Skocz do zawartości

(Nie)Zwykły Chłopak Z Podlasia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie spotkanie w tym sezonie na Weserstadion. Rywalem Borussia Dortmund. Czy taki mecz mógł skończyć się inaczej niż zwycięskim golem w 94 minucie? Może i mógł. Ale właśnie tak się skończył.

 

Bundesliga [33/34] :: 11.05.2024 :: Weserstadion, Brema :: Widzów - 42474

(1.) Werder - (2.) Borussia Dortmund 2:1 (1:0)

1:0 - A. Sow (26')

1:1 - T. Schafer (76')

2:1 - A. Hussain (90')

 

J. Anderson - G. Sangweni, G. Milivojević, A. Stavrou, V. Guerin - S. Bertacchini (I. N'Diaye 46'), R. Giorgi, R. Schwartz (A. Hussain 82') - I. Bolou, A. Sow (M. Keller 77'), R. Vianello

Odnośnik do komentarza

Finał się zbliżał więc do Moguncji zabrałem tylko kilku zawodników z pierwszej kadry. Wybrana przeze mnie jedenastka w pierwszej połowie spisywała się znośnie. Tuż po przerwie przyszedł kryzys. I to spory. Gospodarze kompletnie nas zdominowali. Daliśmy sobie strzelić trzy gole i sprawa trzech punktów wydawała się być rozstrzygnięta. Nie poddaliśmy się jednak. To nie było w naszym stylu. W 77 minucie nasi rywale sami sobie wbili gola. Ta bramka była dla nas zachętą. Kilka chwil później Milivojević z rzutu wolnego zdobył bramkę kontaktową. Remis byłby dobrym osiągnięciem w naszej sytuacji. Staraliśmy się bardzo o gola dającego nam jeden punkt i chroniącego nas przed porażką. W 94 minucie Keller skierował piłkę do siatki, ale sędzia odgwizdał przewinienie. Niestety, zakończyliśmy sezon ligowy porażką.

 

Bundesliga [34/34] :: 18.05.2024 :: Bruchwegstadion, Moguncja :: Widzów - 20273

(11.) Mainz - (1.) Werder 3:2 (0:0)

1:0 - V. Martin (50')

2:0 - M. S. Ismail (55')

3:0 - J. Abduraimov (64')

3:1 - M. Hoeness [sam.] (77')

3:2 - G. Milivojević (80')

 

J. Anderson - M. Grote, G. Milivojević, D. Mendez, S. de Groot - A. Torres, B. Mbarga (M. Keller 58'), S. Khalil - I. Bolou, S. Karray (A. Chovanec 58'), K. Abdulkarim (I. N'Diaye 46')

 

Bundesliga 2023/24

 

2AKk1mV.png

 

Odnośnik do komentarza

To była deszczowa środa na Old Trafford. Lało strasznie. Murawa była grząska i można się było tego obawiać. Postanowiliśmy ruszyć od samego początku do przodu, zepchnąć rywali do obrony. Lazio się cofnęło, my atakowaliśmy. Dominowaliśmy przez całą pierwszą połowę, ale gola nie byliśmy w stanie zdobyć. Sorin wyglądał jakby nasze strzały w ogóle nie robiły na nim wrażenia. W przerwie zdecydowałem, że Chovanec nie wyjdzie już na boisko. Był zbyt poobijany. Dla niego ten finał się skończył. W 51 minucie pada gol. Dla Lazio. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Zalewski uderza, piłka w bramce. Wychowanek Górnika Zabrze wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Jesteśmy niepocieszeni. To my cały czas graliśmy, a Lazio się tylko broniło i nagle strzelają gola. Chcieliśmy jak najszybciej odrobić stratę. Udaje nam się w 60 minucie. Strzał zza linii pola karnego wpada do siatki. Uderzał Bertacchini. On wie jak strzelać rodakom, przerabiał to w półfinale. Ledwie pocieszyliśmy się zdobytą bramką, a padł kolejny gol. Gol, który doprowadził mnie do furii. Gol, w którym ważnym czynnikiem była ta cholera pogoda i stan murawy. Rodriguez zbyt lekko odgrywał piłkę i ta zatrzymała się na mokrej nawierzchni. Przejął ją Traini, ruszył w kierunku bramki i pokonał Andersona. Nie mogłem uwierzyć, że możemy przegrać finał Ligi Mistrzów przez kałużę. Znowu musieliśmy gonić. Robiliśmy co mogliśmy, ale Lazio miało w bramce mutanta. Na kwadrans przed końcem ostatnie zmiany w naszym wykonaniu. Rzucamy do przodu wszystko co się da. Zegar nieubłaganie zabiera nam minuty i sekundy. 10 minut do końca, 5 minut, sędzia dolicza 4 minuty. Jeszcze próbujemy. Mijają cztery minuty. Włoska strefa szaleje, wszyscy wskazują na nadgarstki domagając się ostatniego gwizdka. Mamy ostatnią szansę. Hussain podaje na prawo do Santosa, ten dośrodkowuje w pole karne. Alcalde próbuje sięgnąć piłki, ale ta go mija i trafia na głowę Bolou, który zgrywą ją do Davida. Ten powinien strzelać, ale oddaje z powrotem do Bolou, uderzenie i... goooooooooooooool!!! Piłka wpada do siatki, Sorin stoi jak zamurowany, my wariujemy z radości. Doprowadzamy do dogrywki. Wszystko zaczyna się na nowo. Teraz nie ma już niczyjej przewagi, atakują obie strony. W 101 minucie Rodriguez decyduje się na strzał z 20 metrów, piłka leci, ale napotyka na przeszkodę i zmienia trajektorię. To myli bramkarza i piłka wpada do siatki. 3:2 dla nas. Do końca jeszcze jednak sporo czasu. Początek drugiego kwadransa, Lazio zaczyna, szybka wymiana kilku podań, piłka trafia do Demiana. Rumun niespodziewanie uderza płasko i Anderson jest bezradny. Na tablicę wyników wraca remis. 3 minuty później Rodriguez w desperacji fauluje Sousę, który miałby otwartą drogę do bramki. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona i gramy w osłabieniu. Kiedy nasz obrońca udawał się w kierunku szatni marzyliśmy już tylko o wytrzymaniu do karnych. Nie znoszę ich, ale teraz to była nasza jedyna szansa. Keller zostaje z musu obrońcą, Hussain i Bertacchini też się cofają. Bronimy się. Sędzia kończy dogrywkę i zarządza karne. Zaczynają Włosi. Trafia Sousa, odpowiada Del Valle. Trafia Traini, odpowiada Milivojević. D'Antonio... nad bramką. Bertacchini się nie myli i prowadzimy. Radtke uderza... i broni Anderson! Do piłki podchodzi Santos. Uderza... Sorin bez szans! Wygrywamy rzuty karne! Werder wygrywa Ligę Mistrzów!!!

 

Liga Mistrzów - Finał :: 22.05.2024 :: Old Trafford, Manchester :: Widzów - 76212

Werder - Lazio 3:3 (0:0, 2:2) k. 4:2

0:1 - M. Zalewski (51')

1:1 - S. Bertacchini (60')

1:2 - D. Traini (62')

2:2 - I. Bolou (90')

3:2 - C. F. Rodriguez (101')

3:3 - C. Demian (106')

 

J. Anderson - P. Del Valle, G. Milivojević, C. F. Rodriguez, F. Binotto (R. L. Santos 75') - S. Bertacchini, R. Vergouwen (D. Alcalde 75'), M. Keller - I. Bolou, A. Chovanec (R. Vianello 46'), A. Hussain

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wygranie Ligi Mistrzów w trybie HC :: Achievement unlocked :king:

Odnośnik do komentarza

Dziękować :)

 

no pieknie :) czyli jednak umiesz wygrywac ;)

 

co teraz?

 

Dalej czekam mądralo na Twoje podejście do HC i pokazanie jak się wygrywa :P

 

Co teraz? Zobaczymy. Z pewnością koniec grania kilka godzin dziennie, jako że dziś ostatni dzień urlopu ;)

 

Byla rundka honorowa po mieszkaniu jak Bolou wyrownal?

 

Fuck, wiedziałem, że o czymś zapomniałem ;)

Odnośnik do komentarza

Awans do Bundesligi
Hoffenheim, St. Pauli, Nurnberg

DFB Pokal
Schalke - VfB Stuttgart 2:0

Ligapokal
Werder - Borussia Dortmund 3:3 k. 3:1
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bramki
1. Roberto Madlala (Bochum) - 28
2. Thomas Schafer (Dortmund) - 21
-. Benjamin Kruse (Bayern) - 21
-. Stefan Bollman (Energie) - 21
-. Wouter Tekay (Bayer) - 21
...
11. Andrej Chovanec (Werder) - 15

Asysty
1. Youssef Ouaddou (Bayern) - 19
2. Hakim Zarabi (Hertha) - 13
3. Stefan Bollman (Energie) - 12
...
14. Ibrahim Bolou (Werder) - 8

MoM
1. Felix Beckmann (Eintracht) - 11
2. Roberto Madlala (Bochum) - 9
3. Goran Ristanović (Augsburg) - 7
-. Stefan Bollman (Energie) - 7
...
19. Ali Hussain (Werder) - 3
-. Stefano Bertacchini (Werder) - 3
-. Goran Milivojević (Werder) - 3

Wślizgi/mecz
1. Ivica Michael (Augsburg) - 2.62 // Drugi sezon z rzędu. Co ciekawe zawodnik nie jest obrońcą, a środkowym pomocnikiem.
-. Holger Wimmer (Freiburg) - 2.62
3. Leon Inia (TSV) - 2.61
...
24. Carlos Fernandez Rodriguez (Werder) - 2.04

Dryblingi/mecz
1. David Essomba (Dortmund) - 2.30
2. Hakim Zarabi (Hertha) - 1.97
3. Jurgen Leitner (Dortmund) - 1.92
...
5. Ibrahim Bolou (Werder) - 1.77

Średnia ocena
1. Stefan Bollman (Energie) - 7.53
2. Roberto Madlala (Bochum) - 7.52
3. Thomas Schafer (Dortmund) - 7.44
...
12. Ali Hussain (Werder) - 7.21

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłkarz Roku: Thomas Schafer (Dortmund)
Młody Piłkarz Roku: Thomas Preuss (Freiburg)
Menedżer Roku: Kamil Wojnach (Werder) // Trzeci sezon z rzędu :)
Bramkarz Roku: Christopher Weber (Bayern)
Bramka Roku: Issa N'Diaye (Werder) // Trzeci sezon z rzędu nagrodę dostaje gracz Werderu
Jedenastka Roku: C. Weber (Bayern), P. Del Valle (Werder), C. Maier (Bayer), G. Milivojević (Werder), R. Guzman (Bayer), I. Bolou (Werder), T. Schafer (Dortmund), Y. Ouaddou (Bayern), D. Essomba (Dortmund), R. Madlala (Bochum), S. Bollman (Energie)

Odnośnik do komentarza

Czegoś takiego w swojej trenerskiej karierze jeszcze nie miałem. Na tym samym treningu Obaid złamał nogę, Stewart złamał obojczyk, a Guerin zerwał ścięgno.

Podsumowanie zawodników

Bramkarze
Jonathan Anderson [51-54-20-3 / 6.96] - Zrobienie z 20-latka pierwszego bramkarza było pewnym ryzykiem, ale raczej nie możemy żałować. Przyznam szczerze, że nie kojarzę chyba żadnego meczu, który można by uznać za zawalony przez młodego Szkota, który reprezentuje angielską młodzieżówkę. Jeśli puszczał bramki, to raczej był w sytuacji bez szans, w której stawiali go jego koledzy z formacji defensywnej. Nie musimy się martwić w kolejnym sezonie o obsadę tej pozycji.
Dennis Schroder [3-1-2-0 / 7.33] - To dobry bramkarz, ale nie na tyle dobry żeby być naszym głównym wyborem. Uznałem, że powinien grać, a nie siedzieć u nas na ławce. Dlatego nie zaoferowaliśmy mu nowego kontraktu i po sezonie odejdzie za darmo.

Obrońcy
Fabrizio Binotto [30-0-9-0 / 7.13] - Stała, równa forma Włocha. Do przyzwoitej dyspozycji w obronie tradycyjnie dorzucił kilka asyst, głównie z rzutów rożnych. Za rok kończy mu się kontrakt więc czas podjąć decyzję co z nim dalej robimy.
Vincent Guerin [8-0-0-0 / 6.88] - Przyszedł zimą jako alternatywa dla Binotto i kandydat do podstawowej jedenastki w przypadku pożegnania się z Fabrizio. Duże znaczenie miała niska klauzula w kontrakcie i pewność, że zarobimy na nim w przyszłości. Jeśli chodzi o zaprezentowaną formę, to nie błyszczał. Liczymy na znacznie więcej.
Roberto Lopez Santos [29-1-2-0 / 7.14] - Kapitan hiszpańskiej młodzieżówki może zaliczyć sezon do udanych. Grał sporo i prezentował się bardzo dobrze. Zaprocentowało to dużym zainteresowaniem ze strony innych klubów. W kolejce po niego stoją m.in. Man Utd, Milan i Atletico Madryt.
Goran Milivojević [41-11-2-4 / 7.15] - Mogę nie być obiektywny, ale dla mnie to już jest klasa światowa jeśli chodzi o defensorów. W wieku 22 lat poprowadził jako kapitan zespół do wygranej zarówno na podwórku krajowym, jak i europejskim. Niestety, nie jest obojętny na doniesienia o chętnych (a chcą go wszyscy, na czele z Realem, Barceloną, Arsenalem i Lazio) na jego usługi i boczy się na mnie, kiedy stwierdzam, że klub nie ma żadnych intencji, aby negocjować jego transfer.
Antonis Stavrou [22-2-0-0 / 6.82] - Nie wyróżniał się. Dobra forma Santosa i przyjście Guerina trochę go przyblokowało. Wiele wskazuje na to, że chciałby odejść. Niewykluczone, że mu pozwolimy.
Michael Stewart [16-1-5-0 / 7.19] - Miał bardzo fajne wejście. Wszystkie 5 asyst zanotował w swoich pierwszych pięciu występach. Imponował intuicją przy posyłaniu podań do kolegów. Potem już tak pięknie nie było, ale wciąż przyzwoicie się prezentował.
Grant Sangweni [29-0-9-0 / 6.86] - Sezon miał lepszy niż poprzedni, ale można zaryzykować stwierdzenie, że nie był w stanie odeprzeć ataku Del Valle na miejsce w wyjściowym składzie. To bardzo dobry zawodnik, ale zaraz wskoczy mu "3" na licznik. Może czas przenieść się w nowe miejsce. Prawdopodobnie odejdzie latem.
Pablo Del Valle [33-2-8-1 / 7.12] - Wydawało się, że po Sangwenim lewą obronę przejmie Grote. Dobry sezon w wykonaniu Hiszpania jednak stawia nas przed problemem bogactwa. To będzie ciekawa rywalizacja.
Carlos Fernandez Rodriguez [38-2-2-1 / 7.21] - Nie zawiódł. Może nie prezentował się lepiej niż Konig w przeszłości, ale też i nie gorzej. Można było na niego liczyć. Finał LM był dla niego prawdziwą jazdą ze wzlotami i upadkami. Chyba nikt tak nie przeżywał karnych jak on.

Pomocnicy
Blaise Mbarga [8-0-4-0 / 7.00] - Vergouwen zepchnął go na drugi plan. Grał mało. Nieźle, ale mało. Zimą nalegał na transfer. Nie sprzeciwialiśmy się, ale mimo sporej liczby chętnych nikt nie był w stanie spełnić naszych żądań.
Riccardo Giorgi [7-0-0-0 / 6.86] - Druga obok Mbargi ofiara dobrej formy Holendra. Podobnie jak Kameruńczyk zaliczył tylko kilka spotkań. Możliwe, że gdyby znalazł się jakiś sensowy kontrahent nie robilibyśmy mu problemów w transferze.
Raymond Vergouwen [37-2-0-0 / 6.97] - Udany sezon naszego głównego piwota. Trzymał formę i nie dał za wiele pograć swoim rywalom do miejsca w składzie. Doczekał się debiutu w kadrze narodowej. Jestem ciekaw czy znajdzie się dla niego miejsce na Euro. Kuszą go m. in. Liverpool i Valencia.
Giuseppe Potenza [13-0-3-0 / 6.77] - Nie planowałem robić z niego ważnego elementu naszej układanki. Miał w razie potrzeby zatykać dziury i to robił. Nie do końca mu to pasuje, ale jeśli nie będzie mocno narzekał, to w kolejnym sezonie też powinien dostać szansę od czasu do czasu.
Rene Schwartz [31-10-7-1 / 7.32] - Miał fenomenalne wejście w sezon. Grał jak natchniony. Potem, z upływem czasu było słabiej, ale wciąż można było śmiało na niego stawiać. Ostatni Niemiec, który ma sensowną pozycję w drużynie.
Issa N'Diaye [31-4-6-1 / 7.06] - Trochę się na niego wykosztowaliśmy, ale było warto. Jego wszechstronność jest prawdziwym atutem. Można go ustawić na każdej pozycji bloku ofensywnego i na każdej będzie spisywał się jakby była jego naturalną.
Stefano Bertacchini [41-10-5-4 / 7.07] - Rok temu mówiłem o nim jako o mózgu zespołu. Tak, to jest mózg i to nie byle jaki. Wciąż nie powala liczba asyst, ale jego bramki będą pamiętane w Bremie przez długi czas. Strzelał Romie w półfinale, strzelał Lazio w finale. Będzie strzelał dalej. Zadebiutował w reprezentacji i ma już w niej chyba pewne miejsce.
Salim Obaid [12-3-3-1 / 7.25] - Grał niezbyt często, ale jak już się pokazywał, to można było być zadowolonym. On z liczby minut nie jest zadowolony. Jego agent ma naszą zgodę na rozglądanie się dla niego za nowym klubem. Jego sytuację komplikuje odniesiona kontuzja. Jesień ma z głowy. Do treningów powinien wrócić w grudniu. Planujemy, że wiosną 2025 trafi na wypożyczenie, które będzie kluczowe dla jego przyszłości.
Mark Keller [40-8-11-1 / 7.07] - W rok 2024 wchodził jeszcze jako nastolatek, a mało kto już wyobraża sobie Werder bez niego. Jeśli Bertacchini jest Lennonem naszej linii pomocy, to on jest McCartney'em.

Napastnicy
Ali Hussain [36-13-7-5 / 7.17] - Jest poprawa względem poprzedniego sezonu. Udowodnił, że ściągnięcie go do Bremy było znakomitą decyzją. Nasze przesunięcie go na skrzydło spowodowało, że trochę zanikła w nim umiejętność gry na szpicy. Kiedy w razie potrzeby był tam desygnowany prezentował się boleśnie bezproduktywnie.
Rocco Vianello [31-9-12-0 / 7.13] - Odkrycie sezonu. Niektórzy byli zaskoczeni pozyskaniem go. Twierdzili, że to zbędny gracz. On przekonał ich, jak bardzo się mylili. Przyszedł do nas za darmo po wygaśnięciu kontraktu, a w tej chwili m.in. Roma i Bolton oferują za niego kilkanaście milionów euro.
Ibrahim Bolou [37-11-11-3 / 7.30] - Gdyby nie słabsza wiosna miałby naprawdę imponujący sezon. Cały czas jest członkiem trójcy, która stanowi kręgosłup tego zespołu razem z Goranem i Stefano. Real ciągle wypytuje o możliwość odkupienia go, ale stanowczo odmawiamy.
David Alcalde [32-11-6-3 / 7.03] - Tydzień po finale LM skończył dopiero 20 lat, a zna go już cała Europa. Sporo grał wiosną korzystając ze słabszego okresu Bolou. Kto wie czy gdyby w tej 95 minucie uderzał pokonałby Sorina. On jednak podał koledze i to będzie mu zapamiętane na długo.
Abdoulaye Sow [16-9-3-1 / 7.44] - Nie można powiedzieć o nim złego słowa. Jeśli dostawał szansę, to ją wykorzystał. Na główne żądło w tej chwili odpowiedni nie jest, ale w funkcji "jokera" odnajduje się bardzo dobrze.
Andrej Chovanec [35-29-7-6 / 7.29] - Początek sezonu miał niesamowity. Gdyby utrzymał dyspozycję z końcówki lata, to mistrzostwo zapewnilibyśmy sobie jeszcze wcześniej, a pewnie i Puchar Niemiec by nam wpadł. Musimy się zastanowić czy dać mu jeszcze sezon czy zasugerować, że przyda mu się nowy pracodawca.
Andres Martinez [23-5-4-0 / 6.70] - Gdyby nie to, że nic nas nie kosztował powiedziałbym, że ponieśliśmy porażkę ściągając go do Europy. Transfer do Werderu dał mu przepustkę do reprezentacji Argentyny, gdzie spisywał się dobrze. Fajnie byłoby, żeby w klubie prezentował się przynajmniej tak samo.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17 marca Bayern przegrał z Energie Cottbus i nasza przewaga urosła wówczas do 7 punktów. 3 dni później miała miejsca katastrofa w Stuttgarcie. Właśnie po tych dwóch wydarzeniach zaczęła mi chodzić po głowie myśl o odejściu z klubu jeśli nie wygramy Ligi Mistrzów. Czułem, że jestem w stanie zdobyć to trofeum, ale nie wiedziałem czy z zapleczem kadrowo-finansowym jakie mam w Bremie. Po dramatycznej wygranej w Monachium byłem pewien, że Werder może zdominować ligę na przynajmniej kilka najbliższych lat. Ale mi chodziło o Ligę Mistrzów. Czułem, że jeśli chcę ją wygrać, to będę musiał odejść. Reputację miałem wyrobioną i każda ekipa na kontynencie wzięłaby moją kandydaturę pod rozwagę. Stało się jednak to, co się stało. Werder pod moją ręką został najlepszą klubową drużyną w Europie. Straciłem powód do odejścia. Wygrałem z tym klubem mistrzostwo kraju (dwukrotnie), puchar kraju, puchar ligi, oba europejskie puchary. I to wszystko w ciągu raptem trzech sezonów. Mam jeszcze rok kontraktu. Do uzupełnienia w koronie pozostało miejsce na klejnoty za Superpuchar Europy i KMŚ. Fajnie byłoby również zostać mistrzem Niemiec po raz trzeci z rzędu. I takie są cele na ten najbliższy sezon.

Odnośnik do komentarza

Tytuły mistrzowskie
Anglia: Liverpool (1)
Austria: Rapid Wiedeń (1)
Belgia: Mons (1)
Białoruś: MTZ-RIPO (1)
Brazylia: Palmeiras (2)
Bułgaria: Czerno More Warna (1)
Chorwacja: Kamen (1)
Czechy: Sparta Praga (5)
Dania: Vejle (2)
Finlandia: TPS (3)
Francja: PSG (1)
Grecja: AEK (4)
Hiszpania: Huelva (1)
Holandia: Go Ahead (1) // Głównym architektem sukcesu wypożyczony z Werderu Landi [34-11-11-13 / 7.50]
Izrael: Beitar (1)
Niemcy: Werder (2)
Norwegia: Kongsvinger (1)
Polska: Jagiellonia (2) // Spada z Ekstraklasy zajmując ostatnie miejsce w tabeli... Legia Warszawa
Portugalia: Porto (3)
Rosja: CSKA (3)
Rumunia: Cluj (3)
Serbia: Banat (5)
Słowacja: Artmedia (1)
Słowenia: Livar (1)
Szkocja: Inverness (1)
Szwajcaria: Young Boys (2)
Szwecja: Elfsborg (2)
Turcja: Kayserispor (1)
Ukraina: Dnipro (2)
Urugwaj: Danubio (1)
USA: RB New York (1)
Węgry: Ferencvaros (3)
Włochy: Inter (3)

Liga Mistrzów
Werder - Lazio 3:3 k. 4:2

Puchar UEFA
Newcastle - Liverpool 1:3

Odnośnik do komentarza

Euro 2024

Faza grupowa

Grupa A
Chorwacja - Dania 0:3 (Nielsen, Galić [sam.], Jensen)

Włochy - Anglia 1:2 (Lodi - Langford, Griffiths)

Anglia - Chorwacja 6:0 (Preston, Jones, Dunn, Langford, Griffiths, Davies)

Dania - Włochy 0:5 (Riccardo 3, Lodi 2)

Anglia - Dania 5:1 (Langford 2, Griffiths 3 - Kjaer)

Włochy - Chorwacja 5:0 (Rossi, Riccardo 3, Bertacchini)

Grupa B
Polska - Norwegia 4:1 (Zalewski, Trzeciakiewicz 2, Wolny - Solhaug)

Portugalia - Rosja 0:1 (Ionov)

Norwegia - Portugalia 1:1 (Haga - Lopes)

Rosja - Polska 0:1 (Zalewski)

Norwegia - Rosja 3:1 (Langeland, Hereqi 2 - Dzyuba)

Polska - Portugalia 0:0

Grupa C
Holandia - Niemcy 3:3 (Renfurm 3 - Leschinski, Schafer 2)

Rumunia - Czechy 2:2 (Stoica, Demian - Sedlacek, Zelenka)

Rumunia - Holandia 0:1 (Tevreden)

Czechy - Niemcy 0:2 (Wolters, Leschinski)

Holandia - Czechy 3:1 (Schuurman 2, Tevreden - Sedlacek)

Niemcy - Rumunia 3:0 (Hartmann, Leschinski 2)

Grupa D
Szwecja - Szwajcaria 2:3 (Olsson, Claesson - Kessler, Schuster, Romer)

Hiszpania - Francja 1:0 (Romero)

Szwajcaria - Hiszpania 2:2 (Cygan, Herzog - Duarte, Soriano)

Francja - Szwecja 2:0 (Franceschi, Berthod)

Francja - Szwajcaria 3:1 (Berthod 2, Franceschi - Keller)

Hiszpania - Szwecja 2:0 (Duarte, Fernandez)

Ćwierćfinał
Anglia - Norwegia 3:2 (Duncan 3 - Hereqi 2)

Polska - Włochy 2:1d (Wolny, Olszewski - Lodi)

Francja - Niemcy 3:3 k. 1:2 (Berthod 2, Brochard - Dyballa, Wolf, Schafer)

Holandia - Hiszpania 3:0 (de Kat 3)

Półfinał
Anglia - Holandia 1:1 k. 1:2 (Dunn - Rutten)

Polska - Niemcy 0:1d (Wolf)

Finał
Holandia - Niemcy 3:1 (de Kat 2, Renfurm - Schafer)

--------------------------------------------------------------------------------

Najlepszy Piłkarz: David Langford (Anglia)
Złoty But: Matteo Riccardo (Włochy)
Bramka turnieju: Armin Dyballa (Niemcy)
Dream Team: P. Zwarthoed (Holandia), R. Lems (Holandia), M. Zalewski (Polska), A. Dyballa (Niemcy), S. Radtke (Niemcy), A. Hartmann (Niemcy), L. Dunn (Anglia), J. Schuurman (Holandia), R. Cox (Holandia), D. Langford (Anglia), M. Riccardo (Włochy)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...