Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli skorzystam z komendy "RETAIN_PLAYERS" i za jej pomocą wczytam konkretny zespół, to czy będzie on co sezon generował juniorów? Oczywiście posiada on obiekty młodzieżowe na wysokim poziomie i akademię piłkarską, z tym, że liga w której występuje nie zostanie wczytana.

Odnośnik do komentarza

ej, mam problema.

mianowicie prowadzę Lechię Gdańsk i Kamerun. Mam 2012 rok, a z reprezentacją coś się popsuło. Do niedawna normalnie powoływałem graczy, ustalałem taktykę, rozgrywałem spotkania i tak dalej, aż tu nagle... wszystko zanikło, dosłownie. Reprezentacja gra sama, ja już zawodników nie powołuję, meczów nie prowadzę. W menu Menadżer -> dalej mam Lechię Gdańsk i Kamerun, ale nic nie mogę zrobić. Jedynie zorganizować sparingi. Nie mogę naweet zrezygnować z prowadzenia tej reprezentacji, kiedy kliknę na odpowiednią opcję nic się nie dzieje.

Miał ktoś coś podobnego? Jakieś rady?

 

Emerytura odpada.

Odnośnik do komentarza

ej, mam problema.

mianowicie prowadzę Lechię Gdańsk i Kamerun. Mam 2012 rok, a z reprezentacją coś się popsuło. Do niedawna normalnie powoływałem graczy, ustalałem taktykę, rozgrywałem spotkania i tak dalej, aż tu nagle... wszystko zanikło, dosłownie. Reprezentacja gra sama, ja już zawodników nie powołuję, meczów nie prowadzę. W menu Menadżer -> dalej mam Lechię Gdańsk i Kamerun, ale nic nie mogę zrobić. Jedynie zorganizować sparingi. Nie mogę naweet zrezygnować z prowadzenia tej reprezentacji, kiedy kliknę na odpowiednią opcję nic się nie dzieje.

Miał ktoś coś podobnego? Jakieś rady?

 

Emerytura odpada.

 

Spróbuj utworzyć nowego menedżera i przejąć nim Kamerun na starcie gry. Może pomoże.

Odnośnik do komentarza

zrobiłem jak mówisz, stworzyłem nowego menadżera (bez problemu mogłem objąć Kamerun), po czym odszedłem na emeryturę. nie pomogło, w menu menadżera dalej miałem do wyboru tą reprezentację! co zrobiłem? wszedłem w 'posady' i złożyłem podanie do Kamerunu, Ci mnie zatrudnili i wszystko wróciło do normy, mogłem już się bez problemu zwolnić :D

 

śmieszna sytuacja, coś takiego zdarzyło mi się po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...