Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Jakie jest najtańsze rozwiązanie na przelewy ze Szkocji do Polski? Zależy mi na tym, żeby obydwie strony nie ponosiły zbyt dużych kosztów i żeby nie było to zbyt skomplikowane. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest PayPal, ale jak to wygląda od strony technicznej - czy druga osoba też musi mieć konto w PayPalu? Jakie opłaty są ponoszone i po czyjej stronie? Czy prowadzenie tam konta cokolwiek kosztuje? Jak będę chciał zaraz po odebraniu przelewu wypłacić pieniądze, to czy są jakieś prowizje? I czy później konto może wisieć puste bez żadnych opłat?

 

Będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Paypal jest ok, wystarczy, że tylko odbiorca ma konto. ale trwa to kilka dni, najpierw z konta A na paypal, później z paypala na konto B, za każdym razem jest 1-2 dni oczekiwania.

Skrill, czyli dawne moneybookers to dobra opcja, wydaje mi się że pieniądze na koncie MB są dość szybko po przelewie (maks. parę godzin), a później możesz sobie wyrobić kartę bankomatową i od razu wypłacać pieniądze z bankomatu, prowizja od wypłaty to ztcp niecałe 2 euro, ale od razu jak są środki na koncie możesz wypłacić z dowolnego bankomatu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Bral ktoś moze kredyt gotówkowy na w sumie niewysoka kwotę? Potrzebuje pilnie 5 tysięcy, a nie chce sie wrypac w cos na dlugi okres, z prowizjami czy innymi ubezpieczeniami. Najlepiej, zebym mial mozliwosc wcześniejszej splaty, bo moze ogarnę szybciej kase. Na razie pracuje jak glupi, ale nic z tego nie mam i to z winy osób trzecich :\

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...