Skocz do zawartości

Piwo to nasze paliwo


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy później...

 

Holding Asahi Group potwierdził, że za 900 mld jenów (7,8 mld dolarów) kupi od Anheuser-Busch InBev browary w Europie wschodniej, co ma być największą transakcją w japońskiej branży piwnej - poinformował dziennik Nikkei. W jednym pakiecie przejęte zostaną takie marki jak czeski Pilsner Urquell, polskie Tyskie i Lech oraz węgierski Dreier.

 

I to jest prawdopodobnie dobra wiadomość. W KP nie mówiło się najlepiej o systemie zarządzania przez SAB Miller. Jest szansa, że Japończycy będą mnie upierdliwi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Ostatnio degustowane piwo

ART.+8 Strawberry Berliner Weisse
Wiem, że piwa owocowe nie wszystkim pasują, ale to jest absolutnie warte spróbowania. Dzięki dodatkowi bakterii kwasu mlekowego i truskawki piwo zyskuje niesamowity aromat - coś jakby lody truskawkowe albo jogurt, ale takie zajebiste lody z prawdziwego mleka. Ale w momencie gdy piwo trafia do ust następuje kompletny dysonans sensoryczny, ponieważ czujemy klasycznego weizena. Wąchasz jogurt, pijesz piwo. Sam smak już może nie powala, ale dla tego przedziwnego wrażenia zdecydowanie warto spróbować.
Odnośnik do komentarza

Eynore: trzecie piwo od Vamiego przeze mnie wypite (czeka jeszcze Hopken). Nie jestem jakimś tam wielkim fanem piw, te kupuję z sentymentu ( ;) ), generalnie nie lubię goryczy, ale tutaj... no jest fajnie :) Tutejsza goryczka jest akurat w sam raz dla mnie, a reszta smaku (nie jestem znawcą, więc nie będę pisał o jakichś nutach smakowych bo tego po prostu nie czuję :) )!ułożyła mi się w ustach duuużo lepiej, niż większość innych piw (aczkolwiek i tak wolę Paulanera ;) ). Znając vamijny ekstremalizm zawsze z pewną dozą obawy piję golemowe piwa, ale na razie w 2 przypadkach na 3 było bardzo ok :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pochwalę się:

https://www.facebook.com/polskikraftpl/photos/a.985783961484916.1073741829.959975497399096/1483603641702943/?type=3&theater

 

Nasz Atomowy Morświn został wybrany kraftem miesiąca wg polskikraft.pl :)

 

Tymczasem jakby ktoś chciał przybić pionę i napić się ze mną na festiwalu, to ogłaszam najbliższe daty #GolemOnTour:

 

2-3 czerwca - Szczecin Beer Fest - Szczecin, Łasztownia

9-11 czerwca - Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa - Wrocław, Stadion Wrocław

23-24 czerwca - Craft Beer Camp - Annopole, Browar Gzub
8 lipca - Kranoprzejęcie Kontratakuje - Gdańsk, Pub Browar Spółdzielczy

15 lipca - Beer Geek Summer - Wrocław, Zaklęte Rewiry

28-30 lipca - Olsztyńskie Targi Piw Rzemieślniczych - Olsztyn, Hotel Omega
8-9 września - Beergoszcz - Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

16-18 listopada - Poznańskie Targi Piwne - Poznań, MTP

24-26 listopada - Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych - Lublin, Targi Lublin S.A.

 

Dodatkowo w październiku Warszawa, we wrześniu Białystok (czekamy na daty) oraz myślę, że ze 3-4 gościnne występy w pubach zaprzyjaźnionych ;)

 

#alwaysontour #feelslikearockstar

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...