Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W fmrte można odznaczyć taką opcję. Z gry chyba nie idzie.

Wchodzisz w profil zawodnika w fmrte i na dole masz opcje "wycofany z kadry" wtedy to odznaczasz.

 

Hmm mi wyskakuje że fmrte nie odczyta mojego sava bo mam zbyt nową wersję FM, więc jak możecie to podajcie mi fmrte do mojej wersji FM'a (11.3.0 178533 (m.e v923)). Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość maarcino
W fmrte można odznaczyć taką opcję. Z gry chyba nie idzie.

Wchodzisz w profil zawodnika w fmrte i na dole masz opcje "wycofany z kadry" wtedy to odznaczasz.

 

Hmm mi wyskakuje że fmrte nie odczyta mojego sava bo mam zbyt nową wersję FM' date=' więc jak możecie to podajcie mi fmrte do mojej wersji FM'a (11.3.0 178533 (m.e v923)). Z góry dzięki za pomoc.

[/quote']

 

Prosze http://www.centrumfm.org/plik-567,FMRTE_ver_43.html

Odnośnik do komentarza
W fmrte można odznaczyć taką opcję. Z gry chyba nie idzie.

 

W jaki sposób? Szukałem już takiej opcji w fmrte' date=' ale nie znalazłem.

[/quote']

 

Wchodzisz w profil zawodnika w fmrte i na dole masz opcje "wycofany z kadry" wtedy to odznaczasz.

 

Nie widzę tu nic takiego, która to opcja? Przy okazji, jak tam zmienić język na polski? Wszedłem w settings itd, zmieniłem na polski,ale nie widzę nigdzie jakiegoś przycisku w stylu "zatwierdź". A cały czas mam po angielsku.

 

 

blabj.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Gość maarcino
W fmrte można odznaczyć taką opcję. Z gry chyba nie idzie.

 

W jaki sposób? Szukałem już takiej opcji w fmrte' date=' ale nie znalazłem.

[/quote']

 

Wchodzisz w profil zawodnika w fmrte i na dole masz opcje "wycofany z kadry" wtedy to odznaczasz.

 

Nie widzę tu nic takiego, która to opcja? Przy okazji, jak tam zmienić język na polski? Wszedłem w settings itd, zmieniłem na polski,ale nie widzę nigdzie jakiegoś przycisku w stylu "zatwierdź". A cały czas mam po angielsku.

 

 

blabj.jpg

 

 

W pasku zadań masz. Ta dyskietka od lewej strony na drugim miejscu.

 

A tą opcje to będziesz miał jak zmienisz język na samym dole.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 1 Pytanie.Ponieważ robię własną bazę danych z 4. Ligą Polską chciałbym się dowiedzieć jak to jest ze spadkami w 2. Lidze ? Otóż patrzałem na stronę 90minut.pl i zauważyłem z 2. Ligi spadają łącznie 4 drużyny a w 3. Lidze awansuje 8 drużyn(8 grup - w każdej grupie 1. Miejsce jest premiowane awansem) i chciałbym się dowiedzieć jak funkcjonują awansy i spadki.

Odnośnik do komentarza

Są dwie drugie ligi. Wschodnia i zachodnia. Z każdej spada 4 zespoły. Z 3 lig awansuje w sumie 8 zespołów suma się zgadza. Choć zawsze mnie zastanawia co się stanie jak spadną same zespoły z regionu powiedzmy mazowieckiego to do której 3 ligi te zespoły pójdą? Wiecie jak to działa?

Odnośnik do komentarza

Są dwie drugie ligi. Wschodnia i zachodnia. Z każdej spada 4 zespoły. Z 3 lig awansuje w sumie 8 zespołów suma się zgadza. Choć zawsze mnie zastanawia co się stanie jak spadną same zespoły z regionu powiedzmy mazowieckiego to do której 3 ligi te zespoły pójdą? Wiecie jak to działa?

 

w Edytorze w 3 lidze i niższych jest ustawione takie coś jak ligi północne,zachodnie,wschodnie,północne.Jeżeli nie ma wolnego miejsca w danym regionie to drużyna będzie grała w najbliższej grupie gdzie jest wolne miejsce.

.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym się zwrócić do was z prośbą o pomoc! Po zainstalowaniu nowego patchu nie mogę grać gdyż wyskakuje mi coś takiego:

 

http://img821.imageshack.us/i/37291770.jpg/

 

Nie wiem co z tym zrobić! Do tej pory wszystko było ok, a teraz nagle wyskakuje ten błąd. Zawsze w tym samym miejscu gdy wciskam "GRAJ" i ma przejść do rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Hej,

mam pewien klopot z uruchomieniem najnowszego uaktualnienia FMa zawierającego najnowsze składy, dzialajacego na patchu 11.3.

Trzeba wkleic go w Moje dokumenty/Sport Interactive/Football Manager 2011/editor data. Moj problem polega na tym, ze tego folderu "editor data" nie moge nigdzie znalezc. Co mam zrobic?

I czy moglby mi ktos powiedziec, jak w FM grac 2 liga polska?

Pozdrawiam,

ludek_krasnoludek

Odnośnik do komentarza

Wszystko działa jak należy. Skonfigurowałem tę ligę. Dzięki SMETEK za poradnik.

Elo.

 

Hej, mam kolejne pytanie.

Ustawiłem drugą ligę polską, jak napisałem w powyższym poście. Tylko dlaczego nie gram w Pucharze Polski?

 

wchodzisz w krajowe reguły i znajdujesz Puchar Polski.Tam ustawiasz żeby wszystkie drużyny z 2. Ligi grały w Pucharze Polski i później ustawiasz w której rundzie ile ma zostać dodanych drużyn.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym się zwrócić do was z prośbą o pomoc! Po zainstalowaniu nowego patchu nie mogę grać gdyż wyskakuje mi coś takiego:

 

http://img821.imageshack.us/i/37291770.jpg/

 

Nie wiem co z tym zrobić! Do tej pory wszystko było ok, a teraz nagle wyskakuje ten błąd. Zawsze w tym samym miejscu gdy wciskam "GRAJ" i ma przejść do rozgrywki.

Windows XP: C:\Documents and Settings\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

 

Vista: C:\Users\NAZWA USERA\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

 

Windows 7: C:\Users\NAZWA USERA\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011 - usunąć folder 'settings'

 

Z tym, że przy usuwaniu tego folderu resetują się wcześniej zmienione przez Ciebie opcje, typu autosave. itp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...