Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie techniczne, byc moze nietypowe: otoz planuje rozpoczac rozgrywke w regionalnych ligach w Szwecji, a ze wzgledu na to, ze dotychczas moje osiagniecia w FM sa delikatnie mowiac skromne to jestem spokojny, ze pewnie wyzej trzeciej ligi sie nie wybije. Dlatego, zeby nie spowalniac gry planowalem poczatkowo nie zaladowywac innych lig poza szwedzka. Pozniej postanowilem jednak zaladowac piec czolowych lig Europy, zeby byc na biezaco z tym co sie dzieie w "wielkiej pilce". Czy uruchomienie takich lig jako niegrywalne rowniez spowolni gre czy ilosc lig na "podgladzie" nie ma wplywu na szybkosc gry?

Odnośnik do komentarza

nie bardzo znalazłem odpowiedni temat więc chciałbym napisać to tutaj.

 

Przeglądałem ostatnio edytorem różne stadiony Polskich klubów i zauważyłem mały błąd,otóż Polonia Bytom ma wpisane "Pojemność po rozbudowie: 0 miejsc " a powinno wynosić około 15 000 bo tyle cały stadion (jak się wyremontuje go do wymogów ekstraklasy) może pomieścić kibiców.

 

Cytat z wikipedi : "Pojemność 15,000 (w użytkowaniu jedynie do 7000, w tym ok. 4500 miejsc siedzących)"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stadion_im._Edwarda_Szymkowiaka

 

Znacie jakieś ciekawe sztuczki w FM 11 ?

 

Ja używam jednej ze sparingami,otóż rozgrywając je na wyjeździe można zarobić sporą sumkę grając ze słabymi Klubami.W miesiąc za sparingi zarobiłem 12 mln zł.

 

Wiecej o tej sztuczce można poczytać TUTAJ

 

jak znacie jakieś inne to podzielcie się nimi tutaj(nie chodzi mi o sztuczki z edytorami itp...)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy ktoś poruszał ten temat, ale znalazłem chyba mega buga, mam nadzieję, że się mylę i da się to jakoś naprawić.

Mianowicie, wycofałem ze składów reprezentacji zawodników, którzy zostali powołani na mecze towarzyskie i od tamtej pory każdy z nich ma status: wycofany z reprezentacji i żaden selekcjoner ich nie powołuje. Mało tego, sam objąłem po sezonie reprezentację i też nie mogę ich powołać, z racji tego, że mają wspomniany status i nie mogę tego w żaden sposób naprawić. Jest jakiś sposób na to?

 

Powtarzam pytanie. Zna ktoś sposób ??

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy ktoś poruszał ten temat, ale znalazłem chyba mega buga, mam nadzieję, że się mylę i da się to jakoś naprawić.

Mianowicie, wycofałem ze składów reprezentacji zawodników, którzy zostali powołani na mecze towarzyskie i od tamtej pory każdy z nich ma status: wycofany z reprezentacji i żaden selekcjoner ich nie powołuje. Mało tego, sam objąłem po sezonie reprezentację i też nie mogę ich powołać, z racji tego, że mają wspomniany status i nie mogę tego w żaden sposób naprawić. Jest jakiś sposób na to?

 

Mam tak samo. Jest to baaardzo żenujące! ;(

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Panowie, jak to jest z grą w polskiej lidze, można coś osiągnąć? Ja przeważnie gram w naszej lidze, obecnie gram flota i mam 2020 r i żadnych sukcesów tzn nie wygrałem ligi mistrzów i ligi europy. Mam kadrę 25 zawodników, w miarę równą, wszyscy są ograni ale jak zrobię zmiany w pierwszej jedenastce to jest lanie... Ogólnie inwestuję w młodzież, gdy trafi mi się jakiś talent to zaraz mi go sprzątną. I jeszcze jedno, co chwilę proszę zarząd o klub filialny w celu powiększenia siatki wyszukiwania zawodników ale przez tyle lat znaleźli mi dopiero 2 kluby i nadal nie mogę powiększyć tej siatki. Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak
W fmrte można odznaczyć taką opcję. Z gry chyba nie idzie.

 

W jaki sposób? Szukałem już takiej opcji w fmrte' date=' ale nie znalazłem.

[/quote']

 

Wchodzisz w profil zawodnika w fmrte i na dole masz opcje "wycofany z kadry" wtedy to odznaczasz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...