Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sprawa załatwiona, to napisz ku potomności, może ktoś będzie miał identyczny problem.

 

Co do fałdek na kitach, to to mi pomogło (© Fikander):

 

utwórz sobie katalog Moje dokumentySports InteractiveFootball Manager 2008 Demo graphicspictureskitsdefault, wrzuć do niego całkowicie przezroczysty plik effect.png, dodaj następującego konfiga:

 

<record>
         <!-- resource manager options -->

         <!-- dont preload anything in this folder -->
         <boolean id="dpre" value="true"/>

         <!-- turn off auto mapping -->
         <boolean id="amap" value="false"/>

         <!-- logo mappings -->
         <!-- the following XML maps pictures inside this folder into other positions
                  in the resource system, which allows this folder to be dropped into any
                  place in the graphics folder and still have the game pick up the graphics
                  files from the correct places
         -->

         <list id="maps">
         <record from="effect" to="graphics/pictures/kits/default/effect"/>
         </list>

 </record>

Odnośnik do komentarza

Siema mam takie pytanie, jakie pliki i foldery moge wywalic by nie mieć grafik, zdjęć itd. i czy moge wywalić cały katalog facegen i to nie 'popsuje' gry?

 

A nie możesz po prostu odznaczyć w opcjach, żeby ich nie pokazywało?

 

AFAIR domyślne grafiki (licencjonowane) są popakowane w pliku graphics.fmf, wszystkie inne, które sam wgrałeś możesz wykasować. Kasowanie jakichkolwiek innych plików nie jest raczej dobre dla stabilności gry - plik może być niepotrzebny, ale np aplikacja może wymagać jego obecności i nie ruszyć.

Odnośnik do komentarza

w pliku 'config' ścieżka powinna wyglądać tak by logo wyświetlało się w wiadomościach ---> <record from="arka gdynia" to="graphics/pictures/club/129580/logo"/>

<record from="arka gdynia" to="graphics/pictures/club/129580/logo/huge"/>

 

 

a ja miałem tylko pierwszą linijke i dlatego mi sie nie wyświetlalo... wystarczyło tylko dopisac drugą z dopiskiem ''huge'' i po problemie

Odnośnik do komentarza

ja mam takie pytanie

otóż gram w fm 2008 już jakiś czas ale od niedawna mam problem ponieważ grając mecz zaraz po przeprowadzeniu zmian lub po przerwie opis meczu nie potwierdza wydarzeń z ekranu meczu oraz nie mogę przeprowadzić rozmowy motywacyjnej po meczu

proszę o jakąś pomoc :/

Odnośnik do komentarza

Słuchaj - patche nie są wydawane ot tak sobie, tylko żeby poprawić błędy/stabilność. Nikt nie zna dokładnej listy co patch poprawia, ale logicznym jest, że na spatchowanej wersji tych błędów jest mniej. Tak to sobie możemy jedynie gdybać, co tę przypadłość powoduje (odpowiedź: wzrost ceny gęsiego smalcu Cię satysfakcjonuje?)

Odnośnik do komentarza

Słuchaj - patche nie są wydawane ot tak sobie, tylko żeby poprawić błędy/stabilność. Nikt nie zna dokładnej listy co patch poprawia, ale logicznym jest, że na spatchowanej wersji tych błędów jest mniej. Tak to sobie możemy jedynie gdybać, co tę przypadłość powoduje (odpowiedź: wzrost ceny gęsiego smalcu Cię satysfakcjonuje?)

Pff. Patch 8.02 jest zdzebany :P Może i poprawia stabilność ale popsuł silnik meczowy, który w 8.00 był dobry :)

 

@kama, bo na 8.02 działają najlepiej taktyki z 1NŚ i 2 OPŚ

Odnośnik do komentarza

Witam. Nie wiedziałem w jakim temacie to napisać, ale niech będzie tutaj.

 

Mianowicie mam taki problem, że wszystkim zawodnikom w grze popsuła się historia i u każdego pisze, że grał przez ileś tam sezonów w Algierii :| Mam już 2015 rok, więc może coś z bazą gry się stało, nie mam pojęcia. Ma ktoś może pomysł jak to naprawić?

 

http://i32.tinypic.com/ka5ug1.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...