Jump to content

Zgłoś problem techniczny na forum

Recommended Posts

Blagam niech ktos wprowadzi mozliwosc wylaczenia edytora WYSIWYG w oknie odpowiedzi/szybkiej odpowiedzi... :/

Jest to możliwe. Zmieniasz to za pomocą takiego szarego włącznika, który pojawia się podczas dodawania odpowiedzi. Jest w lewym górnym rogu.

Blagam niech ktos wprowadzi mozliwosc wylaczenia edytora WYSIWYG w oknie odpowiedzi/szybkiej odpowiedzi... :/

Jest to możliwe. Zmieniasz to za pomocą takiego szarego włącznika, który pojawia się podczas dodawania odpowiedzi. Jest w lewym górnym rogu.

Dziekowac... Jest tylko wtedy problem z PL literami co niniejszym zglaszam :> Co ciekawe tylko przy odpowiadaniu, w edycji jest juz ok :-k

Ja zauważyłem problemy przy formatowaniu postów. Przy wrzucaniu tekstu w quote dodawane są puste akapity, zaś w code wykrzaczają się niektóre polskie litery i robi się bałagan. Poza tym wciąż nie mogę przywrócić na stronę główną tabelki ze śledzonymi przeze mnie tematami/forami.

Przede wszystkim liczyłem bardzo na to, że nowy soft przyspieszy otwieranie for. Niestety nic z tego - Opowiadania wciąż otwierają się ok. 10 sekund.

To okienko zostało usunięte przez autorów podobno ze względów wydajności.

WYSIWYG dezaktywowany, bo występują błędy, które potwierdzili autorzy.

Domyślną liczba postów w temacie - 40

Domyślna liczba tematów na stronie - 40

Jakby się dało, to myślisz, że Icon by czekał aż się zapełnią dwie strony z prośbą o udostępnienie tej funkcjonalności?

ech, dobrze usłyszeć jeden głos rozsądku...

Nie można zmienić indywidualnie ilości wyświetlanych postów i tematów. Autorzy usunęli to, bo nowa wersja ma być wydajniejsza.

Przeglądających temat wyłączyłem ja na okres testowy. Nie pytajcie ile on będzie trwał. Bez tego load serwera jest zauważalnie niższy i forum działa szybciej.

Co do emotek zajmę się tym jutro.

A ilość wyświetlanych postów/tematów na stronę będzie jeszcze rozważana czy zostaje tak jak jest? Bo ja szczerze mówiąc wolałem 20 postów na stonę. Już nie chodzi nawet o przyzwyczajenie czy wygodę, ale czasem przeglądarka przy większej ilości postów potrafi przyciąć przy skrolowaniu np.

Nie będzie żadnej ankiety. Jest 40 postów na stronę, zostaje 40. Ewentualnie mogę zmniejszyć ilość tematów na stronę, bo generalnie przyjęło się 20-25 na stronę. To standard na większości for i bardzo optymalne ustawienie. Nie wymyślajcie.

• verlee changed the title to Zgłoś problem techniczny na forum