Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem związany z FM 08 ... Gram Legią i zawsze mam tak że w 1 sezonie wszystko wygrywam a w 2 jest w kratke czyli ze wygrywam przykładowo z Widzewem 2:0 a przegrywam z Wisłą Płock 0:2 próbowałem róznych taktyk zmieniałem skład i nic nie pomagało ma ktos pomysł co by z tym zrobic ? 

Odnośnik do komentarza

Przeszukałem różnymi sposobami forum ale nie znalazłem tego co mnie interesuje więc prosze o wybaczenie jak już było. Mam dwa pytania:

1. Podczas "przetwarzania" pojawiają się różne statystyki, np. ilość meczy, gole itp. Mnie chodzi konkretnie o formę (u siebie, na wyjeździe, razem) przy remisach pojawia mi sie raz znak "x" a raz literka "R". Czy to tak jest czy mam coś skopane?

 

2. Ligi niemieckie, regionalne: niektóre nazwy lig wyświetlają mi się po niemiecku a niektóre po polsku. Gdzie w tym przypadku leży problem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

1. To normalne. Jedno z nich (bodajże R) oznacza remis bezbramkowy, zaś drugie (bodajże X) remis bramkowy. Być może jest to na odwrót, nawet logika by tak wskazywała, lecz wydaje mi się, że właśnie tak to wygląda w grze.

2. Plik Fake wgrywałeś? Jeśli tak to może być tego wina (jakaś stara wersja na przykład). Zalecam wgranie najnowszego. Bardziej możliwe jest to, że grasz na jakimś update, gdzie takie kwiatki występują. Tu także zalecam wgranie najnowszego pliku Fake. Jeśli się mylę, ale i tak nie masz pliku Fake, wgraj go :D. Znajdziesz go bez większego problemu na tym forum, najnowsza wersja chyba niedawno zawitała na CMRev.

Odnośnik do komentarza
2. Plik Fake wgrywałeś? Jeśli tak to może być tego wina (jakaś stara wersja na przykład). Zalecam wgranie najnowszego. Bardziej możliwe jest to, że grasz na jakimś update, gdzie takie kwiatki występują. Tu także zalecam wgranie najnowszego pliku Fake. Jeśli się mylę, ale i tak nie masz pliku Fake, wgraj go :D. Znajdziesz go bez większego problemu na tym forum, najnowsza wersja chyba niedawno zawitała na CMRev.

 

Fake mam wgranego, aktualizuje na bieżąco. Może rzeczywiście update mi krzaczy. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...