Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Vami napisał:

26. Coś, czego nigdy byś nie zjadł?
27. Jak wygląda Masterchef od nomen omen kuchni? Jak wielka jest ingerencja reżyserska?
28. Jeden dzień jak lew czy sto lat jak owca?
29. Kiedy Jagiellonia będzie Mistrzem Polski?
30. Jesteś fanatykiem szpeju czy wystarczy Ci patelnia z Ikei?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

26. Ludzkie mięso, nie ma opcji. I nic żywego raczej.

27. Z mojego krótkiego udziału ciężko powiedzieć. W moim odcinku ludzie gotowali dania, odczekiwaliśmy parę minut, jurorzy nagrywali swoje kwestie po czym każdy podchodził i były kolejne rozmowy. Nie wiem co konkretnie Cię interesuje :) ?

28. Sto jak owca, jak lew już żyłem :P
29. Ta liga jest tak pierdolnięta, że w końcu będą, strzelam że do 10 lat max.

30. Co do sprzętu to zależy jaki do czego. Jeżeli mam zamiar wykorzystać stal to najtańsza patelnia wystarczy. Nie oszczędzam na teflonie, żeliwie czy ceramice bo nie ma sensu.

1 godzinę temu, Makk napisał:

31. Kuchnia czeska?Co najbardziej z niej lubisz?

 

Smażony syr i knedliki na pewno. Ale hitem jest zupa cebulowa.

Godzinę temu, Misiek napisał:

32. Dlaczego pominąłeś odpowiedź na 15 pytanie? :> 

 

Chwilowa ślepota, więc: nie, nie jestem, choć jestem w stanie zrozumieć czemu niektórzy są.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, jmk napisał:

33. Faktycznie gotują w Masterchefie te dania mięsne w 40 minut?

Może i gotują. Tylko z tego, co wiadomo, to jurorzy dostają to żarcie X czasu po zrobieniu go, w większości zimne już. Nawet kilka godzin później. Z tego, co miałem doniesione, to biorą po małym kawałeczku, niby przeżuwają i wypluwają. Dlatego takie cięcia widać przy ich jedzeniu.

 

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kaderr napisał:

34. Twoja ulubiona kuchnia (tzn. włoska, meksykańska, itd.)?

35. Ulubione żarcie fast food (konkretnie, np. "nuggetsy z maca")? 

36. Mac czy KFC? A może jakiś inny fast food joint?

 

 

Ad. 34

 

Chyba klasycznie, jak wielu, włoska. Acz trafia do mnie też wielokulturowość kuchni w USA czy precyzja japońskiej i ilość smaków tajskiej.

 

Ad. 35

 

McRoyal all day long ;)

 

Ad. 36

 

Jednak Mac, głównie przez kanapkę drwala.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ad. 37

 

Potrafię się cieszyć fastfoodem więc dobry schabowy to bez problemu :D acz przyznam, że zjadłbym taki schab tradycyjny, z kością, na smalcu. Raz w Mananie była mała dostawa jakiegoś ultra pysznego schabu od gościa, który świniami zajmuje się jakieś 40 lat. Obłędnie przepyszne było. Takiego bym opierdolił od razu, ale najprostszego też :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ad. 38

 

Chodzi o sam fakt dziewczyny czy kogoś poważnego? Bo jest dziewczyna, ale raczej nic poważnego.

 

Ad. 39

 

Z tego co wiem (mój przyjaciel czasem się z nią widuje) szczęśliwie hajtnięta i zadowolona, good for her, nic więcej nie mam.

 

Ad. 40

 

Ja tam nigdy się nie znałem specjalnie na samochodach, więc poza jakimiś recenzjami z rzadka to już w ogóle się przestałem interesować motoryzacją.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Makk napisał:

Może i gotują. Tylko z tego, co wiadomo, to jurorzy dostają to żarcie X czasu po zrobieniu go, w większości zimne już. Nawet kilka godzin później. Z tego, co miałem doniesione, to biorą po małym kawałeczku, niby przeżuwają i wypluwają. Dlatego takie cięcia widać przy ich jedzeniu.

 

Sorry za OT.

 

11 godzin temu, ajerkoniak napisał:

Ad. 33

 

Byłem tylko w jednym odcinku i reszty nie oglądałem więc nie wiem do czego się dokładnie odnosisz, ale jak mnie zapytasz o konkretne danie to mogę wyjaśnić czy się da :)

 

No mają np. królika, które raczej trzeba długo obrabiać termicznie, żeby był miękki, a tu cyk - 45 minut łącznie z czasem w spiżarni, przygotowaniem itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...