Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Perez, a to nie jest powiązane z wielkością naszej bazy? Bo kojarzy mi się, że kiedyś były problemy z działaniem forum i Icon zawyrokował, że to przez Marynię i od tego czasu admini zaczęli kasować stare Marynie. Teraz widzę, że wszystkie wiszą w hydeparku, może one tak zamulają forum?

Odnośnik do komentarza

Perez, a to nie jest powiązane z wielkością naszej bazy? Bo kojarzy mi się, że kiedyś były problemy z działaniem forum i Icon zawyrokował, że to przez Marynię i od tego czasu admini zaczęli kasować stare Marynie. Teraz widzę, że wszystkie wiszą w hydeparku, może one tak zamulają forum?

Jak kojarzę to jakieś 3-4 Marynie temu, forum działało wolno, ale w porównaniu do tego co jest, było dużo szybsze.
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei śmiem twierdzić, że usuwanie nic nie pomoże. Jak chyba większość zauważyła post jest dodawany normalnie, tylko przeładowanie widoku leży. Gdyby to była kwestia wielkości zajętej powierzchni dyskowej przez bazę, to myślę, że problem występował by ciągle, a zdarza się, że post leci i strona reaguje normalnie (czyt. szybko).

Odnośnik do komentarza

Ciężko mi powiedzieć, nie znam. Tu raczej jest jakiś jednostkowy błąd. IPB mam na dwóch innych forach i tam tego problemu nie ma. Sam skrypt jest cały czas rozwijany, jest support, jest już wersja 4.0, więc pod tym względem pilnują się (np. wypuszczane łatki, gdy znajdą jakąś dziurę). Chociaż wiadomo, też te 50 dolców rocznie to kosztuje z pełnym supportem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...