Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem w Lechu , gdyz jak tylko jakis zawodnik sie troszecze wypromuje (zagra pare dobrych spotkan) , to otrzymuje na niego oferty zalozmy 15 mln + i moj prezes podejmuje decyzje za mnie i go sprzedaje :[

 

Stad moje pytanie , jesli podpisze z zawodnikiem kontrakt , w ktorym bedzie znajdowala sie klauzula iz minimalna cena za niego to zalozmy 50 mln , to moj prezes i tak bedzie mogl go sprzedac za nizsza cene niz ma zanotowana ten pilkarz w klauzli?

 

Moze macie jakies inne sposoby by tego uniknac?O ile ten co podalem wyzej sie nie sprawdzi.

 

Którzy asystenci są Waszym zdaniem najlepsi?? Teraz prowadzę Borussię Dortmund, a od nowego sezonu będę prowadził Chelsea.

 

 

http://www.fm-base.co.uk/forum/f103/4-or-greater-coach-list-t55678.html

Odnośnik do komentarza

Prosze o wyjaśnienie co oznacza ten komunikat:

formed (invalid token) at line 1 of vievs-v1-team=sqad=vievs.xml

lub formed (invalid token) at line 1 of switchling.xml i td.

Wciąż pojawia mi się ten lub podobny komunikat gdy probuje rozpocząc mecz lub wchodzę do składów. Odinstalowanie gry i jej ponowna instalacja nie pomaga (usunąłem wszystkie dodatki i wyczyściłem wpisy). Sam już niewiem co robic.

Windows XP: C:\Documents and Settings\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

 

Vista: C:\Users\NAZWA USERA\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

 

Windows 7: C:\Users\NAZWA USERA\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

 

Z tym, że przy usuwaniu tego folderu resetują się wcześniej zmienione przez Ciebie opcje, typu autosave. itp

 

Stad moje pytanie , jesli podpisze z zawodnikiem kontrakt , w ktorym bedzie znajdowala sie klauzula iz minimalna cena za niego to zalozmy 50 mln , to moj prezes i tak bedzie mogl go sprzedac za nizsza cene niz ma zanotowana ten pilkarz w klauzli?

 

Moze macie jakies inne sposoby by tego uniknac?O ile ten co podalem wyzej sie nie sprawdzi.

Będzie mógł go sprzedać za niższą cenę. Klauzula oznacza po prostu, że jeśli ktoś wyłoży daną kwotę na stół to nie możesz odrzucić oferty.

Inne metody?

W FM 2010 grając Legią ustalałem po prostu ceny za najlepszych zawodników na jakieś śmieszne, oczywiście bez wystawiania na listę transferową. Np. Jeśli ustalisz takiemu Choto, że jego wartość to, 100 tysięcy Euro, to więcej kluby raczej oferować nie będą, a prezes nie uzna tej kwoty za 'ofertę nie do odrzucenia' i nie zaakceptuje jej za Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Prosze o wyjaśnienie co oznacza ten komunikat:

formed (invalid token) at line 1 of vievs-v1-team=sqad=vievs.xml

lub formed (invalid token) at line 1 of switchling.xml i td.

Wciąż pojawia mi się ten lub podobny komunikat gdy probuje rozpocząc mecz lub wchodzę do składów. Odinstalowanie gry i jej ponowna instalacja nie pomaga (usunąłem wszystkie dodatki i wyczyściłem wpisy). Sam już niewiem co robic.

Windows XP: C:\Documents and Settings\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

 

Vista: C:\Users\NAZWA USERA\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

 

Windows 7: C:\Users\NAZWA USERA\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

Dziękuje, że odpisałeś odnośnie mojego problemu z komunikatem formed (invalid token) at line 1 of vievs-v1-team=sqad=vievs.xml,formed (invalid token) at line 1 of switchling.xml i td.

Niestety w Sports Interactive\Football Manager 2011 nie mam folderu 'settings'(mam Windows XP). Są tylko db,games,matches,sounds i tactics. Nie wiem co oznacza ten komunikat, ale po jego pojawieniu się zmienia się rozdzielczosc w grze a zaraz potem albo sie zawiesza komp albo nie mozna kontynuowac gry bo nie reaguje myszka. Zastanawiałem się nawet czy czegos przez przypadek nie pomieszałem w ustawieniach kompa. Odinstalowanie gry i ponowna instalacja nic nie dały. Co jeszcze można zrobic?

Odnośnik do komentarza

W tym fmie dalej wystepuje blad z niewyswietlaniem niektorych koszulek. W starszych wersjach pomagalo dopisywanie 2008/2009 do koncowki linijki danego zespolu w pliku config. Teraz niestety nie ze wszystkimi trykotami to dziala. Ktos poradzil sobie z tym porblemem? Uzywam paczek z koszulkami w wersji SS'10-11 pobranych z sortitoutsi.net

Odnośnik do komentarza

Pewnie było to już wałkowane wiele razy, ale proszę o pomoc. Właśnie skończyłem pierwszy sezon i chce przedłużyć kontrakty z podstawowymi zawodnikami (gram Lechem), jednak każdy żąda stawki około 100-200tys. zł.(a wcześniej zarabiał 50 tysiecy) na miesiąc na co mnie nie za bardzo stać. Co mam teraz zrobić? Odpuścić sobie i sprzedać póki można czy pod koniec zmiękną i będą chcieli przedłużyć na korzystniejszych dla mnie warunkach? Nie chciałbym żeby ktoś mi ukradł takiego Stilica czy Bandrowskiego w przerwie zimowej, bo nie przedłużę kontraktu.

PS:Właśnie zauważyłem, że dostałem od zarządu 36 milionów na transfery :D Więc może najlepiej przerzucić coś na płace i dać im tyle ile chcą?

Odnośnik do komentarza

W 2015 roku poprosiłem zarząd o budowę nowego stadionu. Planowanie miało trwać do 2019 roku a teraz patrzę jest już 2020. Wie ktoś może dlaczego tak się stało? Od czego to zależy?

 

Podbijam pytanie i zarazem mam następne. Czy to jest jakiś błąd, że po kilku sezonach w reprezentacjach u-19, u-21 nie ma prawie żadnych zawodników? Chodzi oczywiście o Polską reprezentację. Ogólnie newgeni są strasznie słabi w naszej lidze i trzeba ściągać zawodników zagranicznych i później są z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

W 2015 roku poprosiłem zarząd o budowę nowego stadionu. Planowanie miało trwać do 2019 roku a teraz patrzę jest już 2020. Wie ktoś może dlaczego tak się stało? Od czego to zależy?

 

Podbijam pytanie i zarazem mam następne. Czy to jest jakiś błąd, że po kilku sezonach w reprezentacjach u-19, u-21 nie ma prawie żadnych zawodników? Chodzi oczywiście o Polską reprezentację. Ogólnie newgeni są strasznie słabi w naszej lidze i trzeba ściągać zawodników zagranicznych i później są z tym problemy.

 

Newgeni są w Polsce bardzo słabi i tak chyba niestety zostanie.

 

Czy to że polskie drużyny nie grają zima sparingów to tylko wymysł PLU czy bez tego dodatku tez ten błąd występował ??

Mam czystą gre z patchem 11.3 i polskie kluby robią sparingi w przerwie zimowej.

Odnośnik do komentarza

Prosze o wyjaśnienie co oznacza ten komunikat:

formed (invalid token) at line 1 of vievs-v1-team=sqad=vievs.xml

lub formed (invalid token) at line 1 of switchling.xml i td.

Wciąż pojawia mi się ten lub podobny komunikat gdy probuje rozpocząc mecz lub wchodzę do składów. Odinstalowanie gry i jej ponowna instalacja nie pomaga (usunąłem wszystkie dodatki i wyczyściłem wpisy). Sam już niewiem co robic.

Windows XP: C:\Documents and Settings\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

 

Vista: C:\Users\NAZWA USERA\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

 

Windows 7: C:\Users\NAZWA USERA\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

Dziękuje, że odpisałeś odnośnie mojego problemu z komunikatem formed (invalid token) at line 1 of vievs-v1-team=sqad=vievs.xml,formed (invalid token) at line 1 of switchling.xml i td.

Niestety w Sports Interactive\Football Manager 2011 nie mam folderu 'settings'(mam Windows XP). Są tylko db,games,matches,sounds i tactics. Nie wiem co oznacza ten komunikat, ale po jego pojawieniu się zmienia się rozdzielczosc w grze a zaraz potem albo sie zawiesza komp albo nie mozna kontynuowac gry bo nie reaguje myszka. Zastanawiałem się nawet czy czegos przez przypadek nie pomieszałem w ustawieniach kompa. Odinstalowanie gry i ponowna instalacja nic nie dały. Co jeszcze można zrobic?

 

Folder settings znajduje się w ukrytym folderze Application Data. Musisz "odkryć" pliki w opcjach folderów i dopiero poszukać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...