Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie odnośnie stworzenia fikcyjnej ligi ... widziałem że powstają różne Superligi europejskie na bazie Angielskiej lub Liga Skandynawska na bazie walijskiej.

 

Czy jesli np. stworzone lige złożoną powiedzmy z 6 najsłabszych krajów (Liechtenstein, Wyspy Owcze, San Marino, Andora, Malta i Luksemburg) na bazie ligi walijskiej to czy w europejskich pucharach którys z klubów z tych słabych lig bedzie reprezentował walie?

 

Czy też w tej sytuacji najlepiej jest niewybierać narodowości ligi aby zagrać klubami wielu krajów w lidze?

 

Podobnie to się ma z klubami z liechtensteinu które graja w szwajcarskiej lidze, czy jest możliwe że gdy jakiś taki klub np. wygra mistrza szwajcarii to czy bedzie szwajcarie reprezentował w LM czy wtedy pierwszy najlepszy szwajcarski zajmie to miejsce?

Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka ode mnie.

1. Przybliży mi ktoś mechanizm zgłaszania zawodników do LM? Nie zgłosiłem dwóch wiekowych graczy- nie mogą grać. Nie zgłosiłem wielu młodych (ok 19-20 lat) - mogą. Jest jakaś granica wiekowa, poniżej której graczy zgłaszać do tych rozgrywek nie muszę?

2. LINK - Od jakiegoś czasu w "średnia ocena" nie wyświetla mi właściwego gracza. Teraz jest tam zawodnik ze średnią 7.65, gdy najlepsza średnia w zespole to 7.71 (28 meczów - żeby nie było, że za mało ;)). Jeszcze niedawno "wisiał" tam Weidenfeller ze średnią około 7.1... Czemu tak jest?

Odnośnik do komentarza
A co chciałbyś dostać 30 mln euro za wygranie polskiej ligi :D sorry, ale nierealne. Zależy to raczej od poziomu ligi, finansowego, jak i piłkarskiego. Zmienianie tego chyba by trochę zniszczyło tą grę.

 

 

Ok tylko np u mnie polska liga jest na 2 miejscu w rankingu lig i za mistrzostwo nadal jest tyle samo a sponsor daje mi 500 tys zł :) druzynie ktora wygrala lige mistrzow 5 razy w ostatnich 10 latach i regularnie wychodzi z grupy.

Odnośnik do komentarza
1. Zawdnicy, którzy w momencie rejestracji mają 21 lata lub mniej, nie muszą być zgłaszani.

2. Może chodzi o średnią z samych meczów ligowych, bez pucharowych itp. ? W sumie nigdy na to nie zwracałem uwagi.

1. Właśnie tak mi się wydawało, dzięki ;).

2. Jest to średnia ogólna. Gdyby to była średnia z samej ligi to pewnie powodem byłaby za mała ilość występów w meczach ligowych. Ale to nie to. W tym momencie faktycznie wskazuje mi tam dobrego gracza, bo ten, który niedawno prowadził, przez kilka słabszych występów obniżył nieco swoją średnią. Ale nadal nie wiem dlaczego wtedy tak wyświetlało...

Odnośnik do komentarza

Może bardzo leniwi zawodnicy (w co powątpiewam).

Często się dzieje tak, że jeśli grasz nie na oryginalnym skinie to opcja "pokaż zmiany wysokości atrybutów" w profilu zawodnika nie działa i dlatego może Ci się wydawać, że Twoim grajkom "nie rośnie". Spróbuj trening piłkarze i tam przejrzyj poszczególne reżimy, powinno być widać jakieś zmiany u części grajków.

Odnośnik do komentarza
Czy jest jakiś sposób, aby pozbyć się tego uciążliwego błedu, który pojawia się czasem po zakończeniu meczu, pisze o tym, że nie da się kontynuować gry?

Grasz na najnowszym patchu?

 

Moje pytanie...

Jak ma się sprawa z przyjmowaniem obywatelstwai przez piłkarzy? W każdej rozgrywce przyjmują je tego samego dnia?

Dokładnie to chodzi mi o Oscara Ustariego. Chętnie bym się dowiedział kiedy u Was przyjął hiszpańskie obywatelstwo. Obecnie już od jakiegoś miesiąca mógłby je przyjąć... Chciałbym go u siebie już jako obywatela UE ;).

8.0.2, bez update'ów, liga hiszpańska nieaktywna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...