Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Im dłużej czasu grasz sezon, tym zaangażowane podejście jest większe. Trochę to bezsens, ponieważ jeśli ktoś ma dobrego i sprawnego peceta, gra mu leci szybko, to zawsze mu "bardzo zaangażowane podejście" spada. Rada? Jeśli chcesz ją utrzymać na wysokim poziomie, graj wolniej ;) .

 

Skąd Ci się to wzięło? Paliłeś coś? :P

Nie mówiąc o tym, że takiej cechy w profilu nie ma.

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia FM-owego.

 

Na starym złomie gdy mi się muliło, a sezon grałem nawet dzień, to podejście mi z sezonu na sezon rosło, aż sejw nie poszedł się... walić. Teraz po zmianie lecę szybciej i za każdym razem spada mi to do 3-4. Oczywiście wpływ na to ma również m.in. kontakt z mediami, jak i inne bajery, ale długość rozgrywki z pewnością również.

 

Nie mówiąc o tym, że takiej cechy w profilu nie ma.

W ósemce nie ma? :> Mam odpalić grę i screen zrobić?

Odnośnik do komentarza
Z doświadczenia FM-owego.

 

Na starym złomie gdy mi się muliło, a sezon grałem nawet dzień, to podejście mi z sezonu na sezon rosło, aż sejw nie poszedł się... walić. Teraz po zmianie lecę szybciej i za każdym razem spada mi to do 3-4. Oczywiście wpływ na to ma również m.in. kontakt z mediami, jak i inne bajery, ale długość rozgrywki z pewnością również.

 

Nie mówiąc o tym, że takiej cechy w profilu nie ma.

W ósemce nie ma? :> Mam odpalić grę i screen zrobić?

 

Poproszę. Możliwe, że zmieniłem tłumaczenie na styku 08/09, ale jeśli to jest to, o czym myślę, to nie masz racji. Możesz sprawdzić angielską wersję?

Odnośnik do komentarza
Sprawdzę. Mam nadzieję tylko, że wersje mi się nie pokićkały :-k.

 

Proszę -> http://i651.photobucket.com/albums/uu235/m...alamiProfil.png

 

Z angielskim może być gorzej, bo po prostu nie mam takiego języka w FM :-k.

 

No to to jest odpowiednik angielskiego "Hands On Approach"/"Zaangażowanie w pracę z zespołem" z FM 2009. Im więcej zadań zwalasz na asystenta, tym niższa wartość tego atrybutu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem z zaufaniem zarządu. Od dłuższego czasu wynosi stale i niezmiennie 73%, a osiągnięcia mam już niemałe i chyba powinni ufać mi bezgranicznie.

 

Arsenal - Rok 2015. Wygrałem 4krotnie Ligę Mistrzów, co roku zdobywam mistrzostwo, co roku radzę sobie świetnie w pucharach krajowych, wygrywam też popierdółki typu Superpuchar Europy czy Community Shield. Wygrywam praktycznie każde spotkanie z największymi rywalami, a jeżeli nie, to nie przegrywam więcej niż jednym golem. Nie kupuję zawodników którzy są zbędni. Wydaję dużo na płace i transfery, ale zarząd utrzymuje że sytuacja finansowa jest fantastyczna i powinienem zostać księgowym :D

 

Dlaczego 'Zaufanie' jest tak niskie? Prowadzę reprezentację Francji, ale to chyba nie powinno mieć znaczenia. Nigdy nie wyrażałem zainteresowania innym klubem.

 

Może to przez fakt, że ciągle narzekam na decyzje sędziów i przynajmniej 2 razy do roku wędruję na trybuny? :D

 

Cały czas próbuję też naciągnąć władze na nowy stadion lub rozbudowę Emirates. i tu kolejny problem, niejako powiązany z tamtym. Mam obecnie 76 tysięcy miejsc (1 rozbudowa już była). Są jakieś szanse że dostanę większy obiekt, biorąc pod uwagę że Emirates zostało niedawno (2006) wybudowane? Ma to w ogóle jakiś wpływ na całą sytuację?

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Nowego stadionu raczej na pewno nie dostaniesz, o nowy stadion jest ekstremalnie trudno, ogromna kasa na to idzie, a poza tym masz nowy stadion w miarę.

 

Ja mam natomiast inny problem i mimo, iż gram w FM-a (cm-a) od serii 01/02 nie spotkałem się z tym jeszcze nigdy.

Patch 802 i ostatni update dostepny na stronie cm-rev.

Lechia Gdańsk, trzeci sezon, przed sezonem zarząd informuje mnie, że dostaje 2,1 mln euro na transfery i 215 tys na płace, a obecne płace wynoszą ok 150.

Z tym, że tych pieniędzy w ogóle nie ma ;/ sytuacja z kasą na transfery pozostała TAKA SAMA jak na koniec poprzedniego sezonu.

Mówiąc krótko - zostało mi obiecane - a nic nie dostałem.

Ktoś miał kiedyś coś podobnego?

Wydaje mi się, że błąd ten nie może być spowodowany przez update, ale może ktoś miał już podobną sytuacje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

siemka

mam taki problem grajac juventusem doszedłem juz do 5 sezonu gry. I w pewnym momencie gry zaczał mi wyskakiwac taki błąd

 

not well formed (invalid token) at line 5 of Team_Screen.xml wyskakuje podczas ladowania save gra sie minimalizuje i musze ja wylaczac. postanowiłem sciagnac fm od nowa i po sciagnieciu jest to samo ani save sie nie wczytuje ani nie moge zaczac gry od nowa

Moze mi ktos pomóc z tym błedem ??

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja tak nie mam - jak nie dostaną pozwolenia na pracę, to mogę się odwołać, albo nie. Jak się odwołam i odrzucą, to anulują transfer, jak się nie dowołam to też. :/

 

EDIT: Już wiem jak to działa. :) Gdy piłkarz nie dostanie pozwolenia o pracę, to muszę się odwołać i jeśli zaś się nie zgodzą, to mogę go sprowadzić i wypożyczyć do innego klubu, pod warunkiem że mam klub filialny spoza GB. Wcześniej miałem tylko 2 angielskie i mi anulowało transfer. Problem rozwiązany. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...