Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

LICZBY POD NAZWISKIEM/NAZWA KLUBU:

 

miałem kiedyś taka fajną wersje że było normalnie czyli pozycje na jakich może grać zawodnik ale niestety musiałem zrobić format i straciłem wszystko. Kupiłem sobie oryginalną wersję fm-a i są te zjeb**** cyferki co bardzo mnie drażni! Jak ktoś wie co muszę zrobić żeby się tego pozbyć niech pisze. Będę bardzo ale to bardzo wdzięczny gdyż odechciewa mi się grać, Szukałem na stronce ale może nie wiem gdzie może tego nie ma.

 

 

pozdrawiam!

 

 

P.S: łatki, skórki nic nie dają liczby jak były tak są :/

Odnośnik do komentarza

Unikalne ID atrybutu w bazie danych Football Manager. Każda pozycja w bazie danych jest jednym z tych unikalnych numerów odróżnia go od wszystkich innych przedmiotów. Gracze, personel, kluby, narody, stadiony, puchar ligi i wszystkie posiadają unikalne identyfikatory dołączone do nich (jak również wielu innych rzeczy, w bazie danych).

Odnośnik do komentarza

Rozdzielczości nie zwiększę bo to maksymalna, na lapku jestem. Jak zmaksymalizuje to suwaki znikają ale chodzi o to, że nie lubię grać na full screen ;) No ale skoro nic nie da się z tym zrobić to trudno... :/

 

Edyta podpowiada, ze po zmaksymalizowaniu okna suwaki nie znikają, dopiero po ustawieniu w opcjach pełnego ekranu znikają, ale wtedy gra wygląda fatalnie, aż oczy bolą :/

Odnośnik do komentarza

Minimalna rozdzielczość do gry w oknie to każda większa od 1024x768. Jeśli masz ekran panoramiczny, to możesz mieć hybrydę jakąś, ale i tak oba parametry muszą być większe od wymienionych.

 

Wyjściem pewnie było by stworzenie skina specjalnie pod małą rozdzielczość, ale póki co nikt na to nie wpadł.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem podczas meczu w Football Manager 2008 z którym męcze się już 3 dni. Mecz jest rozgrywany normalnie do 40-45 minuty, głównie to po drugiej połowie gra zaczyna wariować, wynik, komentarz i to co dzieje sie na boisku kompletnie się różnią np. Prowadze klub Lech Poznań podczas meczu np. z Wisłą Kraków moi zawodnicy kontrolują gre, tworzą akcje na boisku podczas gdy Wisła strzela gola według "komentarza"-"GOOOOL~~", ale i tak wynik dalej nie ulega zmianie jest 0:0, nagle wynik zmienia sie na 2:0 dla mnie, strzelaja moi zawodnicy a żadnej z tych akcji nie widziałem. Zdaża mi się że rozegram 2-4 mecze normalnie ale już kolejny zaczyna wariować.

Próbowałem przeinstalować grę, nic nie pomogło, a także zainstalowalem nowgo DirectX też bez skutku.

Grałem juz w FM 2008 rok temu bez żadnych problemów.

 

Mam nadzieje że ktos mi tutaj pomoże.

 

W google znalazłem jeden temat w ktorym był opisany podobny problem, nie stety Dreyes nie doczekał się konkretnej odpowiedzi.

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?p=558825

Odnośnik do komentarza

Mam następujące pytanie.

 

W Profilu piłkarza można wybrać "Pokazuj zmiany wysokości atrybutów". Jak widziałem na przykładowych screenach, obok wartości atrybutów powinny się chyba pojawić strzałki oznajmiające progres czy regres rozwojowy piłkarza.

Rzecz w tym, że u mnie po wybraniu tej opcji, nic się nie pojawia. Gdzie tkwi problem? W skinie? Prowadzę rozgrywkę na skinie Steklo.

Odnośnik do komentarza

Mam następujące pytanie.

 

W Profilu piłkarza można wybrać "Pokazuj zmiany wysokości atrybutów". Jak widziałem na przykładowych screenach, obok wartości atrybutów powinny się chyba pojawić strzałki oznajmiające progres czy regres rozwojowy piłkarza.

Rzecz w tym, że u mnie po wybraniu tej opcji, nic się nie pojawia. Gdzie tkwi problem? W skinie? Prowadzę rozgrywkę na skinie Steklo.

 

Sprawdź na domyślnym i przede wszystkim daj piłkarzowi więcej czasu na rozwój :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...