Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu problem z tymi crash dumpsami. Mam sezon 2014/2015, gram na pełnej bazie danych, z zaznaczonymi wszystkimi ligami. Rozgrywam sparing przed sezonem, prowadzę - wyskakuje błąd ok. 80. minuty, przegrywam - nic się nie dzieje. Gdy wcześniej wyskakiwał mi ten błąd, kasowałem folder i wystarczało to na jakieś 10 meczów, ale teraz wyskakuje mi cały czas. Da się coś z tym zrobić, czy muszę zacząć grać od początku?

Odnośnik do komentarza

Znowu problem z tymi crash dumpsami. Mam sezon 2014/2015, gram na pełnej bazie danych, z zaznaczonymi wszystkimi ligami. Rozgrywam sparing przed sezonem, prowadzę - wyskakuje błąd ok. 80. minuty, przegrywam - nic się nie dzieje. Gdy wcześniej wyskakiwał mi ten błąd, kasowałem folder i wystarczało to na jakieś 10 meczów, ale teraz wyskakuje mi cały czas. Da się coś z tym zrobić, czy muszę zacząć grać od początku?

Patch 11.3? Jakieś dodatkowe ligi masz?

Odnośnik do komentarza

to kituch wejdż w wyszukaj i wpisz nazwę tego pliku,też tak go znalazłem.

 

No niestety na wyszukiwarkę windowsa nie ma co liczyć ani razu mi nie znalazła pliku pobrałem jakiś program do szukania i od strzału w kilka sekund znalazł...

 

W viscie ścieżka wygląda tak: C:\users\public\documents\sports interactive\Football Manager 2011 w siódemce pewnie jest podobnie.

Odnośnik do komentarza

Poszukuje pomocy/rozwiazania dla problemu jaki napotkalem w grze. A mianowicie gram sobie BVB i swego czasu wycofalem Lewego i Sahina z powolania do mlodziezowki. Przez poltora roku obaj nie byli ani razu juz powolywani przez selekcjonerow swoich krajow, co nie specjalnie mnie martwilo, gdyz obaj podstawowi mogli odpoczac. Niestety nadeszla chwila, kiedy zaczelo mi to przeszkadzac. A mianowicie po beznadziejnych wynikach Smudy, trener uciekl na emeryture, a przygotowania reprezentacji do turnieju 2012 zostalo powierzone wlasnie mi. Lewandowski, ktorego wartosc wzrosla z 4,5mln ojro do 11, a statystyki wystrzelily w gore, cholernie by sie przydal kadrze, szczegolnie ze Jelonek caly czas unika gry w kadrze przez te swoje kontuzje. Jezeli ktos z Was, wie jak mozna to naprawic, ominac czyli przywrocic mozliwosc powolania Roberta do kadry to prosze o pomoc. Z gory wielkie dzieki.

Jest tylko jeden sposób

 

1. odpalamy FMRTE 4.3

2.wyszukujemy zawodnika

3.w zakładce "relacje" odnajdujemy:

- typ brak, lub nieznany

- wartość 50%

4.zmieniamy na "lubi osobę" (osobę wybieramy jakąkolwiek trener lub inny gracz) a wartość zmieniamy na 100%

 

Podobno działa, ale sam nie sprawdzałem bo nigdy nie miałem takiego problemu :)

 

To działa! Wielkie dzięki! Wracam do gry.... :D

 

Bo juz rozwazalem gre od poczatku, a szkoda by mi bylo poprzedniego sezonu, gdzie zdobylem Mistrza Bundesligi, wygralem UEFA, dotarlem do finalu Pucharu Niemiec, a w obecnym sezonie nie dosc ze po 12 kolejkach prowadze i mam przewage 8pkt nad drugim zespolem a w LM mam szanse na awans z grupy, majac za przeciwnikow Arsenal, Atletico Madryt i Crvene Zvezde... to przed chwila otrzymalem powolanie by poprowadzic seniorska Reprezentacje Polski na 7 miesiecy przed ME2012.

 

pozdro600 :D

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam problem z instalacją FM'a 11. Polega on na tym że uruchamia się instalator tak jak tutaj: Obrazek 1

Następnie powinno się ukazać okno instalatora o wyborze ścieżki instalacji, przykład screen pochodzi z internetu (posiadam pełną wersję)

A takowe okno nie pojawia mi się. W pasku zadań jest otworzony pasek, a okno jest niewidoczne. Klikam w ciemno i jest wiadomo że okno instalatora jest otwarte, tylko tyle że jest niewidoczne.

Posiadam Win 7 x64, najnowsze sterowniki, directX, Visual C++, NET. Flamework 3,0 3,5 i 4,0

próbowałem uruchamiać jako aministrator, w próbie zgodności z innymi systemami i cały czas ten sam problem.

Może ktoś z was spotkał się z takim problemem?

Odnośnik do komentarza

Witam!

Jestem nowy na forum i mam (zapewne banalne) pytanie. :)

 

 

1. Rozumiem, że nie dostaje się wszystkiego od zaraz, ale mam trudności ze znalezieniem pracy w nowym, lepszym klubie. Nie wiem, czy jest to zależne od poziomu rozgrywki (o ile taki da sie w FM ustawić). W dużym skrócie moja sytuacja po 2 sezonach gry w Polskiej Ekstraklasie Koroną Kielce w pierwszym sezonie zająłem 2. miejsce ( bez pucharu) a w drugim sezonie 1. miejsce (bez pucharu, faza grupowa Ligi Europejskiej). Wydawało mi się, że to dosyć dobre CV i chciałem zmienić klub. Niekoniecznie oczywiście Real czy Barcelona. Po 3 miesiącachna bezrobociu zlitowała się nade mną Flota Świnoujście(!). -- Nie wiem czy ta gra, kariera potrzebuje czasu i dobrych wyników czy to zależy od poziomu gry, czy też jest to niewykonalne, żeby wydostać się i iść dalej, w górę. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Bo jeden mistrz polski nic nie znaczy w grze. W grze nie da się ustawić poziomu trudności. Jak koniecznie chcesz zmieniać klub to po prostu graj Koroną nadal i czekaj aż się same zgłoszą no chyba że masz reputacje kontynentalną albo światową. Wtedy możesz sobie przebierać.

Odnośnik do komentarza

No wlaśnie ja mam podobny problem, mianowicie w skrócie moje wyniki wygladały tak że zacząłem w Atromitios - liga grecka i w ciągu 3 sezonów 2 mistorzstwa , 3 puchary grecji, i bodajże finał Ligi Europy i ćwiećfinał Ligi Mistrzów.

Po sexonie zgłosił się Szachtar gdy miałem ważny kontrakt. Poszedłem na Ukraine, i tam w ciągu 3 sezonów 3 mistrzostwa, 3 pucharu i 2 razy wygrana Liga Mistrzów. Gdy skończył sie kontrakt nie podpisałem nowego i zostałem bez klubu. Zgłaszałem się do klubów które nie miały trenera i w klubach z lig wielkiej piatki tj anglia hiszpania wlochy francja niemcy nikt z najwyzszej ligi nie chcial mnie jako trenera.

Po sezonie bez pracy w klubie ( bo w miedzyczasie od 3 lat jestem trenerem Polski z sukcesem mistrzostwa europy) zglosilem sie do west hamu grajacego w 2 lidze angielskiej. Wiec jak to rozumiec, sprawdzilem sie w 2 roznych ligach i na arenie miedzynarodwej i dupa, nie chcial mnie nikt z najlepszych lig nawet z miejsc 8-13 tylko zatrudniali znanych pilkarzy konczacych kariery pilkarskie by po pol roku ich zwalniac.

Sensu rzadnego nie widze.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Do mnie po pięciu sezonach gry Deportivo Alaves. Zajęcia 3 miejsca w lidze i po wyjściu z fazy grupowej LM zgłosił się do mnie Bayern któremu i tak odmówiłem. Wcześniej po awansie do pierwszej ligi zgłosił się do mnie Fulham. Więc ja problemu nie widzę. Widocznie gra nie traktuje prestiżowo zwycięstw w wschodnich ligach. Aha i reputacje na początku ustawiłem na Amator.

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Otóż mam pytanko odnośnie wybierania krajów i lig podczas konfigurowania nowej gry. Czy to że wybiorę np. kraj Bośnie i ligi w tym kraju ma tylko taki wpływ że będę dostawał oferty stamtąd gdy zwolni się miejsce na fotelu menadżera czy niesie to za sobą więcej różnych zalet ?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Mam następujące pytanie - czy istnieje możliwość zmiany nazwy drużyny wyświetlanej przy wyniku w trybie Kamery TV? Otóż gram sobie Borussia Dortmund i grając w trybie pełnoekranowej kamery nazwa zespołu skrócona jest do "Boruss". Niby nic, ot estetyczny drobiazg, jednak lekko razi mnie w oczy :)

 

Oto screen: http://imageshack.us/photo/my-images/163/borussiadortmundk.jpg/

 

Używam pliku fake w wersji: 'Vetr's Revolution Fake Patch v.5.2'. W samym fake tez grzebałem, jednak nie znalazłem nigdzie nazwy klubu pisanej w ten sposób.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Grałem sobie wcześniej 2 lata w FM 2008 i byłem zadowolony z niemal wszystkiego. Silnik meczowy był ok, transfery były racjonalne itp.

Przesiadłem się na FM 2011 ze względu na możliwości edycji. I o ile silnik meczowy jest niezły, gra jest ogólnie prostsza pod względem taktyki ale też bardziej intuicyjna, to jedną rzecz skopali. Kontrakty.

Nie wiem jak to jest na wyższych poziomach, gram na razie małymi klubami. I parę przykładów:

- oferuję kontrakt, gościu chce być rezerwowym, ok, ale w ostatniej chwili stwierdzam, że jednak lepiej będzie jeśli będzie w rotacji z 1m składem. jaka odpowiedź? 'wcześniej oferowałeś lepsze warunki, albo siedzę na ławie, albo idź w cholerę'.

- podobna sytuacja, w ostatniej chwili oferuję wyższy status w drużynie za tą samą płacę. 'o nie, to ja chcę 3x więcej kasy'. no to można jeszcze racjonalnie wytłumaczyć, ale imho za często się zdarza.

- gość wyceniany na 5000€ żąda 1500€ na tydzień. no halo, albo wycena jest zatem skopana, albo roszczenia.

- problem który w sumie występował we wszystkich edycjach w jakie grałem. gościu z wolnego transferu, nie gra od roku, ale nie zniży się do gry w niższej lidze niż jego reputacja za żadne skarby. lepiej zakończyć karierę, bo lepsze kluby go nie chcą. imho reputacja piłkarza bez zatrudnienia dłużej niż pół roku powinna lecieć na łeb, tak, aby garnęli się do jakiegokolwiek klubu.

Podsumowując, piłkarze wg. FM 2011, to niemal w 100% chciwe dumne leniwce, dla których regularne występy to ciężki i zbędny obowiązek a nie szansa na rozwój kariery, a występy w lidze 2 stopnie niższej niż poprzedniego klubu to hańba życiowa ;P

Odnośnik do komentarza

Mnie razi inna sytuacja, również niemożliwa w realu:

 

Do Polonii Warszawa udało mi się ściągnąć takie ikony Legii jak Artur Boruc, Łukasz Fabiański, Krzysztof Dowhan, Marek Saganowski czy później mniej znanego ale świetnie rozwijającego się Patryka Kubickiego:) W Ekstraklasie można było zauważyć takie rewelacje jak Rzeźniczak w Lechu czy Smoliński z ŁKSu (wcześniej Legia) prosto do Widzewa... A, jeszcze Kamil Majkowski: Legia-->Cracovia-->Wisła :D

 

Nic tylko czekać jak Gerrarda przetransferują do Evertonu, Terry'ego do Tottenhamu, a Puyol'a do Realu. :eusa_clap:

Odnośnik do komentarza

Dlaczego niby niemożliwa? Przecież takich transferów było całkiem sporo. Wspomniany przez Ciebie Rzeźniczak przechodził z Widzewa do Legii, a potem wrócił ponownie do Łodzi na krótkie wypożyczenie :kekeke: . Saganowski mimo, że był wychowankiem ŁKSu grał kilka sezonów w Legii.

 

Z innych

Baggio z Fiorentiny do Juve, Figo z Barcy do Realu, Campbell z Tottenhamu do Arsenalu, Cole z Arsenalu do Chelsea, Tevez z United do City, Cantona z Leeds do United, Smith tak samo, Barmby z Evertonu do Liverpoolu i to wszystko z pamięci i po kilku minutach w google. Na pewno da się znaleźć dużo więcej takich transferów.

Odnośnik do komentarza

Grałem sobie wcześniej 2 lata w FM 2008 i byłem zadowolony z niemal wszystkiego. Silnik meczowy był ok, transfery były racjonalne itp.

Przesiadłem się na FM 2011 ze względu na możliwości edycji. I o ile silnik meczowy jest niezły, gra jest ogólnie prostsza pod względem taktyki ale też bardziej intuicyjna, to jedną rzecz skopali. Kontrakty.

Nie wiem jak to jest na wyższych poziomach, gram na razie małymi klubami. I parę przykładów:

- oferuję kontrakt, gościu chce być rezerwowym, ok, ale w ostatniej chwili stwierdzam, że jednak lepiej będzie jeśli będzie w rotacji z 1m składem. jaka odpowiedź? 'wcześniej oferowałeś lepsze warunki, albo siedzę na ławie, albo idź w cholerę'.

- podobna sytuacja, w ostatniej chwili oferuję wyższy status w drużynie za tą samą płacę. 'o nie, to ja chcę 3x więcej kasy'. no to można jeszcze racjonalnie wytłumaczyć, ale imho za często się zdarza.

- gość wyceniany na 5000€ żąda 1500€ na tydzień. no halo, albo wycena jest zatem skopana, albo roszczenia.

- problem który w sumie występował we wszystkich edycjach w jakie grałem. gościu z wolnego transferu, nie gra od roku, ale nie zniży się do gry w niższej lidze niż jego reputacja za żadne skarby. lepiej zakończyć karierę, bo lepsze kluby go nie chcą. imho reputacja piłkarza bez zatrudnienia dłużej niż pół roku powinna lecieć na łeb, tak, aby garnęli się do jakiegokolwiek klubu.

Podsumowując, piłkarze wg. FM 2011, to niemal w 100% chciwe dumne leniwce, dla których regularne występy to ciężki i zbędny obowiązek a nie szansa na rozwój kariery, a występy w lidze 2 stopnie niższej niż poprzedniego klubu to hańba życiowa ;P

 

1. To jest to jak najbardziej możliwe ;) najpierw dajesz lepszą ofertę, potem gorszą, to nie dziw się, że zawodnik się nie zgadza wiedząc, że może mieć więcej. To tak, jakbyś spróbował obniżyć zarobki gwiazdeczce "The Citizens", Tevezovi :P

2. Nie zetknąłem się jeszcze z czymś takim, ale według mnie jest możliwe

3. Jeżeli gościu wyceniany był przez scouta, pamiętaj, że oni mogą się mylić :)

4. To ostatnie rzeczywiście denerwuje, ale cóż, nic nie poradzisz ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...