Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam do was wszystkich pytanie - Wam też bardzo ciężko jest napisać nowego posta?

 

Właśnie usiłuję (to idealne określenie) napisać kolejny odcinek opka w "Opowiadaniach". Jednakże bardzo utrudnia, a w tej chwili wręcz uniemożliwia mi to pewien dziwny kwiatek. Mianowicie jak to bywa przy opkowaniu, czasami trzeba skopiować jakieś słowo i wkleić w innym miejscu, niekiedy trzeba coś "walnąć" kursywą, czy wytłuścić jaką informację (np. nazwisko piłkarza), ale przy każdym użyciu kombinacji "ctrl+v", "ctrl+i", czy "ctrl+b" kończy się to tak, że znika mi całe pisane słowo lub znak, przy czym jakakolwiek próba dopięcia swego spełza na niczym. Dochodzi nawet do tego, że przy wyświetlaniu podglądu posta ucina mi tag "quote" z raportem meczowym i nijak nie da się zmusić narzędzia do tego, by owy tag jednak w poście pozostał.

 

Coś takiego zaczynało się dziać już parę dni temu, lecz nie w tak irytującym zakresie. Teraz naprawdę praktycznie nie da się napisać dłuższego posta z użyciem różnych kursyw, tagów i pogrubień. Czy ostatnio nastąpiła jakaś awaria na forum? Da się to jakoś pokonać?

 

Co ciekawe, u mnie dzieje się to wyłącznie w opowiadaniach, a przynajmniej w moim w opku.

Odnośnik do komentarza

Działa to mniej więcej selektywnie. Raz uda mi się zaznaczyć i z powodzeniem wytłuścić jakiś wyraz, ale już na przykład kilka linijek niżej taki zabieg jakby "wymazuje" słowo i szlus. A tagu "quote" z raportem meczowym jak nie było, tak nie ma dalej po przejściu na podgląd posta.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się przeciąć wrzód wklejając odcinek przygotowany w Wordzie, więc jakiś doraźny sposób jest. Niemniej jednak do tej pory pisałem wszystko na bieżąco na forum, więc musiało coś się stać niedawno, że nagle zaczęły się takie problemy. Być może problem tkwi w jakiejś aktualizacji przeglądarki, będę musiał się temu przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza

Zauwazylem taki problem (mam go od dawna): bardzo czesto klikajac ikonke dotyczaca nieprzeczytanych postow w jakims temacie (znajdujaca sie obok jego tytulu), ktorego dawno nie czytalem, przenosi mnie do postu, ktory juz czytalem :-k Dotyczy to rowniez klikania w sama nazwe tematu. Dla przykladu: kliknalem te ikonke obok tematu "Warszawa i okolice" i przenioslo mnie do tego posta, chociaz od 2013 w tym temacie bylem pewnie dziesiatki razy. Tak samo ostatnio wszedlem do tematu dotyczacego Realu Madryt i jako pierwszy nieprzeczytany pojawil mi sie post z 2014 roku, chociaz czytam go na biezaco. Kilka razy juz oznaczalem cale forum jako przeczytane, mimo to dalej ta ikonka potrafi przeniesc mnie do jakiegos starego posta. Tylko u mnie takie numery?

Dodatkowo na ciemnym skinie obrobka cytatow jest prawie niemozliwa - nie widac ramek cytatu, przez co latwo sie pogubic w formatowaniu.

Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...