Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli członek sztabu szkoleniowego pracuje jako "trener", szkoli wszystkich zawodników z profesjonalnymi kontraktami, bez względu na to czy grają w pierwszej drużynie, czy też w drużynie B. Podobnie jest z fizjoterapeutami. Jedynie "trener młodzieży" jest uprawniony tylko do szkolenia zawodników z kontraktami juniorskimi.

Odnośnik do komentarza

Trenerowi proponujesz kontrakt nowy i zaznaczasz, że ma pełnić funkcję trenera juniorów (bardzo rzadko się zgadzają). Fizjoterapeuty nie można przenieść do zespołu rezerw.

Nie wiem jaki widzisz cel w takim działaniu. Trenerzy ogólni i fizjoterapeuci zajmują się też rezerwami.

Odnośnik do komentarza

Mam problem odnośnie save'a. Kiedy zapisuje grę i pasek napełnił się w całości to wyskakuje błąd: "Zapis zakończył się niepowodzeniem" i wyskakuje mi główne menu (tam gdzie jest terminarz, statystyki i różne takie rzeczy). Ten komunikat wyświetlał się zawsze, gdy brakowało miejsca, lecz obecnie mam wolne aż 12 giga. Nie chcę wychodzić z gry, bo boję się, że zapis się nie wczyta. Proszę o jak najszybszą pomoc!

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pewien problem. Poprosilem o rozbudowe bazy treningowej na poczatku sezonu. Zarzad sie zgodzil. Czekalem rok (czyli do konca sezonu a poczatku kolejnego) az wreszcie zarzad potwierdzil ze baza zostanie rozbudowana i to nie zajmie duzo czasu. Z tym ze mam juz listopad i nic. Czy to normalne? Prosze o pomoc bo nie wiem czy mam grac dalej. Aha w informacjach o klubie nie ma wzmianki ze cos sie buduje, poza stadionem

 

Ps gram legia na bazie 8.0.2 z uaktualnieniem uno data update v1.2

Odnośnik do komentarza

Miałem nadzieję, że w najnowszym patchu została usunięta opcja, że prezes akceptuje oferty transferowe od innych klubów, bo niby oferta jest nie do odrzucenia :/ A tu dostaję wiadomość, że za gościa wartego 1,8mln funciaków, prezes akceptuje ofertę wartą 2,6 mln :frocket:

Odnośnik do komentarza
jak chcę ukatualizować tą ostatnią łatkę do FM'a to jak?

 

wrzuciłem to wszytsko DO: C:/Documents And Settings/ ABC/ Moje Dokumenty/ Football Manager/ db.

 

I nie wiem co teraz nie mam aktyalizacji.

To się instaluje, nie musisz niczego nigdzie wrzucać (tak jest przynajmniej w oficjalnych łatach).

Wypakowujesz i instalujesz jak program.

Aby transfery byłu zaktualizowane trzeba zacząć grę od nowa.

Odnośnik do komentarza

To zależy o czym mówisz, bo chyba mylisz pojęcia. Łatka to patch, który jest samodzielnym instalatorem i nie trzeba go nigdzie wypakowywać, bo instaluje się samoczynnie. Pewnie chodzi Ci o update, który uaktualnia składy. Wtedy musisz go zainstalować właśnie tam gdzie podałeś. Ale musisz pamiętać że update zaczyna funkcjonować dopiero kiedy zaczniesz nową grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...