Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Napastnikom nie daję nigdy agresywnego odbioru bo padają faule w polu karnym. Im można dać ewentualnie grę na słabsza nogę i ścisłe krycie. Ale nigdy nie daję ścisłego krycia dwóm napastnikom, co najwyżej czasami jednemu. W praktyce najczęściej nie daje nic napastnikom.

 

Co do przygotowań do meczu to daję asystentowi albo jak sam to stałe fragmenty w obronie.

 

Warto też dobrać odpowiednich zawodników do stałych fragmentów, ja zawsze to robię przed rozpoczęciem ligi. Nie zmieniam ustawień stałych fragmentów tylko dobieram zawodnika z gra głową do nabiegania na krótki słupek w ofensywnych rogach.

Witam czy wersja FM 2011, jest kompatybilna z Windowsem 7 x64bitowym?

 

Ja mam Winde 7 x64 i nie mam żadnych problemów. Chodzi aż miło.

potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Hmm mam sezon 2012/2013 i Chelsea buduje mi nowy stadion.. Mogę jakoś zajrzeć jaki to będzie stadion? Pojemność, nazwa itp.?? Czy dowiem się dopiero jak nowy stadion będzie zbudowany w 100% ??

 

w siedzibie zarządu i w informacjach o klubie > baza treningowa ...... powinno pisac

 

Właśnie że nie pisze he he. Pisze tylko o starym Stamford Bridge, a o nowym nic nie ma ; )

Odnośnik do komentarza

Mam mecz półfinałowy pucharu holandii w terminie reprezentacyjnym i na kadrę zostało powołanych 20 moich graczy , da się jakoś odwołać czy muszę grać tą ekipą która mi została , to może być jakiś bug czy da się coś z tym zrobić ? :eusa_doh:

Niestety jest to błąd. Występuje od wielu lat, w każdej kolejnej wersji. Takich piłkarzy nie da się wycofać.

Odnośnik do komentarza

Czy ma ktoś rozwiązanie na to jak spowodować, żeby napastnicy zaczęli wykorzystywać to co mają? Normalnie, nerwicy dostaję po każdym meczu! 5 stu procentowych; 2,3 obramowania bramki - z tego 2,3 sam na sam, a wynik końcowy 1:1 (przy czym przeciwnik miał tylko jedną sytuację i zdobył bramkę!). Ja rozumie, żeby tak się działo raz na jakiś czas bo w piłce tak wychodzi czasami ale NIE CAŁY CZAS! Takich meczów mam ok. 12 w sezonie :/

 

Moi napastnicy: Ilan, G.Snejider, D.Mbokani i G.Sangoy (każdy ma wykańczanie ponad 13)!

Odnośnik do komentarza

Czy istnieje dodatek bądź update, dzięki któremu można rozpocząć rozgrywkę od rundy wiosennej sezonu 2010/11? Kiedyś widziałem takie uaktualnienie do starszej wersji gry (nie pamiętam dokładnie której). Pisząc "start od rundy wiosennej" mam na myśli realnie zaktualizowane wyniki i tabelę oraz transfery przynajmniej polskiej Ekstraklasy :)

Odnośnik do komentarza

Czy istnieje dodatek bądź update, dzięki któremu można rozpocząć rozgrywkę od rundy wiosennej sezonu 2010/11? Kiedyś widziałem takie uaktualnienie do starszej wersji gry (nie pamiętam dokładnie której). Pisząc "start od rundy wiosennej" mam na myśli realnie zaktualizowane wyniki i tabelę oraz transfery przynajmniej polskiej Ekstraklasy :)

 

Do FM2011 tylko w postaci save'a i to jeszcze nie do końca zrobionego. FM 2010 miał kilka takich dodatków. Swoją drogą łatwo coś takiego zrobić - potrzebny edytor, aktualne tabele i wyniki oraz kilka dobrych godzin czasu...

Odnośnik do komentarza

Szkoda, bo chciałbym rozpocząć nową karierę, ale właśnie dopiero od rundy wiosennej :) Myślę o grze Wisłą Kraków i niezbyt mi się podoba rozgrywka z Meliksonem, Genkovem itd. od początku sezonu... Jeśli ktoś miałby jakiś save bądź namiary do takiego uaktualnienia, byłbym bardzo wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza

Czy istnieje jakiś dobry poradnik/strona dot. tworzenia treningów do FM 2011? Może być po angielsku.

 

Samodzielne grzebanie w taktyce doprowadza mnie już do szewskiej pasji, a efektów zbytnich nie ma, natomiast korzystanie z TUGów i innych importów z sieci uważam za mało sportowe. Dlatego nie proszę o rybę, ale o wędkę. ;) Interesuje mnie w szczególności czy idywidualizować trening dla poszczególnych zawodników czy może dla pozycji albo dla całych formacji, a może w ogóle 1 trening dla wszystkich? Jakie poziomy treningu są zachowawcze, jakie powodują wzrost a które spadek parametrów/formy. Powyżej którego poziomu mamy do czynienia z przetrenowaniem i jak je rozpoznać, poniżej czego grace są niedotrenowani i jak tego uniknąć. Jak ustawić trening przedsezonowy i czy w ogóle to robić, rozum nakazywałby latem i zimą "ładować akumulatory, czytaj bieganie po górach", ale jak się na to zapatruje gra? Czy w trakcie sezonu zmniejszać obciążenia treningowe? Jeśli tak, to czy całościowo czy tylko w parametrach fizycznych? Czy zawodnicy ofensywni mają trenować również cechy defensywne, a jeśli tak to w jakim stopniu? To samo tylko a rebours dotyczy również defensywy. Czy w razie kłopotów zmieniać trening diametralnie czy tylko modyfikować?

 

O ile ustawienie dobrej taktyki samodzielnie jest proste, to poskładanie treningu zahacza niemal o czarną magię.

 

I fundamentalne pytanie, czy w łatce 11.3 zrobiono coś ze skutecznością napastników, bo wcześniej miewałem problem analogiczny, jak któryś kolega powyżej, czytaj statystyki strzałów 15/11 do 6/5 dla mnie, a wynik meczu 2-4 dla przeciwnika itp.

Odnośnik do komentarza

Parę pytań odnośnie strojów, mam ściągnięte stroje 3D od Seja bodajże, ale rodzi to kilka problemów:

 

1. Gdy gra Polonia Warszawa z Lechią Gdańsk u siebie: oba są na całe czarne

 

2. Widzew Łódź gdy w menu meczowym jest żółto-czarny to gra na biało, gdy jest czerwony to na żółto-czarno i gdy biały to gra na czerwono.

 

Ktoś się orientuje gdzie pozbyć się tych kwiatków?

Odnośnik do komentarza

Mam problem poniewaz zainstalowałem Football Managera 2011 i wyskokuje mi raport o błedach "Wystąpił problem z aplikacja fm.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty". po filmikach robi sie czarne tlo i to sie pojawia usuwalem te movies i to samo mam wie ktos ocb to prosze o pomoc

 

ponawiam pytanie czy to wina kompa ? wszystkie inne fm 09 i 10 chodzily czy zle poprostu iso sciagnelem czy zly patch wgrany fm2011v11.1.0 ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...