Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedza wpływa na ilość zawodników, jakich widzisz na ekranie wyszukiwania. Ponadto skraca czas scoutowania.

A nie znajduje talentów bo:

1) ma słabe atrybuty

2) grasz silnym klubem i scout nie znalazł żadnego gracza godnego polecenia.

3) grasz bardzo słabym klubem i scout nie znalazł nikogo, kto chciałby grać w Twoim klubie.

 

obstawiam opcję 2, bo jakbyś miał słaby klub to byś nie mógł wysyłać scoutów do Afryki :P

Odnośnik do komentarza

Chłopaki mam poważny problem! Z mojego konta klubowego wyparowało nagle 180 mln euro! Spadła też wartość moich piłkarzy, wszystkim w klubie obcięto pensje! W raporcie finansowym nie ma o tym nawet wzmianki, w wiadomościach też nic. Miałem 604mln euro na koncie, nagle patrze mam 420mln, więc wtf? Budżet płacowy zmalał o 1mln euro, wartość klubu o 0,4mld. Nie dokonałem żadnych poważnych transferów, od dobrych kilku lat ( mam 2025 rok) gram praktycznie samymi wychowankami. Ten sezon to na dodatek jeden z moich najlepszych w karierze w tym klubie. Z żadnych rozgrywek nie odpadłem jeszcze. Gram Leeds United, prowadzę ich od początku gry, to jest 2007 rok, v 8.0.2 bez update'a. Wczoraj wgrałem fake'a Vetra, ale do teraz wszystko było w porządku. Poprosiłem zarząd o rozbudowę stadionu, zgodzili się, z resztą nie pierwszy raz, ale nigdy tyle pieniędzy nie ubywało ot tak, bez żadnej informacji! Any ideas?

Odnośnik do komentarza

Też o tym myślałem, ale dywidendy są przy podsumowaniach sezonów i zawsze dostaję o nich info (w porównaniu z tym, co wyparowało, to ich dywidendy sięgające 50-80mln euro to nic!), a ja jestem w trakcie sezonu i nie było żadnej wiadomości. Mam końcówkę kwietnia, a nagle wyparowała taka suma pieniędzy. Jeszcze jest napisane, że niby zarobiłem 35mln euro w tym sezonie! Tyle miałem zysku gdy było na koncie 600mln, konto zeszczuplało, a zysk nadal jest, lol. Na dodatek na wykresie niby w tym sezonie w ogole nie zbliżyłem się do kwoty 500mln, a tyle miałem już na koncie kilka sezonów wcześniej.

 

No chyba, że ktoś mi powie, że i w FMie może wystąpić ogólnoświatowy kryzys gospodarczy ; <

Odnośnik do komentarza

http://img35.imageshack.us/img35/2558/dochody.jpg

http://img34.imageshack.us/img34/7048/wydatki.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/1109/podsf.jpg

 

 

 

Co ciekawe, różnica dochodów i wydatków się zgadza z podsumowaniem (+36mln). Natomiast nagle wydatki na pensje spadły w ciągu miesiąca o cały milion euro! wtf? No i gdzie jest brakujące 180 mln?

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz mam poważniejszy problem z FM natury technicznej. Mam nowy system postawiony, zainstalowaną javę, netframeworka 3.5 i nie mogę włączyć instalacji gry. Installanywhere niby coś mieli, a po chwili wychodzi komunikat, żebym wybrał inne miejsce do rozpakowania, ale potem się ścina, a płyta mieli. Jakiś pomysł, żeby to ruszyło?

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz mam poważniejszy problem z FM natury technicznej. Mam nowy system postawiony, zainstalowaną javę, netframeworka 3.5 i nie mogę włączyć instalacji gry. Installanywhere niby coś mieli, a po chwili wychodzi komunikat, żebym wybrał inne miejsce do rozpakowania, ale potem się ścina, a płyta mieli. Jakiś pomysł, żeby to ruszyło?

 

Coś mi się kojarzy, że najpierw .net 2.0 się instalowało. Ale to tylko taki typ :-k

 

http://www.fotosik.p...b1fafb7e45.html / gdzie się podziało TAK lub NIE ? :D reinstalowanie FM nie pomogło. i stało się to nagle ;-) proszę o pomoc

 

Zmiana skina na defaultowy co czyni? Zaznaczone masz używanie cache skórki (jak tak to odznacz)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy jest możliwość edytowania informacji prasowych w FM 2008??? Istnieje taka opcja "Odśwież komentarze prasowe" ale wciąż pojawiają się te same informacje, na które po rozegraniu kilku sezonów odechciewa się patrzeć.

Dzięki za odp.

 

Do edycji bodajże 2005 wypuszczono edytor mediów (MCEditor) - ale jako że twórcy umywali ręce od skutków jego działania, to nie testowałem. W nowszych pewnie też będzie działał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...