Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@myta - na pewno któregoś z nich kupię, ale to za jakiś czas. Xavi jeszcze pogra ze dwa lata.

 

Muszę też powoli szukać następcy dla Abidala (lewa strona obrony) i dla Puyola (środek defensywy). Ktoś poleci jakichś stosunkowo młodych grajków (maks 24-25 lat), które będzie w stanie grać na stałym, wysokim poziomie? ;) W tej chwili na lewej stronie gra Abidal, zmiennikiem jest Maxwell. Z kolei na środku gra duet Pique-Subotić, rezerwowi to Puyol i Roque Lopez.

Odnośnik do komentarza

witam,

Mam taki problem. Gdy chce wejść w profil zawodnika (czy z wiadomości, składu - bez różnicy) gra mi się zacina i przestaje działac. Gram już trzeci sezon i wcześniej nie było tego problemu. Czym to może być spowodowane? Dodam, że przeinstalowałem sobie gre i to nic nie dało..

 

Niestety nie mogłem znależć odpowiedniego działu więc pisze tu. Jeśli znajduje sie w złym miejscu prosze o przesunięcie.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że tylko raz na wiele przypadków da się sprzedać zawodnika za cenę przekraczającą określoną wartość :

 

 

Ja z Polonii sprzedałem napastnika o wartości 5mln za niemal 11 w sezonie 2013/2014. Generalnie na poprzednich patchach niemożliwe wręcz było sprzedanie piłkarza za więcej niż jego wartośc, natomiast nie jestem pewien, ale już najnowszy patch chyba to poprawia, bo teraz regularnie transferuję moich grajków na zachód za dużo więcej niż wskazuje na to wycena.

Odnośnik do komentarza

Ja również się nie spotkałem z takim problemem. Po paru sezonach zarabiam ładne pieniądze na zawodnikach.

 

Mam natomiast inne pytanie. Czy są jakieś dodatkowe warunki, przy których dochodzi do zmiany właściciela klubu, czy jest to zdarzenie czysto losowe ?

Odnośnik do komentarza

Właściwie to macie chyba rację, kluby zaczynają wykładać większe pieniądze za moich zawodników. A teraz pytanie z innej beczki ; zakończyłem sezon Ekstraklasy 2012-2013 na 2-gim miejscu, premiowanym eliminacjami do gry w europejskich pucharach, tymczasem patrzę do terminarza i nie dostrzegam w nim żadnych meczów tego szczebla rozgrywek, widnieje tylko data moich najbliższych spotkań ligowych. Czy wie ktoś, o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza

Witam,

dopiero niedawno przerzuciłem się na wersję 2011 i mam kilka zasadniczych pytań... Czy warto opierać się na ustawianiu jedynie podstawowych opcji mojej taktyki, czy lepiej ustawiać też te zaawansowane? Co do zgrania w danej taktyce, jeśli powiedzmy miałem ustawioną taktykę na ofensywę, a chcę zmienić nastawienie na defensywne, to spowoduje to słabsze zgranie drużyny w następnym meczu (czy to samo tyczy się zmiany ataków skrzydłami na ataki środkiem itd)?

To by było na razie tyle, będę wdzięczny za odpowiedź :0

Odnośnik do komentarza

Witam,dopiero niedawno przerzuciłem się na wersję 2011 i mam kilka zasadniczych pytań... Czy warto opierać się na ustawianiu jedynie podstawowych opcji mojej taktyki, czy lepiej ustawiać też te zaawansowane? Co do zgrania w danej taktyce, jeśli powiedzmy miałem ustawioną taktykę na ofensywę, a chcę zmienić nastawienie na defensywne, to spowoduje to słabsze zgranie drużyny w następnym meczu (czy to samo tyczy się zmiany ataków skrzydłami na ataki środkiem itd)?To by było na razie tyle, będę wdzięczny za odpowiedź :0

 

Zdecydowanie ustawiaj te zaawansowane, bez nich to ani rusz. A co do taktyki wydaje mi się, że jak zmienisz jeden czy dwa elementy, to nic wielkiego się nie stanie. Gdybyś zmienił całą taktykę od początku do końca, to wtedy drużyna mogłaby mieć problemy.

 

Odnośnie Sakho ktoś był chyba zainteresowany więc zapodam screen'a jak się w przyszłości prezentuje, może się komuś przyda.

c5fee0bfdf465547.jpg

 

 

To ja byłem ten zainteresowany. Dzięki za screen'a :)

Odnośnik do komentarza

Mam dwóch trenerów bramkarzy, obaj na 4 gwiazdki, lepsi nie chcą na razie przyjść. Baza treningowa jest rozwinięta na 5 gwiazdek i jeszcze rozbudowuję ją. Nie wydaje mi się aby ten problem był związany z trenerami czy też bazą treningową, tylko po prostu z samym zawodnikiem. Innym bramkarzom refleks normalnie idzie w górę

Odnośnik do komentarza

Mam dwóch trenerów bramkarzy, obaj na 4 gwiazdki, lepsi nie chcą na razie przyjść. Baza treningowa jest rozwinięta na 5 gwiazdek i jeszcze rozbudowuję ją. Nie wydaje mi się aby ten problem był związany z trenerami czy też bazą treningową, tylko po prostu z samym zawodnikiem. Innym bramkarzom refleks normalnie idzie w górę

 

Całkiem prawdopodobne jest, że problem leży po stronie charakteru zawodnika. Jedyne, co przychodzi mi jeszcze do głowy na myśl, to rozmowa, w której powiedz mu, że ma się więcej starać na treningach (trochę go postrasz).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...