Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

 

Może to nie problem, ale na pewno techniczny ;)

 

Da się zrobić, żeby w oknie logowania domyślnie było odznaczone "Zapamiętaj mnie"?

 

Tak ochoczo działacie w sferze merytorycznej i karnej, że nie ma nikt czasu odpowiedzieć "tak/nie/postaramy się" ?

 

 

W piątek mam dyżur techniczny :P.

 

Ogólnie prosta sprawa, kwestia edycji szablonu (nie jest to globalna zmiana), ale nie zmienia to faktu, że zapotrzebowanie raczej niewielkie na taką zmianę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

1. Nie działają mi spoilery. Kiedy kliknę na "Show" to zmienia mi się ten napis w "Pokaż", lecz nic się nie ukazuje.

2. Kiedy kliknę "Odpowiedz", bo chcę coś zacytować, to ten post wyświetla się dwa razy, dubluje mi cytat.

3. Kiedy kliknę szybka edycja, to cały post jest w języku html (chyba?) i nie mogę go edytować - muszę przejść do pełnego edytora.

 

Nie jestem pewien, ale to wszystko spieprzyło mi się wraz z utratą statusu Przyjaciela CMF.

Odnośnik do komentarza

1. Nie działają mi spoilery. Kiedy kliknę na "Show" to zmienia mi się ten napis w "Pokaż", lecz nic się nie ukazuje.

2. Kiedy kliknę "Odpowiedz", bo chcę coś zacytować, to ten post wyświetla się dwa razy, dubluje mi cytat.

3. Kiedy kliknę szybka edycja, to cały post jest w języku html (chyba?) i nie mogę go edytować - muszę przejść do pełnego edytora.

 

Nie jestem pewien, ale to wszystko spieprzyło mi się wraz z utratą statusu Przyjaciela CMF.

[OT] no widzisz jakie cuda 10.33pln potrafi czynić [/OT]

Odnośnik do komentarza

Zaczął używać Tapatalka do przeglądania forum, a nie przez przeglądarkę na telefonie. Problem mam taki że Tapatalk zmienia mi ciągle skina, co ustawienia na forum, to po zajrzeniu przez appkę się zmienia. Szukałem w ustawieniach ale niczego nie znalazłem, wie ktoś jak temu zaradzić.

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu nie mogę zalogować się na forum. Chciałem skorzystać z opcji odzyskiwania hasła ale po uzupełnieniu danych nie przychodzi mi żadna wiadomość. ( Wykonałem kilka prób przez parę kolejnych dnia ale bez rezultatu)

 

Mój login to Vitaliss

Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu dostępu do moje konta i potem o skasowanie tego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Egzystencjalne pytanie - dlaczego moje konto zostało usunięte? Byłem na forum gdzieś od 2007 roku i nagle gdy chciałem się dziś zalogować to zonk. Nie mogę. gilik został usunięty, bo w bazie nie było takiego konta. Co było przyczyną usunięcia mojego konta? Jaka podstawa?

To założyłem na starym nicku, a wcześniej zacząłem choćby prowadzić opowiadanie http://forumcm.net/index.php/topic/6768-w-poszukiwaniu/

Odnośnik do komentarza

Nie było żadnej podstawy. Jeden z członków MT popełnił straszny błąd przy manipulowaniu grupą menadżer miesiąca bodajże i Cię przypadkowo skasował. Od tej pory próbowaliśmy znaleźć w bazie Twoje dane (znaczy się, ci którzy się wśród nas na tym znają), ale na razie bezskutecznie. Ja próbowałem odnaleźć Cię przez FB, niestety też bez efektu. Na to, by szukać Cię ogłaszając to po prostu na forum my, genialni admini wpadliśmy dopiero wczoraj wieczorem, dziś jednak nas wyprzedziłeś. Spróbujemy scalić posty goscia_gilik z Twoim nowym kontem, poza tym w ramach jakiejś tam rekompensaty dostaniesz status Przyjaciela CMF. Przepraszamy.

Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...