Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ściągnięty dodatek z ligą rosyjską. Jest on przygotowany pod łatkę 11.2 i pod 11.3 nie zgadza się liczba zespołów. To nie problem, poprawiłem to, zrobiłem test w edytorze i wyskakuje mi informacja, że wszystko jest ok. Natomiast gdy w grze wczytuję ligę rosyjską to pojawia mi się informacja, że "Narodowa Liga Amatorska" nie została przypisana do kraju Russia. Szukałem tej ligi w edytorze aby to zmienić ale jej tam po prostu nie ma.

Może mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam taki problem ze grając Legią na patchu 11.3 przez 1,5 sezonu mojej kariery nie wystepowały w ogole crash dumpsy, jednak po tym czasie gdy gram mecz i chce zrobic zmiane w ktorej kolwiek minucie , wciskam "Taktyka" by dokonac zmiany zawodnika podczas meczu i gra lapie zwieche i wyskakuje crash dump i dalej nie wysyłaj,czasem jest tak ze jak znowu wczytam ten sam mecz w ktorym mi wystapil blad to jakos nie wystapi i mozna grac dalej, jednak nadchodzi nastepny mecz i znowu crash. Myslalem ze to przez dodatek tej bazy ktora uaktualnia transfery w polskiej lidze , lecz grajac testowo 2 kariere PSG (bez dodatku) po 7 meczach wszystko bylo ok, no i przy 8 meczu chcialem dokonac zmiany znowu crash, i tylko jak klikne w grze "Taktyka". Jest to bardzo irytujące i wkur... , moze mi ktos powiedziec w czym tkwi problem, lub jak odczytac crasha, by wyeliminować bład? Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Mój znajomy ma pewien problem i prosił bym go tu opisał. Chodzi o to, że zawsze chciał grać jakąś reprezentacją oraz klubem na raz. Ostatnio nadarzyła się okazja dostał propozycje pracy w reprezentacji RPA. Kliknął "Przyjmij ofertę" Niestety co 1-2 tygodnie przychodzi ponownie ich oferta on zawsze klika przymij, mimo to nie jest "menago" Rpa co chwile przychodzą mu oferty on przyjmuję je i tak w kółko. Chodzi o FM10. Wiecie jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Mój znajomy ma pewien problem i prosił bym go tu opisał. Chodzi o to, że zawsze chciał grać jakąś reprezentacją oraz klubem na raz. Ostatnio nadarzyła się okazja dostał propozycje pracy w reprezentacji RPA. Kliknął "Przyjmij ofertę" Niestety co 1-2 tygodnie przychodzi ponownie ich oferta on zawsze klika przymij, mimo to nie jest "menago" Rpa co chwile przychodzą mu oferty on przyjmuję je i tak w kółko. Chodzi o FM10. Wiecie jak sobie z tym poradzić?
a nie bawil sie baza danych ??
Odnośnik do komentarza

Mój znajomy ma pewien problem i prosił bym go tu opisał. Chodzi o to, że zawsze chciał grać jakąś reprezentacją oraz klubem na raz. Ostatnio nadarzyła się okazja dostał propozycje pracy w reprezentacji RPA. Kliknął "Przyjmij ofertę" Niestety co 1-2 tygodnie przychodzi ponownie ich oferta on zawsze klika przymij, mimo to nie jest "menago" Rpa co chwile przychodzą mu oferty on przyjmuję je i tak w kółko. Chodzi o FM10. Wiecie jak sobie z tym poradzić?

Któryś z patchy rozwiązuje ten problem, też go miałem. Po zainstalowaniu patcha jak ręką odjął wszystko śmigało aż miło ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Też związane z crashem. Gram Borussią Dotrmund, rok 2025. Wyskakuje mi błąd w jednym i tym samym momencie. Nie idzie przejść dalej. Wiecie z własnego doświadczenia czy da radę uratować taką karierę?

 

Posiadam oryginalną grę i zainstalowany najnowszy patch.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Też związane z crashem. Gram Borussią Dotrmund, rok 2025. Wyskakuje mi błąd w jednym i tym samym momencie. Nie idzie przejść dalej. Wiecie z własnego doświadczenia czy da radę uratować taką karierę?

 

Posiadam oryginalną grę i zainstalowany najnowszy patch.

Z doświadczenia wynika, że niestety nie da się z tym nic zrobić. Możesz próbować z ponownym instalowaniem gry, sprawdzeniem innych zapisów (najlepiej na urlopie od razu będziesz miał jasność), kasowaniem folderu crash dumps(Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011) oraz usunięciem wszystkich dodatków (grafika i ligi). Może coś z tego pomoże, ale jest to mocno wątpliwe.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś zna jakiś sposób by dodać sobie mecz reprezentacją (np. edycja save'a tylko jak?). Gram Polską i przed ME mam tylko jeden wolny termin (tydzień przed ME). Cały świat gra towarzysko jeszcze 29.02 ale mi pokazuje "zajęty termin". Pomocy bo mnie to już roznosi... I drugie pytanko czy można z save'a usunąć zdublowanych zawodników? Na 11.3 jest dwóch Piotrów Parzyszków :/

 

Podbijam bo było na tamtej stronie ostatnie i pewnie nikt nie widział...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...