych zeszłorocznych odwiedzin :/)

 

35. Nie wiem, raczej nie na dłużej. No i prawie na 100% w tym roku nie.

 

Godzinę temu, schizzm napisał:

36. Czego słuchasz? Jesteś w stanie wymienić swój top 5 płyt?

 

36. Nie mam chyba w miarę jednego rodzaju muzyki, którego słucham. Trochę bawiłem się swego czasu muzyką, więc przewijało mi się dużo różnych klimatów i chyba mi tak zostanie. Staram się nie ograniczać, a jak coś mi się nie podoba teraz, to to odkładam na kiedy indziej. Może nie nadejdzie, ale kto wie.

 

Top 5? Hmmmm. Duke Ellington & John Coltrane: Duke Ellington & John Coltrane; The Roots: Things Fall Apart; M83: Hurry up, we are dreaming; OST: The Art of Flight; Ólafur Arnalds And Nils Frahm: Trance Frendz - An Evening With Ólafur Arnalds And Nils Frahm.

 

1 godzinę temu, schizzm napisał:

37. I podobne pytanie w związku z filmem. Piątka tych naj? :)

 

37. Oj jestem bardzo słabo filmowy, a jeśli to bardzo monotematyczny. Na pewno "The Art of Flight" oraz "Deeper", "Further", "Higher" - trylogia Jeremy'ego Jonesa (załóżmy, że to dwa). Do tego Life Cycles; Finding ForresterMonty Python and the Holy Grail

 

1 godzinę temu, schizzm napisał:

38. Dlaczego Freiburg?

 

38. Moja siostra tam mieszkała przez jakiś czas, a ja szlifowałem język na Uniwerku :)

 

1 godzinę temu, schizzm napisał:

39. Skąd nick?

 

39. Od T-mac'a. Miałem kiedyś ksywę Maass, jak pojawiłem się po przerwie na forum, to miałem nicka T-maass i podczas którejś wybitnej dyskusji w marynii po prostu został skrócony do T-m.

 

1 godzinę temu, schizzm napisał:

40. Jakbyś nie robił zawodowo tego, co robisz teraz, to co innego chciałbyś robić? 

 

40. Może wróciłbym do robienia grafiki i projektowania logotypów, ale jeśli mógłbym wybierać, to chciałbym mieć sklep i serwis ze sprzętem snowboardowym.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2019 o 19:45, Lucas07 napisał:

42. To ja tradycyjnie. Sufit Nuggets w tym sezonie? I sufit Nuggets z Jokiciem jako franchise w przyszłości.

 

42. Sufit dla Nuggets to druga runda PO. W tym zespole, chociaż jest chemia i pomysł brakuje cwaniactwa, które jest niezbędne w PO. To nie wschód. Natomiast Joker jako franchise to temat, który nie istnieje. Niestety to będzie tak samo jak z Porzingisem. Obaj są świetni, ale żaden z nich nie będzie drugim Nowitzkim :)

 

W dniu 25.01.2019 o 19:45, Lucas07 napisał:

43. Lakers wejdą do PO Twoim zdaniem?

 

43. Jeżeli LeBron szybko nie wróci, to nie. Ale chyba chciałbym, żeby LBJ przygotował się na następny sezon nawet kosztem wcześniejszych wakacji, bo na razie to jest orka na ugorze dla niego, a zasługuje na coś więcej niż Cavs 2.0

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Lucas07 napisał:

Z Jokerem się zdecydowanie nie zgodzę. Top10 ligi to jest franchise player ;) Porzigins nigdy nie grał na tym poziomie. 


P.S. zadałeś mi pytanie, odpowiedziałem Ci, a ty polemizujesz. To po co pytasz...

 



Dame, Jo-Jo, Kawhi, PG13, A. Davis, Giannis, KD, Kyrie, Harden, Curry, LeBron, Simmons, Oladipo. Który wg Ciebie jest słabszy od Jokera? A jest ich 13stu...

 

Dla mnie Joker ledwie w t20 się mieści, poza tym wg mnie zespół bez niego nie traci tak dużo. Tak, Jokic jest dobry, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...