Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ale link do niego wygasł. Szukalem wczoraj wszędzie gdzie mogłem i jedynie co znalazłem to save'y do fm09 i nieaktywne linki.

 

Jak ktoś ma taki save to proszę o upload, interesuje mnie liga hiszpańska, lata od 2017 wzwyż.

Odnośnik do komentarza

Witam Zdarzyło mi się już dwa razy taka sytuacja (FM 2008) że jakiś tam Gozdek odemnie z zarządu przyjął ofertę klubu gdyż była ona najwyższa w historii klubu czy coś takiego i korzystna. Sprzedał tak dwóch moich czołowych zawodników bez mojej akceptacji. Czy można to ukrócić żeby więcej tak się nie zdarzyło. Jak tak dalej pójdzie to mi wyprzeda pół drużyny :) Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja mam na to dwa, moze niedokońca uczciwe sposoby.

1. Ustalamy najwyższą możliwą kwotę jaką chcielibyśmy uzyskaćze tego piłkarz, czyli cośkoło 300 mln. U mnei bardzo często to skutkowało i nawet nie było ofert dla tego zawodnika.

2. Dodajemy nowega menażera do gry, i obejmij nim właśnei ten klub, który złożył ofertę, po czym anuluj ją. :D

Odnośnik do komentarza

Ja na to sposobu niestety nie znalazłem. Prezes sprzedał mi kilku zawodników, którzy później dostawali nagrody za najlepszego zawodnika świata itd. I to jeszcze dostałem tak marne sumki, że szkoda gadać i złoszczę się na samą myśl o tym. W każdym bądź razie, żeby prezes nie akceptował ofert nie można ustalać zawodnika jako niepotrzebny klubowi, bo wtedy większość ofert przyjmie. Jeśli klub składa ci zapytanie - ile sobie życzysz za danego zawodnika to nie odrzucaj tylko zawsze daj jakąś sumę nieosiągalną przez klub, który chce kupić twojego zawodnika i zaznacz opcję nienegocjowalne. Wtedy klub nie może złożyć innej oferty - może ją przyjąć albo nie i z reguły nie przyjmuje :) Mnie prezes w jednym sezonie zniechęcił do dalszej gry. Po zdobyciu Ligi Mistrzów sprzedał mi 5 moich kluczowych zawodników po 20-24 lata. Jednak po czasie zacisnąłem zęby i grałem dalej. Teraz jak finanse mam ustabilizowane rzadziej przytrafiają mi się tego typu sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Ja mam na to dwa, moze niedokońca uczciwe sposoby.

1. Ustalamy najwyższą możliwą kwotę jaką chcielibyśmy uzyskaćze tego piłkarz, czyli cośkoło 300 mln. U mnei bardzo często to skutkowało i nawet nie było ofert dla tego zawodnika.

2. Dodajemy nowega menażera do gry, i obejmij nim właśnei ten klub, który złożył ofertę, po czym anuluj ją. :D

pierwszy sposób czasem działa, a drugi to chyba trochę debilizm :| będziesz tworzyć milion menadżerów na chwilę, tylko dlatego, że jakiś klub chce kupić Twojego zawodnika? :o

 

ustaw 'odrzucaj wszystkie oferty' powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanko odnosnie polskiej ligi. Chodzi o to, ze chyba jest jakis patch/dodatke, ktory dodaje 3 polska lige, wzorowana na lidze brazylijskiej(i tu np juniorzy tworza sie w wieku 14-15 lat, char. dla Brazylii) i nie mam pojecia, czy tworzenie takiego patcha wymagalo zmian w kazdej lidze polskiej, czy tylko w 3. I tu wlasnie zachodzi problem-czy nie daloby sie podmienic lig Brazylijskiej/Angielskiej/Szkockiej czy jakie tam sa na polska, dodajac druzyny rezerw do kazdego zespolu i dodajac rozgrywki tychze rezerw? Jestem Polakiem i chcialbym prowadzic polski klub, ale z powodu braku niestety nie gram polskim zespolem...

Odnośnik do komentarza

Pytanie do kogoś znającego się na lidze hiszpańskiej - jak można przemycić zawodników zgłoszonych w drużynie B do pierwszej, ale tak, żeby mogli grac w meczach? Teoretycznie zasady ligi pozwalają na wystawienie nie więcej jak 6 takich graczy - praktycznie się nie da, bo za każdym razem okazuje się, że zawodnik jest nieuprawniony. W FM 2007 nie było z tym problemu, a tutaj jakieś cyrki odchodzą :doh!:

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam następujące pytanie..., a mianowicie czy istnieje możliwość zmiany grafiki meczowej 2d w Fm2008, a dokładniej chodzi mi o tzw. "kuleczki". Czy istnieje możliwości ich powiększenia?? Wiem, że w wersji 2006 lub 2007 (nie pamiętam dokładnie ) był na stronie zamieszczony plik, który właśnie podmieniał jakieś pliki i zmieniał właśnie wygląd tych "kuleczek" na większy. Z tego co pamiętam nie dało się tak samo to podmienić w Fm 2008. Mimo, że jest jakby się to mogło wydawać błaha sprawa fajnie by było jak by ktoś się podzielił informacją czy istnieje możliwość zmiany tego...,a jeżeli tak to w jaki sposób. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Hmmm... Ja gram Espanyolem i każdy zarejestrowany w drużynie B spokojnie może też grać w pierwszym teamie.

 

Wynika z tego, że drużyna B musi grac w jakiś rozgrywkach ligowych, żeby można było wystawić z niej zawodników w pierwszym zespole. Espanyol zdaje się ma właśnie swój zespół B w drugiej lidze, a Murcia którą ja prowadzę niestety nie. Coś mi się wydaje, że SI się popisało :doh!: Chyba że ja czegoś nie mam - wersja gry: 8.0.2 118048(m.e v665) - więc chyba najnowsza jaka jest...

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś powiedzieć, czy da się jakoś w trakcie gry zmienić nazwę zespołu? Bo nie pomyślałem wcześniej, a na mojej bazie danych (ściągnięta, żeby składy były aktualne) porobili mi jakieś Arsenale Londyn, Juventusy Turyn czy inne Betisy Sevilla. Szlag mnie trafia jak na to patrzę.

Odnośnik do komentarza
Może mi ktoś powiedzieć, czy da się jakoś w trakcie gry zmienić nazwę zespołu? Bo nie pomyślałem wcześniej, a na mojej bazie danych (ściągnięta, żeby składy były aktualne) porobili mi jakieś Arsenale Londyn, Juventusy Turyn czy inne Betisy Sevilla. Szlag mnie trafia jak na to patrzę.

 

Pewnie, że się da, starczy fake(np. ten) w notatniku edytować - konkretnie pliczek clubs.lnc - i pozmieniać co się chce.

Odnośnik do komentarza
Hmmm... Ja gram Espanyolem i każdy zarejestrowany w drużynie B spokojnie może też grać w pierwszym teamie.

 

Wynika z tego, że drużyna B musi grac w jakiś rozgrywkach ligowych, żeby można było wystawić z niej zawodników w pierwszym zespole. Espanyol zdaje się ma właśnie swój zespół B w drugiej lidze, a Murcia którą ja prowadzę niestety nie. Coś mi się wydaje, że SI się popisało :doh!: Chyba że ja czegoś nie mam - wersja gry: 8.0.2 118048(m.e v665) - więc chyba najnowsza jaka jest...

Faktycznie, moje rezerwy grają w Segunda B. Diagnoza trafna, ale i niewesoła - któryś raz z rzędu SI skopało ligę hiszpańską.

Odnośnik do komentarza
Może mi ktoś powiedzieć, czy da się jakoś w trakcie gry zmienić nazwę zespołu? Bo nie pomyślałem wcześniej, a na mojej bazie danych (ściągnięta, żeby składy były aktualne) porobili mi jakieś Arsenale Londyn, Juventusy Turyn czy inne Betisy Sevilla. Szlag mnie trafia jak na to patrzę.

 

Pewnie, że się da, starczy fake(np. ten) w notatniku edytować - konkretnie pliczek clubs.lnc - i pozmieniać co się chce.

tyle, że ta baza najprawdopodobniej zawiera właśnie fake Vetra, bo na czystej bazie nie uświadczysz kwiatków w stylu Arsenal Londyn

moja rada: usuń odpowiednie pliki, ewentualnie wpisy w nich

Odnośnik do komentarza

Widze ze nikt nie odpowiada na mojego posta, wiec mam prosbe-jesli znajdzie sie jakas chetna osoba, do wytlumaczenia mi jak stworzyc na nowo polska 1 lige i ekstraklase z uwzglednieniem rozgrywek druzyn rezerwowych to bylbym bardzo wdzieczny:D Nie wiem jak to zrobic, ale zdaje sie ze liga francuska bylaby najlepsza do podmiany z polska:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...