Jump to content

Zgłoś problem techniczny na forum


Recommended Posts

Jak pewnie zauważyliście forum zmieniło znacząco wygląd. Pojawiło się sporo nowych opcji, wprowadzono nowy system nawigacji. Na tę chwilę nie ma kompatybilnych skórek, więc musicie się przez jakiś czas zadowolić domyślną.

 

W tym temacie możecie zadawać pytania dotyczące funkcjonowania nowej wersji CMF oraz zgłaszać zauważone błędy.

 

Miłego surfowania po nCMF ;)

Link to comment

Liczba postów widoczna pod nickiem, brak daty rejestracji.Nie potrafię zmienić liczby postów na stronie (jeśli domyślnie ustawione 10, proponuje zmianę na 30 chociaż, podobnie z tematami na stronie). Forum generalnie muli - może coś się jeszcze wgrywa?

Link to comment

Qcz - Gravatars to podstawa na każdym forum. U nas od dziś.

 

Tak, cały czas jeszcze pewne rzeczy się "wgrywają" jak to określiłeś. Liczbę wyświetlanych postów zmienia się w swoim profilu. Ustawienia indywidualne zostały zresetowane, więc niech każdy zajrzy do swoich profilów i tam sobie ustawi jak mu wygodnie.

Link to comment

Widzę kuleje trochę tłumaczenie, chociażby tutaj (ale też przy dodawaniu fotki i pewnie jeszcze gdzieś, ale to mi się rzuciło akurat w oczy), ale to już raczej nie raport do MT ;) ale opcja:

 

72 users are online (w ciągu ostatnich 15 minut)

41 members, 23 guests, 8 anonymous users (See full list)

 

See full list - opcja widzę dla szarego usera niedostępna. Nie da się w takim razie jej ukryć, co by uniknąć potem podobnych pytań?

 

Druga sprawa, dodawanie zdjęcia. Sugerują mi zdjęcie 200px lub większe, wrzucam 488x475, po czym dostaję błąd, że nie udało się ustawić zdjęcia.

Link to comment

Search in section

* Forums

* Members

* Help Files

* Kalendarz

nie ma sercz in posts? Wpiszmy dla przykładu "Bakero" - nie znaleziono nigdzie. albo "Legia" - pokazuje tylko te słowo w temacie - nie postach. Coś źle robię?

Link to comment

Icon, mam takie pytanie. Czy nie można się powstrzymać troszkę przed aktualizacją skryptu forum do czasu kiedy wszystko będzie pewne. Ja wiem, że to ciężko tak stwierzdzić co jest dobre a co nie, ale może warto odczekac miesiąc, może dwa gdy wszystko będzie dograne. Zaciągnąc informacji u administratora podobnego forum czy dana aktualizacjia jest godna aktualizacji. Ja podobnie czynię z Operą, czytam forum - godne aktualizacji aktualizuję. wiem, że czyjeś odczucia mogą nie być miarodajene, ale to zawsze jakaś informacjia, zawsze czegoś można się dowiedzieć wyciągnąc wnioski, podpytać.

Być może tak zrobiłeś, nie wiem. Poprostu pytam.

Pozdrawiam,

Link to comment
  • verlee changed the title to Zgłoś problem techniczny na forum

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...