Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko działa jak należy. Skonfigurowałem tę ligę. Dzięki SMETEK za poradnik.

Elo.

 

Hej, mam kolejne pytanie.

Ustawiłem drugą ligę polską, jak napisałem w powyższym poście. Tylko dlaczego nie gram w Pucharze Polski?

 

wchodzisz w krajowe reguły i znajdujesz Puchar Polski.Tam ustawiasz żeby wszystkie drużyny z 2. Ligi grały w Pucharze Polski i później ustawiasz w której rundzie ile ma zostać dodanych drużyn.

 

 

 

 

Rozumiem, że jak awansuję do 1 ligi, to w PP normalnie będę uczestniczył?

Odnośnik do komentarza

 

W pasku zadań masz. Ta dyskietka od lewej strony na drugim miejscu.

 

A tą opcje to będziesz miał jak zmienisz język na samym dole.

 

Naprawdę nie widzę nigdzie tej opcji "wycofany z kadry". Bardzo proszę, aby mnie ktoś poinstruował w którym miejscu ta opcja jest dokładnie albo zrobił screena. Niedługo mam ME i chciałbym się przed nimi "wzmocnić" naprawiając ten problem, jeśli jest to możliwe...

Edytowane przez Dudek
Piramidka
Odnośnik do komentarza
W fmrte można odznaczyć taką opcję. Z gry chyba nie idzie.

Wchodzisz w profil zawodnika w fmrte i na dole masz opcje "wycofany z kadry" wtedy to odznaczasz.

 

Hmm mi wyskakuje że fmrte nie odczyta mojego sava bo mam zbyt nową wersję FM' date=' więc jak możecie to podajcie mi fmrte do mojej wersji FM'a (11.3.0 178533 (m.e v923)). Z góry dzięki za pomoc.

[/quote']

 

Prosze http://www.centrumfm.org/plik-567,FMRTE_ver_43.html

 

 

Hmm nadal mi wyskakuje..

http://i56.tinypic.com/5vanq0.jpg

Odnośnik do komentarza

powywalaj dodatki.Jaki jest sposób na to aby zarząd wykupił stadion ? Mam na koncie 222 mln i ciągle proszę zarząd o zakup stadionu a oni mówią że nie mają funduszy na wykup.Od 2 sezonów wygram ekstraklasę i PP oraz raz doszedłem do półfinału LM

 

 

W pierwszym sezonie grania Legia poprosiłem zarząd o zakup stadionu na ktorym gramy, po sezonie klub wziął pożyczke i zakupił stadion

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...